18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Można obrażać cyganów.

mefiek • 2013-11-19, 14:43
Nie wiem czy ktoś o tym słyszał, bo to z gazety regionalnej, i CHYBA nie było o tym głośno w kraju.

Cytat:

Sprawa zaczęła się w czerwcu. W samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w dzielnicy w której zamieszkuje najwięcej gorzowskich cyganów, ktoś nadał sieci WI-FI piękną i szlachetną nazwę "Cyganie do gazu". Sprawą zainteresowała się policja. Mieszkanie 24-letniego właściciela sieci zostało przeszukane.


Cały artykuł tutaj.

Dziś ukazał się kolejny artykuł w tej sprawie.

Cytat:

Postępowanie przeciwko właścicielowi sieci Wi-Fi "Cyganie do gazu" zostało umorzone przez prokuraturę :D Podejrzany był o publiczne nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym - przestępstwo, za które grozi do 3 lat więzienia.
Śledztwo zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy(!!), właściciel routera wytłumaczył, że tak skonfigurowany router kupił na giełdzie i nie wie, kto jest jego poprzednim właścicielem.


Cały artykuł tutaj.


Cóż, polskie sądownictwo poraz kolejny pokazało jak bardzo jest nieudolne, jednak tym razem chyba można mu to wybaczyć ;)

Galian

2013-11-19, 14:50
Jakie, k***a, nieudolne? Tym razem idealnie obroniło biedaka, który chciał tylko wygazować żydów przed poj***nym prawem!

le...........65

2013-11-19, 15:06
A co? Mieli go zamknąć za szerzenie prawdy? Dobry motyw z tą "giełdą" :amused:

Maślanek

2013-11-19, 15:23
Poszedłby do pierdla za nazwę sieci, no i tyle jeszcze z tym zachodu, ehh... Powinniśmy zejść do podziemi i jebnąć w całą ziemię atomówkę, wtedy problem nienawiści rasowej byłby mało znaczący.

mazuralf

2013-11-19, 15:37
Dobry motyw "na giełdę" prawie tak samo dobry jak gdy ekipa jechała na ustawke w lesie i gdy zatrzymala ich policja tlumaczyli sie ze jadą na grzyby. ;)

patroy

2013-11-19, 16:51
Czyli jakbym sobie wymalował samochód w podobne hasła to ewentualną sprawę by umorzono bo kupiłem używane np drzwi na giełdzie od nieznanej mi osoby?

Eustachy6

2013-11-19, 16:54
Mój Gorzów... taki piękny :D

lordkowal

2013-11-19, 17:00
Inne pytanie: gdzie cygany zobaczyli ta nazwe sieci? Komputer komus zaj***li? Jestem zaskoczony(nie, nie tym, ze zaj***li - tym, ze go wlaczyli).

KebabRemover

2013-11-19, 18:04
Wielki browar za zmniejszenie rozmiaru litery c w nazwie tych stworzeń, i dla wszystkich komentujących!

P.S. A typ też dobry inteligient, ja bym się tłumaczył że to żart, i ciekawe jakbym skończył.

Mojoo

2013-11-19, 18:06
Teraz, cyganie żeby się odegrać zrobią sieć o nazwie "POLACY TO cwe*E", aaa zapomniałem, przecież ich nie stać na router xDDDD

Matush5

2013-11-19, 18:07
Ja jakiś czas temu też nawyzywałem taką k***e cygańską.... Byłem z matulą w tesco właśnie w gorzowie wlkp. i jakiś cygan nabrał do koszyka jakiś serów, twarogów, kiełbas i poszedł do kasy tej samoobsługowej. Coś tam liczy, liczy, liczy nagle drze ryja, zawołał ekspedientke młoda dziewczyna może 19 lat i do niej z ryjem, że jemu kupony zniżkowe nie działają (a miał sk***iel całą kieszeń ch*j wie skąd) ale miał te kupony na owoce - więc siłą rzeczy nie mogły mu działać bo owoców po prostu nie miał. I tak jemu ta dziewczyna powiedziała " Tylko na owoce " a ten z ryjem do niej na całe tesco że " on ma tyle kuponów to za darmo powinni mu dać bo tyle zniżek ma, że Polacy to złodzieje..."

To sobie myśle, o ty ch*ju złamany smordzie (a akurat kasowałem obok zakupy) i mówie " zamknij morde brudasie j***ny i wypie**alaj do siebie się panoszyć bo Ci ryj rozpie**olę o tą kase "

Wtenczas brudas zamknął swoją brudną twarz i z wielkim zaskoczeniem i przerażeniem na mnie patrzył i zaczął wołać policje tj. " Policja BIJĄ ! "

Na szczęście ochroniarze wszystko widzieli i przyglądali się tej sytuacji i kazali brudasowi opuścić market... Brudas w towarzystwie dwóch ochroniarzy wyskoczył do mnie z tekstem " Dawaj teraz polaczku " no i szedłem ale matula mnie za fraki wzieła żebym się uspokoił. Podejrzewam, że gdyby nie mama to wyj***ł bym mu w ryj a k***a j***na zaraz ze swoją rodziną donos by złożyli i przyszli w 30 osób że byli świadkami jak go bije...

boberm

2013-11-19, 18:30
Mojoo napisał/a:

Teraz, cyganie żeby się odegrać zrobią sieć o nazwie "POLACY TO cwe*E", aaa zapomniałem, przecież ich nie stać na router xDDDD



Podpie**olą, jak wszystko. Prąd też podpie**olą.

Dawno nie byłem tak dumny ze swojego miasta.

RLTW

2013-11-19, 20:51
Ja pie**ole, witamy w kraju, w którym możesz zostać aresztowany za nazwę swojej sieci WiFi. Do głowy przychodzą tylko dwa słowa: k***a Polska.

loop25

2013-11-19, 22:11
co ty piesdolisz o Polskim Sądzie . Wyrok jak najbvardziej własciwy

ciawusy to PRAW OBYWATELSKICH miec nie powinni bo tak wolą