18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mortal kombat w białostockim klubie

quebahombre • 2015-02-11, 15:58
Wieczorne rozrywki w białostockim klubie :-D

Swka

2015-02-11, 22:40
@Igorek95, doskonale wiem że nie tylko u Nas tak jest, aczkolwiek z autopsji wiem że TYLKO u nas jest taka katastrofa i dziura na scenie muzycznej pod każdym względem. ;) Ale tak to jest kiedy nie tylko w rządzie siedzą emeryci, ale także władają tacy ludzie innymi biznesami. ;) Mamy populacje starzejącą się i ni ch*ja aby coś się zmieniło, Polska jako społeczeństwo nigdy się nie obudzi i wymrzemy jak dinozaury, każdy aż po kres granic Polski. Ot Nasza cudowna przyszłość.

kyrodian

2015-02-12, 06:36
Swka napisał/a:

To są po prostu realia polskich klubów. Tylko u Nas j***ne "Pompki", zamiast różnorodności w muzyce, tylko u nas są spięci jak baranie jaja po jednym łyku piwa. ch*j nie zabawa.



To chyba poza swoją wioskę nigdy nie wyjechałeś jeżeli tak twierdzisz...

Swka

2015-02-12, 11:40
@up Kolejny k***a jasnowidz, który wszystko wie, ale nie widzi że bawi sie przy jednym i tym samym, uważając że jest zajebiście. ;)

Zapraszam do Holandii, Chorwacji, a w szczególności do NY. Obieżyświecie z wioski.

MartinS

2015-02-12, 12:00
k***a a gdzie runda 2?

mlody118

2015-02-12, 15:19
byłem w tej oborze z 2 razy, więcej tam na pewno nie pójdę... może i fajne dziewczyny chodzą, ale tam co druga impreza zawiera takie obrazki. szczytem było jak typ rzucił szklankę na środek parkietu.

btw. typ na koniec pozamiatał :-D

skrimek

2015-02-12, 16:56
tego po prawej to prawie dziewczyna znokautowała :mrgreen:

MaczoJuh

2015-02-12, 17:49
@ MaszAyahuaskę
Do klubu nie idziesz sie bic tylko sie bawic (zacpac, zapic), chcesz sie napie**alac to po 24 przed blokowisko wyjdz

Musashi_Miyamoto

2019-04-14, 17:49
Swka napisał/a:

To są po prostu realia polskich klubów. Tylko u Nas j***ne "Pompki", zamiast różnorodności w muzyce, tylko u nas są spięci jak baranie jaja po jednym łyku piwa. ch*j nie zabawa.



Proponuję wygooglować hasła: fight in the club i porównać skalę jaką zobaczysz z Polską skalą... Polska na tym tle wyjdzie na najbezpieczniejszy kraj Świata. Z polski takich filmików jest na prawdę bardzo malutko.

Wiewór

2019-04-15, 11:24
Więcej buraków niż w fabryce cukru.