18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może go ruskie pozbawili rąk i nóg...

kernelstrong • 2024-03-11, 19:04
..ale wciąż może zamówić pięć piw.


kruszymordziec

2024-03-12, 04:02
Rojiiuy napisał/a:

Polaczki nie chca walczyc za kijow, ale pretensje do anglikow czy francuzow ze nie chcieli umierac za warszawe w 39 to maja. Przyjdzie niedlugo rusek i po was a szwab z drugiej strony was polaskocze. Polaczki zawsze lubiji byc j***ni z obu stron, nawet mi was nie szkoda.



A u was w niemcach poprostu się jebiecie dookoła z ciapatymi i czarnymi, was nawet ciężko obrazić bo w standardzie jesteś niedojebem +8 twoich ziomków

żmij

2024-03-12, 06:02
majeńka napisał/a:

Ci co go nie wspierali teraz już wspierają



Odwrotnie. Ci, którzy go wspierali teraz go nie wspierają.
Tylko dla majeńki upaiński beznapletes jest symbolem dobra.

Piterparker83

2024-03-12, 06:53
Ale wciąż se może konia zwalić

spławik

2024-03-12, 07:13
nie ruskie go pozbawiły nóg tylko upadlińce zafajdane

silwerbalk

2024-03-12, 07:22
Jaki kraj taka maskotka :lol:

baronturbina

2024-03-12, 08:02
Siriuz napisał/a:

A można było pokazać środkowy palec NATO i EU, kumać się z Chinami i ograć wszystkich, ale nie, po co... lepiej wygrażać sie Ruskom. Programy satyryczne Zelenskiego weszły za bardzo i uwierzyli, że Ruscy to pijacy i teraz mają. Szkoda tylko, że pewnie połowa populacji Ukrainy nigdy nie popierała tego komedianta i chciała świętego spokoju.


Jak już pisałem wielokrotnie. Zamilcz onuco. Twoi sowieccy bracia zrobili Polsce gnój i wyrządzili szkody po wojnie, a ty jesteś, albo trolem, albo po prostu podręcznikowym imbecylem, albo co gorsza ruskim.

polakwrocek

2024-03-12, 08:22
Ciekawe kiedy pierwsi polacy będą tak wyglądać.
Jak już ruscy na Suwałki rusza.

psotny_fiutek

2024-03-12, 08:50
Rojiiuy napisał/a:

Polaczki nie chca walczyc za kijow, ale pretensje do anglikow czy francuzow ze nie chcieli umierac za warszawe w 39 to maja. Przyjdzie niedlugo rusek i po was a szwab z drugiej strony was polaskocze. Polaczki zawsze lubiji byc j***ni z obu stron, nawet mi was nie szkoda.



A ty pecie to z jakiej nacji ? Tchórzliwy zjebie, nawet się nie przyznasz, prawda ?

darek1234

2024-03-12, 13:27
Rojiiuy napisał/a:

Polaczki nie chca walczyc za kijow, ale pretensje do anglikow czy francuzow ze nie chcieli umierac za warszawe w 39 to maja. Przyjdzie niedlugo rusek i po was a szwab z drugiej strony was polaskocze. Polaczki zawsze lubiji byc j***ni z obu stron, nawet mi was nie szkoda.



Bardzo cenna uwaga. Ktoś napisał, że z Ukrainą nie mieliśmy umowy... Otóż mieliśmy, a zdradzonego Petlury żałował nawet Piłsudski.

baronturbina napisał/a:

Jak już pisałem wielokrotnie. Zamilcz onuco. Twoi sowieccy bracia zrobili Polsce gnój i wyrządzili szkody po wojnie, a ty jesteś, albo trolem, albo po prostu podręcznikowym imbecylem, albo co gorsza ruskim.



To zwykły debil

elim

2024-03-12, 15:29
Fotka wygląda jak wygenerowana przez jakieś AI, do tego nigdzie indziej jej nie ma.

sensation87

2024-03-12, 16:11
ale widać banderyzm ukry mają mocno zakorzeniony

darek1234

2024-03-12, 16:14
sensation87 napisał/a:

ale widać banderyzm ukry mają mocno zakorzeniony



A skąd wiesz, że to Ukr, a może to kacap?

kinio7777

2024-03-12, 18:33
Jest materiał na Robocopa

OnucaSsie

2024-03-12, 22:47
ruSSkie bydło wstawiło manipulację, a wy brudzicie klawiaturę od tego