18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocipki vs tir ..

~McSadol • 2022-02-01, 16:05
.. hej bro ...


PoProstuNIKT

2022-02-01, 16:24
fuks jak ch*j, jakby przejechał te 50cm dalej... widzielibyśmy się na hardzie :amused:

janlew

2022-02-01, 16:31
ecnart napisał/a:

fuks jak ch*j, jakby przejechał te 50cm dalej... widzielibyśmy się na hardzie

Oglądamy ten sam film? Bo jak dla mnie to wpadł pod pierwsze koło, i to chyba wystarczy. Nie wiem więc gdzie ten fuks. No chyba że chodzi o fuks dla społeczeństwa, to tak, fuks jak ch*j.

patryk987

2022-02-01, 17:41
potwierdzam przejechany przez pierwszą oś to jego ostatnie sekundy agonii

baronturbina

2022-02-01, 17:49
Rumak mu sam się ładnie zaparkował. Kolega i tak w ch*jowej pozycji był. TIRy kontra motocykle. Odwieczna wojna o dominację na tronie głupoty.

Lobo24

2022-02-01, 17:55
O co on tam na końcu filmu pyta? "You're homo?". Kolega w agonii a jemu ku*asy w głowie.

janlew

2022-02-01, 17:55
baronturbina napisał/a:

Rumak mu sam się ładnie zaparkował. Kolega i tak w ch*jowej pozycji był. TIRy kontra motocykle. Odwieczna wojna o dominację na tronie głupoty.


Ano podobne barany z nich, ale:
wypadek TIRa - nie ma świeżych bananów w Biedronce
wypadek motoc**y - są świeże nerki na OIOMie
...wiadomo więc komu kibicować

baronturbina

2022-02-01, 18:10
janlew napisał/a:

Ano podobne barany z nich, ale:
wypadek TIRa - nie ma świeżych bananów w Biedronce
wypadek motoc**y - są świeże nerki na OIOMie
...wiadomo więc komu kibicować


W tym wypadku banany nie dojadą :-/

Rolmops360elo

2022-02-01, 18:40
Przecież TIR mu na nodze zaparkował ... Lol. Kiepsko to widzę ... xD.

dejwid092

2022-02-01, 19:45
Rolmops360elo napisał/a:

Przecież TIR mu na nodze zaparkował ... Lol. Kiepsko to widzę ... xD.



Na nodze zaparkował? Przecież widać że noga odłączyła się od ciała bo wychodzi z drugiej strony opony

khaman

2022-02-01, 20:06
Wystarczyło wcześniej wyhamować. Sam mam kat A i motocykl. Wiekszość przegrywów z sadistica jeździ autobusem, więc mogą sie daej nbijać.

baronturbina

2022-02-01, 20:29
khaman napisał/a:

Wystarczyło wcześniej wyhamować. Sam mam kat A i motocykl. Wiekszość przegrywów z sadistica jeździ autobusem, więc mogą sie daej nbijać.


Powinienes odwiesić kategorie A na kołek, motocykl przekazać biednym. Zapie**alali ten pierwszy był kawałek przed drugim, tak że ten z tylu jakoś zdążył wyhamować.

tigerqaz

2022-02-01, 20:41
Dwa typy p*zd na drodze się spotkały.
Ten, co się uważa za najszybszego i ten, co się uważa za największego.
A tak naprawdę to nagranie pokazało, że te dwa typy może mają jaja, ale w głowie jest tylko cienka nitka, jak ją przetniesz, to uszy odpadną :D

janlew

2022-02-01, 22:57
khaman napisał/a:

Wystarczyło wcześniej wyhamować. Sam mam kat A i motocykl. Wiekszość przegrywów z sadistica jeździ autobusem, więc mogą sie daej nbijać.


Ja mam kilka samochodów. Autobusem jeżdżę sporo, ale chyba wyłącznie po płytach lotnisk. Przy tym musiałbym być nie szanującym własnego życia biednym idiotą, żeby dla najtańszej adrenaliny, jeździć po drodze rowerem z silnikiem.
W zasadzie jedyny motur jaki dopuszczam to cross/enduro w terenie. Ale i tak są lepsze zabawki w teren.