18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Msza polowa dla wdupęjebanych

Halman • 2019-06-09, 05:13

tak, homoś z lewej ma durszlak na głowie by zwrócić uwagę społeczną na nietolerancję i homofobię społeczeństwa wobec LGBT
( jakby ktoś nie zauważył że z pedałami są tylko problemy)...

RadosnyRabarbar

2019-06-09, 23:58
Kiedyś było WSW i nie było takich problemów. Kiedyś to było..

markop4321

2019-06-09, 23:59
Gonić tych wykolejeńców gdzie pieprz rośnie

Wiewór

2019-06-10, 07:51
Hahah z lewej stoi koleś z kościoła latającego potwora w durszlaku na głowie :D

Kahkeshan

2019-06-10, 08:24
Spiderowski napisał/a:

A ja zwracam się z prośbą do Ciebie żebyś skończył pie**olić.



A od kiedy to prawa do odprawiania nabożeństw mają tylko polscy księża, niezależnie od przynależności? Skąd pomysł, że jest polskim księdzem?

Także zastosuj się do swojej prośby i skończ pie**olić.

poligon6

2019-06-10, 08:55
W warszawie po prostu wylało szambo. Potem sie dziwia ze takie mózgozjeby sa u władzy , jak jeszcze gorsze gówno paraduje. I żeby jeszcze paradowało, ch*j z nimi.. ale zabieraja sie za dzieci . Pchaja sie do szkół by promować swoje dewiacje, a na to przyzwolenia juz nie będzie.

pve11

2019-06-10, 15:22
Kahkeshan napisał/a:

Takie wielkie oburzenie a to jest odprawiane przez duchownego, w dodatku biskupa kościoła ekumenicznego, protestanckiego. Zwracam się z prośbą do polskich katozjebów, aby pozwali wszystkich duchownych protestanckich za obrazę czegoś, czego nie ma.



k***a, gość się buja z durszlakiem na głowie, powiedzą wam że to poważna msza i powtarzacie jak jakieś niedorozwoje. Przecież to oczywista prowokacja.

ThomassoBallaBalla

2019-06-10, 17:03
~chili-chili napisał/a:

Pałować tych zjebów!!! i do kopalni z nimi!!



sp***alaj ja tego ścierwa nie chcę u siebie na kopalni

Wiewór

2019-06-10, 17:10
pve11 napisał/a:

k***a, gość się buja z durszlakiem na głowie, powiedzą wam że to poważna msza i powtarzacie jak jakieś niedorozwoje. Przecież to oczywista prowokacja.



Kościół latajacego potwora spaghetti to religia uznawana w wielu krajach swiata. To że w cebulandi nie. Nie oznacza że religia nie jest. W Polsce nie jest uznawana bo monopol ma tu sekta jezuska.
Obrazasz ich uczucia religijne. :-D

pve11

2019-06-10, 19:31
Abraxus napisał/a:

Kościół latajacego potwora spaghetti to religia uznawana w wielu krajach swiata. To że w cebulandi nie. Nie oznacza że religia nie jest. W Polsce nie jest uznawana bo monopol ma tu sekta jezuska.
Obrazasz ich uczucia religijne.



Tylko teraz zwróć uwagę jak oni reagują np. na zarzuty, że nie walczą o legalizację trójkątów, Berkowicz swego czasu ich w ten sposób wk***iał. Od razu odpowiedź, że "pan sobie żarty robi" itd. A jak ktoś założy durszlak na głowę i odprawia "mszę" to już według nich nie jest robienie żartów, tylko poważna sprawa i wcale nie prowokacja. Skoro oni wybiórczo traktują pewne kwestie to i mi nikt nie każe traktować poważnie ich odchyłów. Wychodzą na ulicę i robią takie szambo, że normalne osoby homoseksualne się ich wstydzą.

Ni...........ny

2019-06-10, 19:43
pve11 napisał/a:

Tylko teraz zwróć uwagę jak oni reagują np. na zarzuty, że nie walczą o legalizację trójkątów, Berkowicz swego czasu ich w ten sposób wk***iał. Od razu odpowiedź, że "pan sobie żarty robi" itd. A jak ktoś założy durszlak na głowę i odprawia "mszę" to już według nich nie jest robienie żartów, tylko poważna sprawa i wcale nie prowokacja. Skoro oni wybiórczo traktują pewne kwestie to i mi nikt nie każe traktować poważnie ich odchyłów. Wychodzą na ulicę i robią takie szambo, że normalne osoby homoseksualne się ich wstydzą.



A upasiony kopciuszek w karocy to nie jest robienie sobie żartów z wiary i prowokacja ? :kawa:


pve11

2019-06-10, 20:18
Niezwyciężony napisał/a:

A upasiony kopciuszek w karocy to nie jest robienie sobie żartów z wiary i prowokacja ?



Ależ oczywiście że jest. 100% racji. Z tym, że to nie dezaktywuje słuszności tego co napisałem wyżej.