18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocipki vs tir ..

~McSadol • 2022-02-01, 16:05
.. hej bro ...


rafcio760

2022-02-02, 00:41
janlew napisał/a:

Ja mam kilka samochodów. Autobusem jeżdżę sporo, ale chyba wyłącznie po płytach lotnisk. Przy tym musiałbym być nie szanującym własnego życia biednym idiotą, żeby dla najtańszej adrenaliny, jeździć po drodze rowerem z silnikiem.
W zasadzie jedyny motur jaki dopuszczam to cross/enduro w terenie. Ale i tak są lepsze zabawki w teren.



Dlatego nigdy nie zrozumiesz o co w tym chodzi,wrócisz do swojego nudnego życia i autobusu a na samym końcu jak już ktoś pożyczy ci enduro do tej zabawy w lesie przypadkiem trafisz na quadop*zde która połamie ci kręgosłup bo nie ogarnie tematu. Zabić można się na szczotce od kibla, nie oceniaj innych pochopnie. Znam takiego jednego roztropnego kolesia który nigdy nic zagrażającego życiu nie robił ,jego piękne roztropne życie rozsypało się pewnego dnia kiedy w przystanek na którym czekał na swój bezpieczny autobus przyj***ł sprinter prowadzony przez naj***nego Ukraińca... Nie znasz dnia ani godziny

Innanazwa

2022-02-02, 07:35
Kamerzysta ładnie zaparkował swój motocykl

flaszka

2022-02-02, 09:46
baronturbina napisał/a:

W tym wypadku banany nie dojadą



dojadą tylko ze pozniej, od razu ze świezymi porcjami mięsa mielonego

janlew

2022-02-02, 11:01
rafcio760 napisał/a:

Dlatego nigdy nie zrozumiesz o co w tym chodzi,wrócisz do swojego nudnego życia i autobusu a na samym końcu jak już ktoś pożyczy ci enduro do tej zabawy w lesie przypadkiem trafisz na quadop*zde która połamie ci kręgosłup bo nie ogarnie tematu. Zabić można się na szczotce od kibla, nie oceniaj innych pochopnie. Znam takiego jednego roztropnego kolesia który nigdy nic zagrażającego życiu nie robił ,jego piękne roztropne życie rozsypało się pewnego dnia kiedy w przystanek na którym czekał na swój bezpieczny autobus przyj***ł sprinter prowadzony przez naj***nego Ukraińca... Nie znasz dnia ani godziny


Możesz sobie to tak tłumaczyć. Mnie akurat stać na to by adrenalinę zapewnić po prostu mądrzej. Na torze, OESie, morzu, powietrzu czy w Alpach. Jest to dużo droższy sposób na adrenalinę, i choć często koni jest więcej, to nie jest to aż tak debilnym sposobem narażaniem swojego życia, a przede wszystkim życia innych. Gardzę motop*zdami nie dla tego że lubią motocykle, tylko dla tego że biedaki by poczuć adrenalinę kupują 10letnie złomy, a tor wyścigowy robią sobie z dróg publicznych. Potem kończy się to tak, jak zwykle.
PS. Wątpię by wjechał we mnie pijany Ukrainiec, gdy mam przesiadkę na lotnisku we Frankfurcie czy tym podobnym, a głównie tam zmuszony jestem poruszać się autobusami parę razy do roku.

ramadanio

2022-02-02, 12:39
Typ nie ogarnia podstaw jazdy (umiejetność kontrolowanego hamowania) i przypłacił to życiem, a typ z ciagnika powinien za umyślne spowodowanie śmierci, pogoda ładna nie ma ch*ja że go nie widział.

Lu...........91

2022-02-02, 12:44
Mogła mu głowa wpaść pod koło - pękła by jak arbuz i przynajmniej by nie cierpiał, zwłaszcza jeśli posiadał kask produkcji chińskiej :D

shiters

2022-02-02, 17:23
18 lat jezdze moto i obwieszczam wszem i wobec - ten film to idealny przykład motop*zd

PoProstuNIKT

2022-02-02, 18:12
janlew napisał/a:

Oglądamy ten sam film? Bo jak dla mnie to wpadł pod pierwsze koło, i to chyba wystarczy. Nie wiem więc gdzie ten fuks. No chyba że chodzi o fuks dla społeczeństwa, to tak, fuks jak ch*j.



no chyba nie wpadł bo był by płaski, najprawdopodobniej siła uderzenia w przednie koło tylnej osi obróciła go i jeszcze wepchnęła pod ciężarówkę. Nie ruszyłby nogą i nie miałby jej lekko zgiętej, a tam gdzie widać brzuch było by PŁASKO - taka ciężarówka SAMA bez naczepy potrafi ważyć 10 ton.