18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Można obrażać cyganów.

mefiek • 2013-11-19, 14:43
Nie wiem czy ktoś o tym słyszał, bo to z gazety regionalnej, i CHYBA nie było o tym głośno w kraju.

Cytat:

Sprawa zaczęła się w czerwcu. W samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w dzielnicy w której zamieszkuje najwięcej gorzowskich cyganów, ktoś nadał sieci WI-FI piękną i szlachetną nazwę "Cyganie do gazu". Sprawą zainteresowała się policja. Mieszkanie 24-letniego właściciela sieci zostało przeszukane.


Cały artykuł tutaj.

Dziś ukazał się kolejny artykuł w tej sprawie.

Cytat:

Postępowanie przeciwko właścicielowi sieci Wi-Fi "Cyganie do gazu" zostało umorzone przez prokuraturę :D Podejrzany był o publiczne nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym - przestępstwo, za które grozi do 3 lat więzienia.
Śledztwo zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy(!!), właściciel routera wytłumaczył, że tak skonfigurowany router kupił na giełdzie i nie wie, kto jest jego poprzednim właścicielem.


Cały artykuł tutaj.


Cóż, polskie sądownictwo poraz kolejny pokazało jak bardzo jest nieudolne, jednak tym razem chyba można mu to wybaczyć ;)

Gl0BaL

2013-11-20, 22:59
Jakby policja zainteresowała się sadistickiem i jego użyszkodnikami to okazałoby się że przestępczość z dnia na dzień w kraju wzrosłaby o jakieś 300%

Matush5

2013-11-22, 15:48
Gl0BaL napisał/a:

Jakby policja zainteresowała się sadistickiem i jego użyszkodnikami to okazałoby się że przestępczość z dnia na dzień w kraju wzrosłaby o jakieś 300%




Tyle, że żyjemy w wolnym kraju i kazdy może w sumie coś pisać a to nie koniecznie musi być prawdą i czegoś tam nie moga nam udowodnić bo napisałeś chory koment na sadolu.

Sam mam znajomego , typowy samolub i nerd siedzi w domu napie**ala w gierki online, kupuje co 3 miesiące nowego fona, słuchawki, zegarki, bransoletki, części do kompa jak już nie ma sosu i starzy nie chcą dawać pódzie na miesiąc do roboty i od nowa to samo. A czasami jeszcze w szkole jak siedział na sadolu to co komenty wypie**alał to bania mała, kogo on nie napie**alał, gdzie nie był, w jakich gangach to on nie był wielki madafaka. A rzeczywistość była diametralnie inna ;D