18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykle są wszędzie

~LegendarnyZiom • 2013-05-10, 12:53
Akcja od 0:18.







Motocyklista zginął na miejscu. :dead:

jessjess

2013-05-10, 15:25
andrewerty napisał/a:

a ten ku*as z auta miał oczy w dupie ze go nie widział? zostaje tylko nadzieja ze kierowca auta który wymusił pierwszeństwo przez jakiś czas będzie oglądał świat w kratkę a koledzy z celi zrobią mu z dupy p*zdę



Kierowca akurat patrzył w lusterko, czy jakiś motocyklista nie jedzie :-D

Uechtacz

2013-05-10, 15:27
@andrewerty: świat w kratkę? To takich miejskich rajdowców powinno się zamykać za usiłowanie zabójstwa.
Możliwe, że kierowca auta przypadkiem uratował życie kogoś bardziej wartościowego.

andrewerty

2013-05-10, 15:30
makabrax napisał/a:

@andrewerty
ale ty jesteś jebnięty... jedyne drogi jakie oglądasz to chyba w need for speedzie, ile już miałem sytuacji gdzie pojeb na motocyklu jadąc dużo powyżej dozwolonej zauważony był w ostatnim momencie i to tylko dzięki jego światłom, niestety ale szarówka, ch*jowa pogoda, "szara" pora roku powodują że naprawdę ciężko jest zauważyć pojeba któremu się śpieszy i myśli że jest zajebisty bo ma dwa kółka...


cool story bro :ok:
jak jest "szara" pogoda to swiatla kazdego pojazdu widac duzo wiekszej odleglosci niz w zajebisty sloneczny dzien. odpal nfs'a i pojeździj troche moze bedziesz mial wiecej takich sytucji

nanowaty

2013-05-10, 15:32
@andrewerty - lubisz popie**alać motorkiem po mieście? ;]

bravoteampolska

2013-05-10, 15:40
Koparko-spycharką podjechać , ciało i wrak wrzucić na wywrotkę i życie leci dalej .

andrewerty

2013-05-10, 15:43
nanowaty napisał/a:

@andrewerty - lubisz popie**alać motorkiem po mieście? ;]



i dwiescie po miescie :mrgreen:

po...........cz

2013-05-10, 15:51
@andrewerty, to jak będziesz popie**alać dwieście po mieście to miej włączoną kamerkę w kasku. A nuż widelec, rozjebiesz się i po mniej niż 36 godzinach od twego zgonu będziemy rozdawać sobie piwa pod twoimi fikołkami i mózgiem rozsmarowanym na asfalcie.

~Vuko

2013-05-10, 15:55
andrewerty jak zapie**alasz, to siebie zabij. Tylko siebie, nikogo więcej. No chyba że Twojego pasażera ;]

timmy77

2013-05-10, 15:59
andrewerty napisał/a:

a ten ku*as z auta mial oczy w dupie ze go nie widzial? zostaje tylko nadzieja ze kierowca auta ktory wymusil pierszenstwo przez jakis czas bedzie ogladal swiat w kratke a koledzy z celi zrobia mu z dupy p*zde



Właściciel skuterka max 50 km/h? k***a jak debil zapie**ala ponad 100 w mieście to nie jesteś w stanie w takiej szarówie gościa nawet zobaczyć, szkoda tylko tego auta bo mu poszło po cenie zbytowej za klepanie boku, ale i tak nie jest źle bo szyby całe i wbił się klinem pod podwozie, a nie prostopadle w bok...

PanKupa

2013-05-10, 16:04
@andrewerty

I wszystko jasne... Zrób to dla nas i pie**olnij z tej 200tki w ścianę :)

remi1982

2013-05-10, 16:39
andrewerty napisał/a:


Obrazek
i dwiescie po miescie :mrgreen:



Zajebisty masz sprzęt bro. Jak w Miami Vice czy cuś.

mat199222

2013-05-10, 16:42
Ale wy ludzie macie nagrzane w glowach i jeszcze ten komentarz trafil w duze auto to spoko nic sie nikomu nie stalo, walnijcie sie w lep zginol motocyklista i to z winy jeb.....ych samochodziarzt starych dzisdkow co nie umieja jezdzic i nic nie widza

pATRYKOify

2013-05-10, 16:53
FryzjerZG napisał/a:

Naszczęście trafił w duże auto, więc pewnie nikomu nic się nie stało. Drzwi się wyklepie i wszystko będzie wporządku.



Kierowca auta wymusił pierwszeństwo Ty pie**olony imbecylu.

JURIJ_77

2013-05-10, 16:57
pATRYKOify napisał/a:

Kierowca auta wymusił pierwszeństwo Ty pie**olony imbecylu.



really Captain Obvious?

Jak ktoś wyżej napisał - 50 km/h to on nie jechał. Gdyby jechał - zdążył by wyhamować i by żył. Oczywiście wina osobówki, ale KAŻDY uczestnik ruchu drogowego powinien przestrzegać przepisów - są zrobione właśnie po to, by uniknąć takich sytuacji. Jednego podkaszarko-rider'a zapie**alającego 200km/h po mieście mniej - piesi mogą się czuć bezpieczniej ...

Merkavoth

2013-05-10, 17:03
@mat199222
Pojebie jeden, albo masz ~13lat i ch*ja masz podstawy się wypowiadać w kwestiach ruchu drogowego, albo zwyczajnie jesteś idiotą.
Kierowca samochodu miał gigantyczną lukę, żeby wykonać manewr. Ta odległość byłaby wystarczająca w przypadku zachowania przez uczestników ruchu prędkości określonej przez znaki. Motoidiota nie zastosował się do warunków na własny pieprzony rachunek i poniósł konsekwencje. Mam tylko nadzieję, że zrozumiał ten fakt, nim mózg wylał mu się przez uszy.

I zanim zaczniesz ty i inni podobnie jebnięci komentować.
Owszem, jeżdżę motocyklem.
Owszem, zdarza mi się nadużywać prędkości, kiedy wiem, że mogę sobie na to pozwolić.
Gdybym to ja tak wyj***ł, nie miałbym do nikogo pretensji poza samym sobą.