18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista i typowy koniec

Jehuty • 2017-01-17, 14:42


Koniec typowy, dla niecierpliwych 0:30 :metalhead:

_B...........r_

2017-01-17, 22:08
tylko to nie wina motocyklisty

Nihilista

2017-01-17, 22:08
yohnell napisał/a:

Czy ktoś zauważył poldka zawracającego na ciągłej, na wzniesieniu? Czy wszyscy winią motocykl? Abstrah*jąc że trochę dokręcił manetkę.


Kto miał zauważyć zawracającego na podwójnej kapelusznika? 15-letnie p*zdy bez prawa jazdy, z zawiści opluwające monitor?

SpeedyG napisał/a:

Poldek dokonał wykroczenia, ale winę za kolizję ponosi motocyklista bo uderzył już w prawidłowo jadący samochód.


Stary, co ty ćpiesz? :shock:

M3L3R

2017-01-17, 22:09
Ci co byli wyprzedzenie, powinni kopa mu jeszcze dac przy mijaniu go!

KoMo_TDi

2017-01-17, 22:27
~krzyks Przyznaj się, ile czekałeś żeby ten suchar wykorzystać? :D D

ZajętyPelikan

2017-01-17, 22:31
Też jestem motop*zdeczką. I napiszę Wam coś od siebie, narzekacze :D

A więc jeździłem wieloma samochodami i frajdę sprawiało mi jeżdżenie ile fabryka dała po autostradzie.
Natomiast na motocyklu, frajdę sprawia mi nie prędkość, a przyśpieszenie. Szybki start z pod świateł do ograniczenia + 10-20km/h i utrzymanie prędkości. Poruszając się głównymi arteriami miasta, niejednokrotnie jestem wyprzedzany przez fotelo-p*zdeczki, którzy muszą pokazać, że te ich 200 kuniów da radę... Ale to Oni stoją w korku, a nie ja ;) i to jest niewątpliwa zaleta motocykla, niestety bardzo często zdarza się, że jadąc przepisowo zajeżdżano mi drogę, no ale cóż takie życie.

Każdy z nas wsiadając na motocykl bierze pod uwagę, to że klatka nas nie chroni.

Pytanie czy się opłaca?, zapewne do czasu.
Dopóki nie mam rodziny to jeżdżę, że tak powiem w razie czego nie osierocę dziecka... Ale każdy z Was powinien spróbować jazdy na motocyklu, to uczucie gdy kładziesz się na zakręcie, gdy powietrze naciska Wam na ciało, no i oczywiście to że liczy się tylko tu i teraz (bo musisz być ciągle skupiony). Podczas takiej jazdy można się odstresować i nie potrzeba do tego dużych prędkości. A jadąc samochodem zazwyczaj tylko się denerwujemy, bo to korki, bo to ktoś jeździ jak życiowa p*zda itd.

A to czy moje organy będą się nadawały do przeszczepu po wypadku, to już mój problem i zrobię ze sobą to co będę chciał ;)

tranzystor

2017-01-17, 22:55
Rozj***ć się o Pomyloneza, to trzeba mieć pecha.

GTi

2017-01-17, 22:56
@ZajętyPelikan, Aventador też łamie kark przy starcie ze świateł ;) , różnica taka że lambo kosztuje kilka baniek, a ściga kupisz za kilka-naście tysięcy.

I niby pieniądze szczęścia nie dają

Hvsarz

2017-01-17, 23:01
kolens88 napisał/a:

szkoda chłopaka... żartuje każdy jest kowalem swego losu


No niestety nie zawsze, czasem kowalem czyjegoś losu, może być Janusz w polonezie...

jebacgowno

2017-01-17, 23:19
@ZajętyPelikan Szkoda strzępić jezyka. Sadole to w ogromnej większości mistrzowie pie**olenia przez internet. Nie zrozumieją o czym mówisz bo do tego trzebaby wsiąść na motur i chociaż raz się przejechać, ale o to trudno bo trzebaby choć na chwilę przestać walić konia na myśl o uchodźcach i ONR.

waloos

2017-01-17, 23:20
@ZajętyPelikan powiedziałeś, że zajeżdżano Ci drogę pomimo że jechałeś przepisowo - słuchaj, ludziom w samochodach też inni zajeżdżają drogę, stłuczek w miastach jest mnóstwo, tak jak zauważyłeś takie życie. Tyle, że w przypadku samochodów najczęściej kończą się bez uszkodzeń ciała, w przypadku motocyklistów już tak nie jest. Istnieje niebezpieczeństwo, że zabijesz się przy 50km/h - dlatego nie ogarniam dlaczego tylu motocyklistów zapie**ala w momencie w którym ich bezpieczeństwo jest mocno ograniczone.

I zamiast winić siebie, albo zwyczajnie przyjąć na klatę że ktoś zginął przez mniejsze bezpieczeństwo dwóch kółek, to pie**olą ciągle o tych lusterkach i kierowcach którzy nie zauważyli pędzacej kropki.

jebacgowno

2017-01-17, 23:25
waloos napisał/a:

dlatego nie ogarniam



To widać.
Nie musisz ogarniać. Wystarczy że wyjmiesz głowę z dupy i zaczniesz szanować innych uczestników ruchu.

opec

2017-01-17, 23:41
Piękny polonez. Szkoda że motop*zda tak go rozj***ła. Mam nadzieje że już nigdy nie wsiądzie na motur.

Siberian_Meat_Grinder

2017-01-18, 00:03
jebacgowno napisał/a:

o widać.
Nie musisz ogarniać. Wystarczy że wyjmiesz głowę z dupy i zaczniesz szanować innych uczestników ruchu.



hipokryta ... poprzez "szanowanie" rozumiesz jedynie "patrzenie w lusterka" przez ludzi w autach. Sam natomiast nie szanujesz innych uczestników ruchu i nie zwracasz uwagi na fakt, że nak***ianie pomiędzy autami może doprowadzić do tragedii. Bo co z tego, że zapie**alam - oni mają mnie widzieć i ch*j - motocykle są wszędzie.

CoJaTamKurwaWiem

2017-01-18, 00:42
jebacgowno napisał/a:

@ZajętyPelikan Szkoda strzępić jezyka. Sadole to w ogromnej większości mistrzowie pie**olenia przez internet. Nie zrozumieją o czym mówisz bo do tego trzebaby wsiąść na motur i chociaż raz się przejechać, ale o to trudno bo trzebaby choć na chwilę przestać walić konia na myśl o uchodźcach i ONR.


Rocznie robie ladnych pare tysiecy na mojej maszynie, wiec mi tu nie pie**ol. Na filmiku jest motop*zda i tyle. Jak go bronisz, to sam jestes jeszcze wieksza.

zbijok

2017-01-18, 00:56
CoJaTamk***aWiem parę tysięcy, to po zakupy do sklepu i niedziela do kościoła?
W dobry weekend nie raz 1,5k się ukręci, ale co ja tam wiem.