18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopipa na farcie

Payan • 2021-04-01, 11:16
Wjazd na drogę DK94 okolice Środy Śląskiej. Sezon jeszcze dobrze nie rozpoczął się :mrgreen:


Jokerd

2021-04-01, 11:25
Motopipa na farcie? Przez tego j***nego smiecia, niewiele braklo a kierowca z merca wąchałby kwiatki po takim czole z tirem :-x :-?

Halman

2021-04-01, 11:26
wyszło słońce to powypełzało spod kamieni to sk***iałe towarzystwo...

ra0mir

2021-04-01, 12:21
Z motocyklem coś nie tak? Moim zdaniem z głową, jak 95% motop*zdeczek.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-04-01, 12:34
Jak co roku, sezon na warzywa rozpoczęty. Czekamy na kolejne odcinki z serii będę albo właśnie się stałem warzywkiem.

Jesse.Pinkman

2021-04-01, 12:48
Szacun dla kierownika mercedesa za uratowanie motop*zdeczki - dobrze to ogarnął.

S.Cat

2021-04-01, 12:58
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szacun dla kierownika mercedesa za uratowanie motop*zdeczki - dobrze to ogarnął.



Prawie sie wpie**olil pod Tira takze nie bardzo.Raczej instynktownie sp***alal jak baba w pierwszym, lepszym kierunku.To on jest tutaj najwiekszym szczesciarzem..

Cz...........as

2021-04-01, 13:13
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szacun dla kierownika mercedesa za uratowanie motop*zdeczki - dobrze to ogarnął.



Zaryzykował swoim życiem. Nie nazwał bym tego dobrym ogarnięciem.

St...........on

2021-04-01, 13:39
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szacun dla kierownika mercedesa za uratowanie motop*zdeczki - dobrze to ogarnął.



Mi się zdje, że najbardziej ogarnięty tu był kierowca tira, jakby był zajęty czymś innym to by rozsmarował Merca.

Fakt faktem, polskie motop*zdy nie umieją jeździć na moto (nie wszyscy, ale większość), brawura, brak umiejętności przewidywania, wykonywania manewrów jak przeciwskręt, awaryjne hamowanie i cholernie przerośniete ego. Na Islandii mamy swoje kluby, jedzimy w paczkach, zgodnie z przepisami, czasami gdzieś na odludziu (gdzie ruch jest zerowy) pociśniemy trochę, ale podstawa, to znajomość kodeksu drogowego, wzajemny szacunek z kierowcami aut i nie do pomyślenia jest wpie**alanie się przed światła po liniach oddzialających pasy! Każdy z nas stoi pokornie w kolejce za samochodami i czeka na zielone. Nie do pomyślenia jes również jazda bez pełnego wyposażenia ochronnego- kurtka, spodnie, buty (ew.kombinezon) i kask. W Polsce nigdy nie wsiadłbym na moto.

Tuta ewidentnie zwycięzyło gigantyczne ego motop*zdy, bo musiał być pierwszy na skrzyżowaniu .

JMTstreetviewer

2021-04-01, 13:46
Najlepsze to sa parki. Chlop bierze dziolche na tyl, wyciaga z kibla kask (ze niby gentle) i po zakonczonych popisach na szosie, malolaty z OSP ich skrobia z dziurawego asfaltu do przyjazdu Panstwowej z parawanami.

apo5

2021-04-01, 15:29
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mi się zdje, że najbardziej ogarnięty tu był kierowca tira, jakby był zajęty czymś innym to by rozsmarował Merca.



Ogarnięty był bo jechał swoim pasem? Bo nie rozumiem. Nie widzisz, że tam były dwa pasy - jeden do jazdy na wprost i drugi do skrętu w lewo, na który właśnie uciekł mercedes? Chyba, że masz na myśli ogarniętego kierowcę tira, który mógł wyprzedzać pasem do skrętu w lewo ale tego nie zrobił xd No mógł też patrzeć w komórkę albo laptopa, na którym leciało Ranczo - no ale na szczescie był ogarniety i patrzył na drogę xd jprd

zdun

2021-04-01, 15:34
poszedł jak halman

PERKUN

2021-04-01, 15:46
Wjechać w dupę i zadzwonić na 112, a nie ryzykować czołówka z TIRem! :kawa:

Lolekmko11

2021-04-01, 16:36
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mi się zdje, że najbardziej ogarnięty tu był kierowca tira, jakby był zajęty czymś innym to by rozsmarował Merca.
Fakt faktem, polskie motop*zdy nie umieją jeździć na moto (nie wszyscy, ale większość), brawura, brak umiejętności przewidywania, wykonywania manewrów jak przeciwskręt, awaryjne hamowanie i cholernie przerośniete ego. Na Islandii mamy swoje kluby, jedzimy w paczkach, zgodnie z przepisami, czasami gdzieś na odludziu (gdzie ruch jest zerowy) pociśniemy trochę, ale podstawa, to znajomość kodeksu drogowego, wzajemny szacunek z kierowcami aut i nie do pomyślenia jest wpie**alanie się przed światła po liniach oddzialających pasy! Każdy z nas stoi pokornie w kolejce za samochodami i czeka na zielone. Nie do pomyślenia jes również jazda bez pełnego wyposażenia ochronnego- kurtka, spodnie, buty (ew.kombinezon) i kask. W Polsce nigdy nie wsiadłbym na moto.
Tuta ewidentnie zwycięzyło gigantyczne ego motop*zdy, bo musiał być pierwszy na skrzyżowaniu .



W Polsce nie wsiadłbyś na moto bo nie masz wyobraźni ale w Islandia wsiądziesz? Dobrze rozumie?

St...........on

2021-04-01, 16:39
apo5 napisał/a:

Ogarnięty był bo jechał swoim pasem? Bo nie rozumiem. Nie widzisz, że tam były dwa pasy - jeden do jazdy na wprost i drugi do skrętu w lewo, na który właśnie uciekł mercedes? Chyba, że masz na myśli ogarniętego kierowcę tira, który mógł wyprzedzać pasem do skrętu w lewo ale tego nie zrobił xd No mógł też patrzeć w komórkę albo laptopa, na którym leciało Ranczo - no ale na szczescie był ogarniety i patrzył na drogę xd jprd



Nie widziałem drugiego pasa do skrętu, dopiero na pełnym ekranie go zauważyłem. A ogarnięty bo nie oglądał Rancza jprdle jaki napinacz :amused: