18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motokurwy...

Halman • 2020-09-22, 10:12


swoją opinię zawarłem w tytule, okolice szczecinka. Policja prosi o pomoc;

Cytat:

W przypadku rozpoznania, któregoś z motocyklistów prosimy o kontakt z Kierownikiem Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Szczecinku
pod nr tel. 47 78 47 530 w godz. 8:00 – 15:30 lub całodobowo pod nr tel. 47 78 47 511.



Żródło

MgrMajster

2020-09-22, 20:39
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ile razy wyj***łeś papier, puszkę, śmiecia nie do śmietnika?



Nie jestem społeczniakiem amebo, tylko porządnym człowiekiem. Po co mam sobie robić pod górkę dzieciaku, wyrzucając śmieci tu i uwdzie. U mnie w gminie segreguje się śmieci i to robię. Moja niespełna dwuletnia córeczka już też potrafi sama wyrzucić poszczególny "śmieć" do pojemnika wg kategorii, a WY dorosłe matoły nadal tego nie potraficie. Wiecie czemu tak łatwo się u nas zachowuje porządek? Bo takie jest wychowanie człowieka i świadomość, że bałaganem nic nie ugramy.
Chcesz przykład? Kontenery na odpady u mnie w gminie są oznakowane wg właściciela. Ci którzy segregowali jak należy płacą za śmieci zmieszane 30% mniej i aż 80 % mniej za odpady BIO. Ci którzy nie potrafili zrobić mają takie same procenty, ale zwyżek. I nie ma zmiłuj.
Idę do lasu? Zjem wafelka, czy wypije napój? Papierek do kiesznie, butelka w rękę lub plecak i wyrzucam najczęściej u siebie w domu. TAKA KULTURA MATOLE! Ale Tobie się będzie ciężko nauczyć, bo już się nie da. Czym skorupka za młodu nasiąknie...Dalej chyba znasz. Jak nie to napisz, odpowiem.
Zapraszam do siebie do gminy, jak znajdziesz śmieci na ulicy dostaniesz kratę piwa, jak nie to wypie**alasz w podskokach na pieszo całą drogę przez Niemcy, aż do siebie to śmieciowioski.

kuba1393

2020-09-22, 22:01
szkdoa, że temu nagrywającemu lusterka z buta nie wyj***ł ;D

pro_avenger

2020-09-22, 22:30
pawel.duch777 napisał/a:

Halmana to chyna w szkole gnębili i w szeryfa sie bawi. Frajer!!!



W szeryfa i podnosił mydło z brodzika jak chłopaki żartowali że nie mogą znaleźć.

Grymson

2020-09-22, 22:39
Helman... Stary pewnie w SB pracowal, nie? Widze geny sie odezwaly :)

pankruk

2020-09-22, 22:47
Widać, że to jakieś szczeniaki na tych motorkach. Naoglądali się głupot na YT, tatusiowie kupili motorki i teraz hurr durr jacy jesteśmy oh ah bo odpie**alamy hehe.

kjan77

2020-09-23, 01:50
kuba1393 napisał/a:

szkdoa, że temu nagrywającemu lusterka z buta nie wyj***ł ;D

Rozumiem, że jak ktoś by Ci np. samochód podpie**alał, to olejesz sprawę, no bo przecież szkoda byłoby to zgłosić i zostać j***nym konfidentem. Ktoś kogoś potrąci i jesteś jedynym świadkiem - sp***olisz i będziesz siedział cicho - w końcu trzeba pomagać tym, którzy oszukują system. No i wiadomo - przecież nie jesteś konfiturą. Przy okazji będzie szacun kolegów na dzielni.

atbi

2020-09-23, 05:18
Na takich oponach słabo po drodze się jedzie, dla tego panowie sobie trawniczkiem jadą ;-)

viader80

2020-09-23, 06:28
PoIleTeJagody napisał/a:

Konfitura. Ha tfu!



ciekawe czy jak ukradną ci rower albo zgwałcą matkę to też będziesz mówił konfitura na osobę co pomoże ustalić sprawców

adnżej

2020-09-23, 07:58
jeśli komuś zrobili krzywdę to rozumiem, ale ża takie jeżdzenie,
k***a, każdy kiedyś jest lub był dzieciakiem

pankruk

2020-09-23, 19:13
kjan77 napisał/a:

Rozumiem, że jak ktoś by Ci np. samochód podpie**alał, to olejesz sprawę, no bo przecież szkoda byłoby to zgłosić i zostać j***nym konfidentem. Ktoś kogoś potrąci i jesteś jedynym świadkiem - sp***olisz i będziesz siedział cicho - w końcu trzeba pomagać tym, którzy oszukują system. No i wiadomo - przecież nie jesteś konfiturą. Przy okazji będzie szacun kolegów na dzielni.



Koledzy pewnie sami zj***li samochód ale przynajmniej dalej ma u nich mir, że nie sprzedał. Może nosić bluzy z napisami patriotycznymi albo szalik w połowie lipca.

mikolab1891

2020-09-24, 11:48
Halman napisał/a:

od tego jest samochód z hakiem i laweta ale cebula nie pozwala na cywilizowany sposób bo to kosztuje



mikolab1891 co innego napisał, ćwoku :P

kuba1393

2020-09-25, 18:51
kjan77 napisał/a:

Rozumiem, że jak ktoś by Ci np. samochód podpie**alał, to olejesz sprawę, no bo przecież szkoda byłoby to zgłosić i zostać j***nym konfidentem. Ktoś kogoś potrąci i jesteś jedynym świadkiem - sp***olisz i będziesz siedział cicho - w końcu trzeba pomagać tym, którzy oszukują system. No i wiadomo - przecież nie jesteś konfiturą. Przy okazji będzie szacun kolegów na dzielni.



co ty w ogole do mnie piszesz ch*jozo ;D

Kriuk,

Kriuk napisał/a:

Koledzy pewnie sami zj***li samochód ale przynajmniej dalej ma u nich mir, że nie sprzedał. Może nosić bluzy z napisami patriotycznymi albo szalik w połowie lipca.



wlasnie tak bylo, dlatego jestem teraz w ekipie z twoja stara i ojcem, mozemy walic tanie salapy i gasic na tobie pety ;D

LubelskiCebularz

2020-09-26, 20:28
Witeusz napisał/a:

Żonę na bank Ci ktoś k***a r*cha typie jak Ci k***a 2 motocyklistów przeszkadza i jeszcze k***a policji chcesz pomagać frajerze j***ny, wypie**alaj stąd



Po ch*j się p*zdeusz prujesz. Idź patolu być głupi gdzie indziej.

LordVIP

2020-10-04, 14:38
Mają crossy to sobie jadą po trawie i jakiejś innej dziczy. Jakim trzeba być przegrywem, żeby donosić na pały za coś takiego? Żona dała sąsiadowi, a na ciebie już jej zabrakło sił, czy z czym masz problem?