18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista i typowy koniec

Jehuty • 2017-01-17, 14:42


Koniec typowy, dla niecierpliwych 0:30 :metalhead:

CoJaTamKurwaWiem

2017-01-18, 01:15
zbijok napisał/a:

CoJaTamk***aWiem parę tysięcy, to po zakupy do sklepu i niedziela do kościoła?
W dobry weekend nie raz 1,5k się ukręci, ale co ja tam wiem.


Nie no, k***a... nastepny.....
A dluzszego ch*ja tez masz?
To jest wlasnie problem z wami - motop*zdami - zawsze musicie sie przechwalac i popisywac.

rah.im

2017-01-18, 07:57
Jak juz ktos wspomnial, to nie motocyklista tylko jakis zjeb. Tyle w temacie.

jebacgowno

2017-01-18, 08:07
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



hipokryta ... poprzez "szanowanie" rozumiesz jedynie "patrzenie w lusterka" przez ludzi w autach. Sam natomiast nie szanujesz innych uczestników ruchu i nie zwracasz uwagi na fakt, że nak***ianie pomiędzy autami może doprowadzić do tragedii. Bo co z tego, że zapie**alam - oni mają mnie widzieć i ch*j - motocykle są wszędzie.



Skad to k***a wysnules ze zapie**alam? Gdzie ja to napisalem?
Probujesz mi przybic jakies uj***ne we wlasnym lbie rozkminy.
To ze koles na moturze jechal jak idiota nie zmienia faktu ze na drogach motocyklisci codziennie musza walczyc o zycie bo jedna p*zda z druga zamiast na droge gapi sie w telefon albo na karyny pod makdonaldem.

CoJaTamk***aWiem napisał/a:


Rocznie robie ladnych pare tysiecy na mojej maszynie, wiec mi tu nie pie**ol. Na filmiku jest motop*zda i tyle. Jak go bronisz, to sam jestes jeszcze wieksza.



Skad pomysl ze ja tego jelopa "bronie"?
Ot dyskutuje sobie z sadolami. Ekspertami od wszystkiego.

Driv3rFiat126

2017-01-18, 08:49
Wyszedł by z tego cało gdyby nie zamontowany amortyzator skrętu który jest przystosowany do jazdy po torze a nie po ulicy. W tym momencie kiedy potrzebował ostro skręcić amortyzator sprawił mu opór (coś jak kręcenie kołami w aucie bez odpalonego silnika tj.brak wspomagania) i te kilka setnych za późno i jeb w poldona. ale amortyzator to przecież robi takie samo wrażenie jak naklejanie M w Bełemce 316 e36 jest szacun na wsi.

Nihilista

2017-01-18, 11:17
Driv3rFiat126 napisał/a:

Wyszedł by z tego cało gdyby nie zamontowany amortyzator skrętu który jest przystosowany do jazdy po torze a nie po ulicy. W tym momencie kiedy potrzebował ostro skręcić amortyzator sprawił mu opór (coś jak kręcenie kołami w aucie bez odpalonego silnika tj.brak wspomagania) i te kilka setnych za późno i jeb w poldona. ale amortyzator to przecież robi takie samo wrażenie jak naklejanie M w Bełemce 316 e36 jest szacun na wsi.


Widzę, że dużo się naczytałeś informacji na forum chińskich motocykli. Specjalista, k***a jego mać.
Amortyzator skrętu jest w niektórych sprzętach bardzo przydatny, a czasem konieczny - jeśli się kiedyś przesiądziesz ze skutera na sportowy motocykl i złapiesz niespodziewanie szimę, przestaniesz pie**olić takie bzdury i zrozumiesz po co się go montuje.
Poza tym facet na filmie praktycznie nie miał szans przez kapelusznika, na koniec złapał białą i mógł tylko patrzeć na zbliżającą się dupę tego gruzu.