18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motokurwy...

Halman • 2020-09-22, 10:12


swoją opinię zawarłem w tytule, okolice szczecinka. Policja prosi o pomoc;

Cytat:

W przypadku rozpoznania, któregoś z motocyklistów prosimy o kontakt z Kierownikiem Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Szczecinku
pod nr tel. 47 78 47 530 w godz. 8:00 – 15:30 lub całodobowo pod nr tel. 47 78 47 511.



Żródło

Ca...........on

2020-09-22, 17:41
Kiedy te ludzie wreszcie się nauczą, że wsiadając na te bzyczki od razu przylepiają sobie ogromną metkę PEDAŁ na plecach? I że ona zostaje po zejściu z bzyczka?

Je...........ik

2020-09-22, 17:47
Hahah Hal ty konfituro, kapo pierd....

Halman

2020-09-22, 17:49
Jerzy_Owsik napisał/a:

Hahah Hal ty konfituro, kapo pierd....


tacy jak ty pierwsi się prują na dołku "twardy" pajacu...

Je...........ik

2020-09-22, 17:49
Halman napisał/a:

sam się stąd oddal



Hal oj sie k***a doigrałeś i bardzo dobrze należy ci się bo troszkę ci odpie**ala jak przydupasów kierownika hahaa

Lyttald

2020-09-22, 17:51
łączemetale napisał/a:

Jadą tak bo kostka w takiej oponie na asfalcie zdziera się w oczach.



ch*j nas to obchodzi :)

Je...........ik

2020-09-22, 17:53
Halman napisał/a:

tacy jak ty pierwsi się prują na dołku "twardy" pajacu...



Większość juz cie oceniła, gratulacje

Halman

2020-09-22, 17:58
Jerzy_Owsik napisał/a:

Większość juz cie oceniła, gratulacje


ta głupsza, 15-16 letnia część co to zakodowane w ćwierćmózgu ma HWDP bo pić piwa pod blokiem nie można... fajnych masz kompli, taki k***a na poziomie...

Je...........ik

2020-09-22, 18:02
Halman napisał/a:

ta głupsza, 15-16 letnia część co to zakodowane w ćwierćmózgu ma HWDP bo pić piwa pod blokiem nie można... fajnych masz kompli, taki k***a na poziomie...



Oszczędź sobie wstydu kierowniku działu : dodaje ch*jowe filmy dla gimbazy

PieronJasnySzlag

2020-09-22, 18:05
Halman napisał/a:

gratuluję odmóżdżenia i życzę żeby ci zapie**alający chodnikiem szczyl na krosie przejechał dziecko.. wtedy napiszę no i ch*j; mała szkodliwość społeczna...



O k***a, dorosły facet a rzuca pociskami w stylu Owsikowej sekty: "nie lubisz Owsika to niech ci dziecko umiera bez respiratora"

Mając "krosa" nie możesz jeździć po ulicy bo to niezgodne z prawem, nie możesz po chodniku, nie możesz po trawce bo biedna trawka zaorana, nie możesz po lesie bo biedne dziki i sarenki, nie możesz po łące bo biedne motylki i biedne żabki... Mając krosa nic w tym kraju nie możesz bo dla niektórych zjebów wszystko co wykracza po za piciem piwka po pracy oglądając tvn i tvpis powinno być zabronione. Polska to mało zaludniony kraj, mamy od ch*ja pustostanów i nieużytków na totalnych zadupiach ale tam też nie można sobie pojeździć legalnie...bo nie!
A potem jeden z drugim zjeb się dziwi dlaczego ta młodzież ćpa dopalacze, siedzi w domu czy ubiera się w tęczowe stringi.
Tak samo z kopaniem piłki, puszczaniem fajerwerków, jazdą na deskorolce...
Najlepiej zaorać każdy przybytek dla ludzi z pasją, wybudować lidl i kolejne osiedle z monitoringiem i zabronić robić czegokolwiek co sprawia frajde.

Halman

2020-09-22, 18:14
PieronJasnySzlag napisał/a:


Mając "krosa" nie możesz jeździć po ulicy bo to niezgodne z prawem, nie możesz po chodniku, nie możesz po trawce bo biedna trawka zaorana, nie możesz po lesie bo biedne dziki i sarenki, nie możesz po łące bo biedne motylki i biedne żabki... Mając krosa nic w tym kraju nie możesz bo dla niektórych zjebów wszystko co wykracza po za piciem piwka po pracy oglądając tvn i tvpis powinno być zabronione. Polska to mało zaludniony kraj, mamy od ch*ja pustostanów i nieużytków na totalnych zadupiach ale tam też nie można sobie pojeździć legalnie...bo nie!
A potem jeden z drugim zjeb się dziwi dlaczego ta młodzież ćpa dopalacze, siedzi w domu czy ubiera się w tęczowe stringi.
Tak samo z kopaniem piłki, puszczaniem fajerwerków, jazdą na deskorolce...
Najlepiej zaorać każdy przybytek dla ludzi z pasją, wybudować lidl i kolejne osiedle z monitoringiem i zabronić robić czegokolwiek co sprawia frajde.



Na ch*j sie rzucasz jak twój ból został już wyjaśniony..? jeździj sobie po przeznaczonym do tego torze do bólu za opłatą, a krosa na tor dowozisz na przyczepce-lawecie a nie zapie**alasz chodnikami czy pasami zieleni jak jakieś zdziczałe zwierzę... no chyba ze cię zwyczajnie na to nie stać to twój wpis to apel o finansową pomoc; mam pasję ale jestem goły...

MgrMajster

2020-09-22, 18:23
@Halman Cóż. Może te bezmózgie tępaki przejrzą na oczy, jak ktoś ich własność potraktuje jak gówno. Zaora pole, ukradnie telefon, przerysuje kluczami po lakierze auta. Wtedy może docenią, że to co posiadają, nie wzięło się znikąd i każdy takową własność szanować powinien. Póki co są to roszczeniowe dzieci, które ciągle żyją na garnuszku rodziców lub podatników.

St...........on

2020-09-22, 19:45
Łojoojojjo Hall się zesrał bo ch*je crosami jeżdżo!!! k***a założe się ,że w realu jesteś życiową p*zdą , nieudacznikiem dlatego tak odreagowujesz? Pocisk po motocyklistach sprawia, że ci staje? Trochę poklasku pryszczatych gimbusów z postawionymi wirtualnymi pisami sprawia ,że szczytujesz? nawet mi cie nie żal, Weź znajdź robotę, babę ,kumpli w realu ,ogarnij się przychlaście.

MgrMajster napisał/a:

@Halman Cóż. Może te bezmózgie tępaki przejrzą na oczy, jak ktoś ich własność potraktuje jak gówno. Zaora pole, ukradnie telefon, przerysuje kluczami po lakierze auta. Wtedy może docenią, że to co posiadają, nie wzięło się znikąd i każdy takową własność szanować powinien. Póki co są to roszczeniowe dzieci, które ciągle żyją na garnuszku rodziców lub podatników.



Dobra społeczniaku skończ pie**olić, tacy co to najwięcej mają do powiedzenia zazwyczaj wychodzą na hipokrytów. Ile razy wyj***łeś papier, puszkę, śmiecia nie do śmietnika? Za ch*ja nie uwierze ,że ani razu.

Kurde26

2020-09-22, 19:47
Słuszny tytuł. To prawdziwe motok***y. Sam jeżdżę na enduro i nigdy nie rozjechałem kawałka łąki czy lasu. Jeździmy z chłopakami na żwirownie, kopalnie itp. Wielu ma 2 komplety kół więc argument że kostka się zużywa jest z dupy, poza tym kostka do takiego piździka jest tania jak barszcz.

pawel.duch777

2020-09-22, 20:14
Halmana to chyna w szkole gnębili i w szeryfa sie bawi. Frajer!!!

Don_Beck

2020-09-22, 20:24
U mnie w mieście jest kilku takich "zawodowcuf". Lubują się w jeżdżeniu enduro po terenach rekreacyjnych, gdzie przebywają starsi ludzie, rodziny z dziećmi. Chodniki, ścieżki rowerowe, po wałach przeciwpowodziowych, cudzych sadach i polach jeździć uwielbiają. Tablic brak, jak nie złapiesz na gorącym to ch*ja możesz takiemu zrobić. Osoby tutaj się wypowiadające w obronie tych motokurew posiadają IQ na równi z murzynem obrabiajacem sklep. Mam nadzieję że będziesz szedł lub jechał jeden z drugim i kamień spod takiej opony wam łeb rozjebie.