18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może go ruskie pozbawili rąk i nóg...

kernelstrong • 2024-03-11, 19:04
..ale wciąż może zamówić pięć piw.


dgfdfg

2024-03-11, 21:49
Adi gazował w pierwszej kolejności takich jak on, widać że w główce się pomieszało, chyba że faktycznie browary zamawia

kewin1888

2024-03-11, 22:22
Teraz chodzi jak żul z zespołem sztywnych kolan :-D

marianer7

2024-03-11, 22:23
A oligarchowie szampana na jachcie właśnie otwierają, a na wall street to samo

smc

2024-03-11, 22:43
A ta k***a Tfump już się z Órbanem dogadali, że nie pomogą Ukrainie. Tak więc uczcie się ruskiego moje drogie polaczki, żebyście mogli obejmować władzę w separatycznych regionach Bierutowic oraz Stalinigrodu.

Kto wie, jakie to miasta...?

k.szakul

2024-03-11, 22:53
Duct tape dwa mopy z Biedronki + średnio inteligentny obywatel na takiego robocopa stać Ukraińców, bo cała kasa została zaj***na i leży na zagranicznych kontach. Najgorsze , że u nas też znajdą się ochotnicy do takiej transformacji :) Tylko u nas dostanie trzy mopy bo u nas nie ma łatwo trzeba na siebie i na innych darmozjadów zarobić.

LizTruss

2024-03-11, 22:54
Szkoda, ze sk***ielow jeszcze lba nie urwało :/ j***ny naziol... a fajnopolacy jeszcze krzycza "slava ukrainie"

darek1234

2024-03-11, 23:05
smc napisał/a:

A ta k***a Tfump już się z Órbanem dogadali, że nie pomogą Ukrainie. Tak więc uczcie się ruskiego moje drogie polaczki, żebyście mogli obejmować władzę w separatycznych regionach Bierutowic oraz Stalinigrodu.
Kto wie, jakie to miasta...?



Głupie kacapki forumowe powinny wiedzieć, ale polskie proruskie debilki nie mają najmniejszego pojęcia

vladok

2024-03-11, 23:07
Może się pochwalić ku*asem do ziemi.


...chyba :-?

Quba23

2024-03-11, 23:53
smc napisał/a:

A ta k***a Tfump już się z Órbanem dogadali, że nie pomogą Ukrainie. Tak więc uczcie się ruskiego moje drogie polaczki, żebyście mogli obejmować władzę w separatycznych regionach Bierutowic oraz Stalinigrodu.
Kto wie, jakie to miasta...?


Hahahahahahahhhahaha

Siriuz

2024-03-12, 00:16
A można było pokazać środkowy palec NATO i EU, kumać się z Chinami i ograć wszystkich, ale nie, po co... lepiej wygrażać sie Ruskom. Programy satyryczne Zelenskiego weszły za bardzo i uwierzyli, że Ruscy to pijacy i teraz mają. Szkoda tylko, że pewnie połowa populacji Ukrainy nigdy nie popierała tego komedianta i chciała świętego spokoju.

smc

2024-03-12, 01:36
Siurkuz, ty dostajesz za to jakieś kopiejki? Bo nie wierzę, że można tak wypinać dupę dla przyjemności...

darek1234

2024-03-12, 02:30
Siriuz napisał/a:

A można było pokazać środkowy palec NATO i EU, kumać się z Chinami i ograć wszystkich, ale nie, po co... lepiej wygrażać sie Ruskom. Programy satyryczne Zelenskiego weszły za bardzo i uwierzyli, że Ruscy to pijacy i teraz mają. Szkoda tylko, że pewnie połowa populacji Ukrainy nigdy nie popierała tego komedianta i chciała świętego spokoju.



A potem powtórka z Katynia, tyle że znacznie zwielokrotniona?

CzerstWybut

2024-03-12, 02:47
Rojiiuy napisał/a:

Polaczki nie chca walczyc za kijow, ale pretensje do anglikow czy francuzow ze nie chcieli umierac za warszawe w 39 to maja. Przyjdzie niedlugo rusek i po was a szwab z drugiej strony was polaskocze. Polaczki zawsze lubiji byc j***ni z obu stron, nawet mi was nie szkoda.



Trolu pie**olony jesteś tu tak swieży jak by cie matka wczoraj wysrała, my z ukrami żadnej umowy nie mamy w przeciwienstwie do angoli i zabojadów w 39. ch*j ci w dupe pajacu

majeńka

2024-03-12, 02:59
Siriuz napisał/a:

A można było pokazać środkowy palec NATO i EU, kumać się z Chinami i ograć wszystkich, ale nie, po co... lepiej wygrażać sie Ruskom. Programy satyryczne Zelenskiego weszły za bardzo i uwierzyli, że Ruscy to pijacy i teraz mają. Szkoda tylko, że pewnie połowa populacji Ukrainy nigdy nie popierała tego komedianta i chciała świętego spokoju.

Ci co go nie wspierali teraz już wspierają. Przynajmniej ci których twoi rodacy jeszcze nie zamordowali.

smc napisał/a:

Siurkuz, ty dostajesz za to jakieś kopiejki? Bo nie wierzę, że można tak wypinać dupę dla przyjemności...

Firma ma siedzibę w Petersburgu, możliwe że niektórzy pracownicy pracują zdalnie.