18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Możnowładcy potrzebują siana

Sothoth • 2013-01-16, 19:29
Na kolana i wyskakiwać z kasy. Szybciutko.


bisfhcrew

2013-01-17, 14:07
Tępe ch*je. Niech zrównoważą zarobki wszystkich a nie tylko swoje.

buer2008

2013-01-17, 16:13
Gdyby mieli teraz nagle przeżyć za najniższą krajową miesiąc to by pozdychali.

Ch...........on

2013-01-17, 17:31
Ooooo jejku jejku jak te nasze bidulki wiążą koniec z końcem?? 35 tys.?? Za takie pieniądze ciężko ustawić swoją rodzinę i jeszcze kupić nową limuzynę!! Aż mi wstyd, że żyję w takim przepychy za 2 tys miesięcznie!!

Butter

2013-01-17, 20:52
zmotoryzowany myśli, że jak jest na wózku to jego słowa więcej znaczą, albo że uznam problem przez niego zgłaszany jako prawdziwy? pie**ol się (sory nie możesz, kuśka ci nie staje). Kiedyś było 5 średnich krajowych a teraz, 2,5 CIEKAWE k***A DLACZEGO ?! ch*j, że na wózku i w okularach, dostałby kopa na facjate to by może pomyślał co pie**oli.

Prawnicy dostają lepiej płatną prace... prawda, bo prawnik ze swoją wiedzą, czasem i kasą która poszła na naukę nie pójdzie pracować za grosze (10 kafli), ale taką kasą żaden półgłówek nie pożałuje, a jak się ustawi to więcej kasy wyciągnie.

Oczywiście, że prezesi spółek prywatnych zarabiają grubą kase, BO PILNUJĄ ŻEBY FIRMA ZARABIAŁA j***nE cwe*E.

O kupują samolot, świetnie, ostatnio popularne są Dreamlinery. Zapali się jakiś akumulator z TNT i znów wycieczka rozjebie się na jakiejś palmie.


Sorka wk***iłem się słysząc tych obłudnych sk***ieli.

Dżony

2013-01-17, 21:31
Zgodziłbym się z pierwszym argumentem, że niektórym po prostu nie opłaca się zostać posłami czy ministrami za to 10 000-12 000 tyle, że nie opłaca się to ekspertom wysokiej klasy, czy w sejmie takich mamy? pewnie tak ale w mniejszości, a jeśli się jednak im opłaca to najczęściej chodzi o wyrobienie sobie układów i ewentualne dodatkowe fuchy w radach nadzorczych dla siebie, dla rodziny a to rodzi patologie.
Skoro minister sprawiedliwości nie jest prawnikiem tak jak ministra sportu choćby po AWF to dlaczego mają dostawać więcej nie mając podstawowych kompetencji do wykonywania swojego zawodu?

smougie

2013-01-19, 14:18


To się kur** nie dzieje... Sk******ny ciągną tak potężną kasę (tak dla mnie 8-10k to potężna kwota), za zbijanie największych bąków na świecie i jeszcze im kur** mało. MAŁO PRAWNIKÓW? To może oni sobie jeszcze teraz będą aplikacje robić za nasze pieniądze?

Jak chcą walić w stołki i dłubać w nosie to niech sobie załatwią orzeczenie o niepełnosprawności i niech wypier****ją do budki na parkingu za 3,5zł - jak nie to niech zapier***alają za to co mają i niech zaczną to robić porzadnie a nie same kleksy walą.

Co za bezczelne typy kur** mać - ale się wkur***