18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Możnowładcy potrzebują siana

Sothoth • 2013-01-16, 19:29
Na kolana i wyskakiwać z kasy. Szybciutko.


Malinaa

2013-01-16, 20:24
PreiSS to sie ubiera jak k***a biskup i mu mało ? k***a ten na wózku też dobry tu widać że oni to traktują jak prace zresztą po frekwencji to widać jak się im chce chodzić dosejmu wg mnie takie zajęcie powinno być dla ludzi z jakimś tam powołaniem którzy mają pomysł i będą dumni z bycia posłem i nie będą paczeli na to ile zarabiają w innych krajach a będą zarabiali dla obywateli tyle. A odczucia po materiale :"nosz k***a co za cyrk i jeszcze biedroń..."

Dejna

2013-01-16, 20:38
Kiedyś bycie w parlamencie to był zaszczyt i nie otrzymywano żadnych pieniędzy i był cenzus majątkowy. I było zrobione po to by nie było jak dziś by żreć pieniądze podatnika i brać kredyty posalskie oprocentowane na śmieszny procent.

warszawiak123

2013-01-16, 20:43
Jak mało zarabiają to niech zmienią prace.

abdul

2013-01-16, 20:50
podniesc place parlamentarzystow. przy okazji tez stoczniowcow, gornikow, policjantow, nauczycieli i sluzbie zdrowia.

nockeer

2013-01-16, 20:52
Biedroń - "Ruch mi dobrze robi" - Ale, że jak? Że kibole Ruchu mu w parku obciągają???

maciasdkl

2013-01-16, 20:57
Jaka praca taka płaca...

pkh

2013-01-16, 20:58
Ale pie**olenie! Co z tego, że w Japonii-Sraponii zarabiają 8 razy więcej?! Przecież to nie jest miarodajne porównanie, trzeba to odnieść np do średniej/minimalnej płacy w państwie, albo do PKB albo czegokolwiek...
Tak samo jak chrzanią, że w Polsce jest najtańsza benzyna w UE, a jakoś nie wspomną że za średnią pensje niemiec sobie kupi 5 razy wiecej paliwa niż Polak.

k***a, mam 21 lat, może jeszcze zdążę się zadomowić w Australii..

mlody354

2013-01-16, 20:59
k***a złamasy pie**olone ja na stanowisku technika laboratorium zarabiam 1700 netto jaka k***a średnia krajowa? pojeby pie**olone nic nie robią i 35k miesięcznie zarabiają

yohnell

2013-01-16, 21:00
W dupach im się poprzewracało :D

socjodrwal

2013-01-16, 21:02
Niech zawijają do Japonii jak im tak źle, nikt nie będzie za nimi tęsknił

kubaska5

2013-01-16, 21:08
Ja właśnie mieszkam we Włoszech i tu biorą przykład z polskiej płacy politycznej bo jak możecie zauważyć na początku we Włoszech zarabiają jako dródzy w rankingu światowym. Wypłat za prace polityczne takie jak poseł i senator a widać bardzo dobrze co zrobili z Włochami mimo ze zarabiają miliony a zrujnowali i tak kraj prawie do bankructwa.ch*ja bym im dał w dupę za te wszystkie układy i przyjacielskie przekręty na polskim rozwoju infrastrukturalnym i budowlanym j***ni układy i syn Nysa synowi zawsze wszystko załatwi.

mayhem86

2013-01-16, 21:09
Adrian Gąbka tak samo ładnie gada jak się nazywa..

hycel

2013-01-16, 21:18
35k miesięcznie. No ja pie**ole. Jakbym rocznie tyle miał, to bym się cieszył.

ritu4l

2013-01-16, 21:24
Ooo k***a aż mi piana do pyska podleciała. Kuuurwy pie**olone, Polacy sp***alają z tego kraju masami za lepszym życiem, żeby całe życie nie j***ć w kredytach po czubek głowy, żeby nie musieć wiecznie zaciskać tego pie**olonego pasa bo nawet na jedzenie nie starcza, wszystko coraz droższe, krajowa gospodarka sprzedana innym krajom, rosja jebie nas w dupę, a wy k***y polityczki j***ne jeszcze śmiejecie się nam prosto w ryj mówiąc że za mało zarabiacie. Wam powinno się upie**olić kompletnie pensję, i dopóki przeciętny Polak nie będzie żył godnie, zawód"polityk" nie powinien być nagradzany, was powinno się karać a nie podwyżki dawać leniwe ścierwa