18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Msza polowa dla wdupęjebanych

Halman • 2019-06-09, 05:13

tak, homoś z lewej ma durszlak na głowie by zwrócić uwagę społeczną na nietolerancję i homofobię społeczeństwa wobec LGBT
( jakby ktoś nie zauważył że z pedałami są tylko problemy)...

EvilDog

2019-06-09, 14:23
Co tu takiego ? przecież wiadomo ze Jezus był pedałem to by poparł takie parady .

Vampire300

2019-06-09, 14:49
Ciekawe co by się działo gdyby taką szopke odj***li dajmy na to w Arabii Saudyjskiej :mrgreen:

Ni...........ny

2019-06-09, 15:32
Caramon napisał/a:

W sprawie tolerancji i rzewnych jęków, jacy to faszyści są po drugiej stronie barykady... to chciałbym zauważyć, że tych parad nikt nie próbował blokować, siedząc na środku ulicy...



Nie no, nigdy, nigdzie, nikt, nic nie blokował. Bo to przecież takie dobrze wykształcone, cech*jące się wysoką kulturą środowisko ;-)



I nie nazywałbym ich faszystami bo to jest raczej zwykły odpad, który powinno się zwieźć do Auschwitz-Birkenau i zutylizować :hitler:

seattle

2019-06-09, 15:54
Shanttyy napisał/a:

Nie wiem czy akurat pałowanie, to dobre rozwiązanie



Faktycznie, masz piwo ;)

bleblebator1

2019-06-09, 16:26
@upy
Ale wszyscy jesteście durni. takie sprawy załatwia się w białych rękawiczkach, rękami islamistów. Flagi lgbtqwerty z najważniejszymi surami koranu, modły dragquenów z ku*asami naczole do allaha. Dwie trzy takie parady i będzie całkiem bombowo. Tylko dużo pocornu

edek.bajzel

2019-06-09, 19:55
Lizodup napisał/a:

na takie msze moge chodzic i wy tez



Loaloa z tobą panie smakoszu

PieronJasnySzlag

2019-06-09, 20:15
Jednego czego nierozumiem to dlaczego ten marsz promowany jest przez PO?
Niby chcą wygrać wybory ale walczą o elektorat Bieronia.
Na jesień kolejny wpie**ol od PISiorów.

Swinkwizytor

2019-06-09, 21:02
Radość mnie rozpiera jak się katoliki wk***iaja na pedałów.

mazga50

2019-06-09, 21:04
Hege napisał/a:

Jakie to groteskowe, walczą o tolerancję nie rozumiejąc znaczenia tego słowa



Nie walczą o tolerancję, a o przywileje. W tym jest problem.

Arathnmor

2019-06-09, 21:09
Spiderowski napisał/a:

Jednego czego nierozumiem to dlaczego ten marsz promowany jest przez PO?
Niby chcą wygrać wybory ale walczą o elektorat Bieronia.
Na jesień kolejny wpie**ol od PISiorów.



Obecna scena polityczna jest tak popie**olona że już nic nie jest tym czym było lub powinno być. PO i spółka w swojej pogoni za władzą zapomniało jak kończy się zbytnie przytulanie skrzywionych środowisk - SLD właściwie zniknęło w czarnej dupie. Tylko socjalizm wiecznie żywy, k***a mać.

MalcolmX

2019-06-09, 21:24
Już sam Urban powiedział;
"Jadę po katolikach, bo ch*ja mi zrobią. Najwyżej nadstawią drugi policzek. Jestem tchórzem i dlatego nie tykam muzułmanów. Ci by mnie natychmiast zaj***li za jakiekolwiek żarty z ich wiary".

Scenariusz jest taki, że katolicyzm i całe chrześcijaństwo skurczy się do skali sprzed 2 tyś. lat. Msze święte będą odprawiane po kryjomu, po prywatnych mieszkaniach, w podziemiu. Cała instytucja z grubasami-biskupami i innymi pedałami pójdzie się j***ć (i dobrze!). Na „powierzchni” zakróluje radosne multikulti, spychane przez muslimów do narożnika. Zanim się te otwarte na inności, czerwone ścierwa spostrzegą, mułła pokaże paluszkiem i każe im upie**olić łby w imię allacha. Katolicy się podniosą, ale nie w Europie ale w Ameryce południowej albo (o dziwo) w Afryce lub Azji.

Jest i w tym pewna korzyść. Żydostwo też pójdzie się j***ć.

uFo125

2019-06-09, 22:00
Trzeba zgłosić pedofila ubiera się jak pedofil zachowuje się jak pedofil i mówi się jak pedofil media dużo o tym mówiły jak ich rozpoznać nawet film na YouTube byl

pve11

2019-06-09, 22:53
Przeprowadźmy im zrzutkę na wyjazd do jakiegoś kraju muzułmańskiego, żeby sobie marsz zrobili. Sam się dorzucę.

Kahkeshan

2019-06-09, 23:03
Takie wielkie oburzenie a to jest odprawiane przez duchownego, w dodatku biskupa kościoła ekumenicznego, protestanckiego. Zwracam się z prośbą do polskich katozjebów, aby pozwali wszystkich duchownych protestanckich za obrazę czegoś, czego nie ma.