18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykl i jego wywrotka ku wypadkowi

fantastico • 2017-02-25, 01:50
Jechał i się wywrócił. Stłamszony warnem nie będę się rozpisywał ;P


Nihilista

2017-02-26, 00:17
@up
Jest kontakt! Jest nadzieja! :) Racja, wiadomość była obraźliwa, ale jak tu pisać ogarnięte teksty, kiedy mi baba nad uchem szczeka..
Prośba w takim wypadku jedna, oczywista - odpuście przyjacielu obywatelowi fantastico. To barwna postać, a języka nie kaleczy - raczej ubogaca i wywołuje uśmiech na parszywych gębach wielu sadoli :) Zdaję sobie sprawę, że spore grono go nienawidzi, ale co z tego - przecież sami przyznają, że nie czytają większości jego tekstów. Z żartów Bongmana też nie każdy się śmiał, a tęsknią wszyscy.
Dajcie proszę zgodę temu jednemu indywiduum na operowanie mową w sposób, jaki mu najbardziej odpowiada. Przecież to ostatnio naczelny wstawiacz materiałów na sadola, nie podcinajcie mu skrzydeł, na których tak daleko zaleciał.
Pozdrawiam!

fantastico

2017-02-26, 00:20
Apeluję o pokojowe rozwiązywanie konfliktów i merytoryczne podejście do dyskusji, a także o wstrzemięźliwość w inwektywach, a jeśli już to z polotem ;)

Incognitus

2017-02-26, 01:13
Ta sytuacja doskonale oddaje w jakim syfie żyjemy. Ktoś kolorowy się trafi, to trzeba mu pokazać! Niech wie co możemy mu zrobić. Jeszcze, żeby to był ktoś bierny, jak ja na ten przykład. Ale nie. Trzeba się doj***ć do Fantastico, dać mu bana i wtedy dopiero na głównej będzie porządek. Kalka z JoeMonstera, Kwejka i tym podobnych gówien. k***a... Jeden z niewielu, który dba o resztki godności Sadola. Dawać Mody! Zaj***ć Go!

meshtkov

2017-02-26, 02:42
Ehhh..
Po pierwsze - primo! - Poprawna gramatyka występowała w opisach Fantastico więc nie wiem, dlaczego warn.
Daje zły przykład, próbują naśladować go idioci? co, lepiej jednego warna dać niż usuwać posty źle skonstruowane? Nie chce się podejrzewam wytężyć głowę, pomyśleć, czy prawidłowo skonstruowana wypowiedź bądź nie. Za każdym razem czytałem jego opisy i śmiem twierdzić, iż jest to jak najbardziej poprawne. Weźmy wyjebmy wszystkich tych, którzy idą pod prąd. Będzie łatwiej Systemowi nas omamić.
Po drugie - primo! - nie będę pisał bo i tak za długo wyszło.

W............R.

2017-02-26, 10:49
@up Poprawna gramatyka u fantastico? Chyba niemiecka...

Recydywista

2017-02-26, 10:50
na sadisticu od lat juz pojawiaja sie pseudomoderatorzy nie grzeszacy rozumem, najprawdopodobniej to wlasnie te grube p*zdy ktore raz po raz mija sie na ulicy nawet nie zwracajac na nich uwagi, proboja podbudowac siebie i pokazac sobie ze cos w koncu znacza. A tak na prawde ich najwiekszym przedsiewieciem bedzie oddanie siebie robalom gdy juz ich marny zywot dobiegnie konca. Moze i opisy fantastico sa czasem wk***iajace ale jedyny hejt jaki na typa plynie wynika z j***nej zawisci ze nie potraficie znalesc "fajnego" filmu w necie i wrzucic go na sadola. Przejzalem wlasnie jego warny... no k***a ... wg tego polowa postow w tym Modupkow tez powinno byc usuwanych :lodowka:

Nihilista

2017-02-26, 11:25
Popiół - widzę, ze wniosłeś do dyskusji o czystości języka polskiego bardzo wartościowy komentarz, dla potwierdzenia autentyczności odczuwanych emocji jeszcze swoje zdjęcie dorzuciłeś, ale pozwól że spytam - czego nie rozumiesz? Jak coś jest dla ciebie za trudne, powiedz - wyjaśnię, prostszym językiem napiszę. Może sytuacja cię przerosła, ale to jeszcze nie koniec świata.

baueer

2017-02-26, 13:16
teraz już wiem dlaczego brakuje zabawnego opisu nad nowym filmikiem od fantastico, oraz dlaczego większość płacze nad tym co się dzieje z ta strona, fantastico było mi niezmiernie milo czytać Twoje opisy, gdybyś kiedyś wydal jakiś zbiór tekstów własnych to wyślij linka :D

Lucian201

2017-02-26, 15:39
I tak właśnie zabija się finezję na tym świecie . Wyróżniasz się z tłumu , zmuszą Cię byś przestał i stał się taki sam jak cała reszta . Nie popieram nikogo , dla mnie liczy się tylko że typ dużo wrzuca i są to dobre tematy dzięki czemu mamy uciechę , a chyba o to tu chodzi ?

Karboksylator

2017-02-26, 20:00
pie**olenie w bambus. gdyby nie Fantastico już dawno bym przestał oglądać ten portal. On specjalnie pisze w ten sposób, by innych zaciekawić, w przeciwieństwie do debili, którzy się na nim próbują wzorować.

jeśli admini będą dawać warny, bany itp takim użytkownikom jak Fantastico, to najlepiej zamknijcie ten portal, bo robi się z niego jakiś facebook albo inny zj***ny portal.

ni...........ht

2017-02-26, 21:40
Czy ściganie Niebieskiego Yody można podciągnąć pod nękanie z przyczyn religijnych?
(Jedi jest religią zarejestrowaną w kilku krajach).

petru23

2017-02-26, 23:11
wojna o fantastico...

no ja pie**ole

Kurwa_Umrzyj

2017-02-27, 08:31
To się wielmożny Popiół wykazał komentarzem :amused:

barszczzuszkami

2017-02-27, 21:00
Ja nawet nie czytałem tych opisów, ale nie przeszkadzało mi, że były takie zj***ne ;) . Najważniejsze, że gość wrzuca sadystyczne filmy. Pamiętam, że już raz była na niego nagonka i dostał ostrzeżenia, ale później wrócił. Pewnie i tym razem za miesiąc powróci.