18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykl i jego wywrotka ku wypadkowi

fantastico • 2017-02-25, 01:50
Jechał i się wywrócił. Stłamszony warnem nie będę się rozpisywał ;P


Wiewór

2017-02-25, 12:23
A typ w czerwonej koszulce "patrz k***a jaki fajny motor ktoś zostawił. Wezmę se nie" :D

Herhard

2017-02-25, 13:45
Kto śmiał warnem stłamsić twórczość fantastico?

ValvePlsFix

2017-02-25, 16:19
Nie dość, że nikt mu nie pomógł, to jeszcze mu motor zaj***li :D

@Herhard
warn by Conscribo:
"za propagowanie nieprzestrzegania gramatyki skutkujące pojawianiem się naśladowców kaleczących język polski."

yuzik

2017-02-25, 20:56
"Jechał i się wywrócił. Stłamszony warnem nie będę się rozpisywał ; "

"za propagowanie nieprzestrzegania gramatyki skutkujące pojawianiem się naśladowców kaleczących język polski."

Wreszcie moderacja robi porządek z niedoj***niem mózgowym:P

Nihilista

2017-02-25, 21:11
Kto usunął po kilku sekundach mój post popierający fantastico?
Conscribo czy jakiś inny moderator? Chciałbym się dowiedzieć, czy tłamszenie najbarwniejszej postaci na tym portalu jest przykazane odgórnie i za zgodą wszystkich zarządzających sadisticiem, czy też moderator sztuk jeden próbuje coś wywalczyć i powiększyć swoje ego? Dyskusja nie polega na wypie**alaniu postów opozycji, nie jesteśmy w sejmie. Jak masz coś do dodania coscribo to się wypowiedz, nie obserwuj zza krzaka anonimowo kasując niewygodne posty.
Przypominam - język jest tworem żywym i nie ma tak naprawdę żadnych reguł jego tyczących, wszystkie są bardzo elastyczne i zmieniają się z czasem - może to właśnie fantastico mówi poprawnie, a my jeszcze jesteśmy w xx wieku?

[ Komentarz dodany przez: Popiół: 2017-02-26, 11:00 ]
Ja pie**ole :homer: :xalpalm:

magicrodek123

2017-02-25, 21:20
@up ty już weź nie filozufuj tutaj, to jak pisze aż tak nie wk***ia, gdyby nie robił tego co każdy post...

trus74

2017-02-25, 21:28
Jestem wielkim fanem tej stronki, jak widzę tę niebieską mordę to nawet nie czytam. Wiele osób ma podobne odczucia, ale ktoś te piwa daje i nagania popyt, i zachęca go głupiej gramatyki.

Falcao

2017-02-25, 21:31
akurat fantastico jest ok , najbardziej wk***iają te głąby co go próbują i to bardzo nieudanie naśladować .

W............R.

2017-02-25, 21:34
Ja też pomijam większość postów fantastico - właśnie ze względu na to nagminne kaleczenie języka. To już te chińskie przysłowia były lepsze... Sadistic zawsze wyróżniał się tym, że jego użytkownicy śmiali się z czyjejś głupoty. Styl fantastico stoi więc w sprzeczności z jedną z naczelnych cech tego portalu.

Ziomaljlb

2017-02-25, 21:52
Fantastico jestes debesciak !

fantastico

2017-02-25, 22:04
Wzruszam się co posta ;) Albo robię wzruszenie siebie chociaż to podchodzi pod recydywę więc tego nie piszę ;P

sopel808

2017-02-25, 22:05
A ja za to bardzo lubię oderwane od rzeczywistości umiejętne/zabawne operowanie językiem naszym pięknym polskim przez użytkownika Fantastico i jestem niezmiernie niemiło zaskoczony sytuacją. Dziękuję za uwagę.

Andrzejas

2017-02-25, 22:44
Gdyby jeszcze istniało coś takiego jak zasady gramatyki, to warn miałby chociaż uzasadnienie. Wk***iają mnie ludzie, którzy wszystko za wszelką cenę starają się ustandaryzować. Skorzystam więc z ograniczeń językowych warnującego i zwrócę się do niego w sposób nie kolidujący z regulaminem - "A żeby stado dzikich psłów cię rzezało szminami w międzypoślad, Konskribo! Z namiętnością... aż do końca czasu..."

~Conscribo

2017-02-25, 23:18
Nihilista napisał/a:

Kto usunął po kilku sekundach mój post popierający fantastico?
Conscribo czy jakiś inny moderator? Chciałbym się dowiedzieć, czy tłamszenie najbarwniejszej postaci na tym portalu jest przykazane odgórnie i za zgodą wszystkich zarządzających sadisticiem, czy też moderator sztuk jeden próbuje coś wywalczyć i powiększyć swoje ego? Dyskusja nie polega na wypie**alaniu postów opozycji, nie jesteśmy w sejmie. Jak masz coś do dodania coscribo to się wypowiedz, nie obserwuj zza krzaka anonimowo kasując niewygodne posty.
Przypominam - język jest tworem żywym i nie ma tak naprawdę żadnych reguł jego tyczących, wszystkie są bardzo elastyczne i zmieniają się z czasem - może to właśnie fantastico mówi poprawnie, a my jeszcze jesteśmy w xx wieku?



Akurat to nie ja skasowałem, ale tamtą także przeczytałem i była ona obraźliwa. Niemniej fakt, że mnie wcześniej tu nie widziałeś to chyba akurat dla Ciebie dobrze ;)
Masz racje, to nie sejm, ale też i nie demokracja.

aa i @up - nie szczekaj tak ratlerku ;)