18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Można kulturalnie

~REsadER • 2023-02-09, 14:53
obezwładnić typa z nożem??



można :bije_konia:

PabloSkills

2023-02-09, 15:14
Kulturalnie i przede wszystkim delikatnie.

scooter1112

2023-02-09, 15:31
wiele byśmy mogli się nauczyć od dzikich. Tam nie ma półśrodków, u nas taki policjant byłby ciągany po sądach. A tam cyk pyk, jeszcze parę batów dostał bambusem po głowie i wszystko legal i jutro rano znów na służbe jakgdyby nigdy nic :)

natansky

2023-02-09, 17:47
Siriuz napisał/a:

Doskonały komentarz do ekspertów piszących pod tym filmem jak to nie da się trafić w nogi i grozi to rykoszetami:



A ten znowu z tymi nogami xD Ja pie**ole jaki ty jesteś przykry gościu. Porównujesz trafienie w noge w typa który STOI półtora metra od strzelającego, do filmiku gdzie gość sp***ala, a policjant nie dość, że za nim biegnie to jest w dodatku dalej niż ten na powyższym filmie. Zrób coś pożytecznego dla świata i zamknij już ryj.

Smoczoor

2023-02-09, 18:15
Pan Policmajster to profesjonalista. Nogi rozj***ł, przed wpie**olem oszczędził, a kozaczkowi z głowy kozaczkowanie i tak wybił

gumofilec

2023-02-09, 20:03
Nie wiem czy też to widzicie ale ten pocisk złamał mu nogę

shoe5maker

2023-02-09, 20:54
Wolę jednak Jankeską metodę.

Siriuz

2023-02-09, 20:59
natansky napisał/a:

A ten znowu z tymi nogami xD Ja pie**ole jaki ty jesteś przykry gościu. Porównujesz trafienie w noge w typa który STOI półtora metra od strzelającego, do filmiku gdzie gość sp***ala, a policjant nie dość, że za nim biegnie to jest w dodatku dalej niż ten na powyższym filmie. Zrób coś pożytecznego dla świata i zamknij już ryj.



O to pewnie ten ekspert o którym pisałem :D Dalej nie może przeboleć że pie**oli kocopoły. Szkoda, że gimbaza daje mu piwa, bo byłby fajny przykład frustrata.

Do gimbazów dających mu piwa - na przytoczonym filmie pies-debil wywala cały magazynek z odległości dwóch metrów w 3 sekundy, a ten gość twierdzi, że nie miał możliwości trafić w nogi i obezwładnić typa, i musiał wywalić dla pewności cały magazynek w tors.

Coś jeszcze dodasz Natasza?

qu4si

2023-02-10, 09:58
Ale swój wpie**ol dostać musi ;)

~REsadER

2023-02-10, 15:29
Siriuz napisał/a:

O to pewnie ten ekspert o którym pisałem Dalej nie może przeboleć że pie**oli kocopoły. Szkoda, że gimbaza daje mu piwa, bo byłby fajny przykład frustrata.
Do gimbazów dających mu piwa - na przytoczonym filmie pies-debil wywala cały magazynek z odległości dwóch metrów w 3 sekundy, a ten gość twierdzi, że nie miał możliwości trafić w nogi i obezwładnić typa, i musiał wywalić dla pewności cały magazynek w tors.
Coś jeszcze dodasz Natasza?




natansky

2023-02-10, 21:29
Siriuz napisał/a:

O to pewnie ten ekspert o którym pisałem Dalej nie może przeboleć że pie**oli kocopoły. Szkoda, że gimbaza daje mu piwa, bo byłby fajny przykład frustrata.
Do gimbazów dających mu piwa - na przytoczonym filmie pies-debil wywala cały magazynek z odległości dwóch metrów w 3 sekundy, a ten gość twierdzi, że nie miał możliwości trafić w nogi i obezwładnić typa, i musiał wywalić dla pewności cały magazynek w tors.
Coś jeszcze dodasz Natasza?



Nic nie muszę dodawać, wystarczy dać ci się wypowiedzieć, sam się orasz. Szkoda tuszu w klawiaturze na taką amebę jak ty, która nie potrafi pojąć jak to jest że policjant na służbie ceni życie swoje i swoich kolegów bardziej, niż życie jakiegoś patusa.

Siriuz

2023-02-12, 00:04
natansky napisał/a:

Nic nie muszę dodawać, wystarczy dać ci się wypowiedzieć, sam się orasz. Szkoda tuszu w klawiaturze na taką amebę jak ty, która nie potrafi pojąć jak to jest że policjant na służbie ceni życie swoje i swoich kolegów bardziej, niż życie jakiegoś patusa.



Ludzie z takim myśleniem jak Twoje czasami dostają się do policji i potem mamy takie gówno z szybkim spustem, które uważa że może wymierzać samemu sprawiedliwość na ulicy. Pomyliłeś chyba stadionowego Sebixa z policjantem.

ColinFarelka

2023-02-12, 19:00
No prze h*j strzela mu w rękę a tam za nim tłum gapiów, obstawiam dwa trupy.