18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motodrama czyli motoruś się popsuła...

Halman • 2023-05-07, 19:35

jeszcze tak spłakanej motop*zdy żeście nie widzieli...

DziadMróz

2023-05-08, 01:18
Kiedyś pomagałem gościowi, który dostał czymś ciężkim w głowę. Chłop 120kg identycznie płakał, że nie umie znaleźć kluczy do domu i okazało się, że trzymał je w ręce. Ten pewnie też wył, bo miał wstrząs mózgu.

Rasael

2023-05-08, 08:48
Płacze bo to motocykl kumpla. A co na to kumpel? "It's OK! It's mean nothing!". I to jest właśnie przyjaźń stulejarze! Żadne "sory bro" ani "tego się już k***a nie wyklepie!". Bo przyjaciele są ważniejsi od kasy.

Korcipała

2023-05-08, 10:14
No i k***a pieknie motop*zda, a ile to oni nie pie**olą jakie to one mężczyzny, a tu taki h*j zwykłe p*zdy.

Sadolik19

2023-05-08, 11:55
Stara mądrość mówi, rana się zagoi a motor trzeba za pieniążki zreperować. Niech żyje darmowa służba zdrowia@

Pstr4

2023-05-08, 14:02
Ten motor byl kolesia ktory go pocieszal. A ten co soe wyj***l plakal dla tego ze nie ma takich środków zeby oddac za rozj***ny motocykl.

ussesus

2023-05-08, 17:59
Popłakał się bo rozj***ł kumplowi motocykl?
To raczej nie jest reakcja dojrzałego mężczyzny, raczej dziecka.
Facet by powiedział sorry bro zapłacę ci za naprawę, będę odkładał aż cię nie spłacę itd.

dOpieca

2023-05-08, 19:17
Rasael napisał/a:

Płacze bo to motocykl kumpla. A co na to kumpel? "It's OK! It's mean nothing!". I to jest właśnie przyjaźń stulejarze! Żadne "sory bro" ani "tego się już k***a nie wyklepie!". Bo przyjaciele są ważniejsi od kasy.



Podpisuje sie pod tym , motop*zda czy nie chlop sie zalamal bo skasowal koledze droga zabawke. A na niektore komentarze zal az sie patrzy , jak niektorzy na sile probuja zablysnac. Wielcy sadole :D

zc

2023-05-09, 00:25
drogi inwalido halmanku, ten motorek jak to nazywasz jest wart tyle co twoja kawalerka na 8 pietrze

eMCeONe

2023-05-09, 19:54
Motopedzie hmmm. Typa motop*zdą totalnie bym nie nazwał. Jechał po pustej drodze nie stwarzając zagrożenia dla nikogo, w pełnym kombiaku + kasku o najwyższej klasie wytrzymałościowej, na najdroższym motocyklu na rynku, który przyspieszenie od 0-300km/h ma w ciągu +/- 13sek, czyli jak Bugatti Chiron.. no ale co ja tam wiem, administracja ma prawo obrażać wszystkich, a jak ktoś powie na drugiego idiota to od razu warny lecą. Ten portal się skończył, w momencie gdy flodzie, jednonogi i motofob zaczęli na dwa baty walić.

impressa88

2023-05-11, 06:18
zc napisał/a:

drogi inwalido halmanku, ten motorek jak to nazywasz jest wart tyle co twoja kawalerka na 8 pietrze



To nie jest kawasaki H2R?

kicek69

2023-05-14, 21:49
To akurat stary film z yt to nie była maszyna tego co płacze tylko tego z kamerka dal się przejechać xdd