18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mordy kopanie

Ni...........ny • 2020-07-30, 22:29
za obciąganie :karate:

Jak zwykle murzyn, murzynowi murzynem :szydera:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-31, 19:13
Justynka99 napisał/a:

Zespół downa jest chorobą, ponieważ posiadanie go przeszkadza w życiu codziennym.....



Skarbeńku... są choroby, które nie przeszkadzają w codziennym życiu i to nie przeszkadza być chorobą...

Noside

2020-07-31, 20:14
Coordinator napisał/a:

Przecież dobrze powiedział, pedalstwo to choroba - tak samo jak zespół downa.



Poza tym jak się któryś zamknie w łazience i stary będzie się musiał otwierać śrubokrętem to jego sprawa.
Dopóki nie próbują wywalczyć afirmacji, to mnie to nie interesuje.
Proszę natomiast nie przyklaskiwać propagandzie, że pedalstwo jest zapisane w dna, bo nie jest.
Jeżeli preferencje seksualne są zapisane w genach, to modyfikując DNA można wyeliminować fetysz stóp, oraz tak samo zapisane są pedofilia i zoofilia, czego wyjaśnić się w ten sposób, k***a, nie da.
Może przestańmy torpedować ludzi bzdurami nazywającymi: afirmację tolerancją, tolerancję obojętnością, obojętność niechęcią, a niechęć wrogością. No wypie**alać po prostu.

wilkoala

2020-07-31, 20:51
Ja naprawdę nie rozumiem tej afery oraz całego zamieszania wokół związków partnerskich i ewentualnej adopcji dzieci przez pary homo-niewiadomo.
Przecież jeśli ktoś się lubi szturchać w dupę, to niech się szturcha, tylko żeby nie robił tego na widoku i jak dla mnie to jest dopuszczalne.
Oczywiście czuję wstręt jeśli o tym pomyśle, ale podejrzewam że to efekt społecznych i kulturowych standardów środowiska w jakim zostaliśmy wychowani.
Co do adopcji, byłem kiedyś wolontariuszem w domu dziecka (nie to co sobie myślicie zboczuszki), przychodziłem tam na godzinę w tygodniu i bawiłem się z dziećmi(nie to co sobie myślicie zboczuszki).
To jest smutny budynek, pełen dzieci łaknących kontaktu i zainteresowania ze strony dorosłych i naprawdę nie sądzę żeby w odpowiednia kontrolowana przez służby adopcja przez pary homolezbo, była dla nich gorsza od przebywania w takim ośrodku.

Justynka99

2020-07-31, 21:19
Noside napisał/a:

Poza tym jak się któryś zamknie w łazience i stary będzie się musiał otwierać śrubokrętem to jego sprawa.
Dopóki nie próbują wywalczyć afirmacji, to mnie to nie interesuje.
Proszę natomiast nie przyklaskiwać propagandzie, że pedalstwo jest zapisane w dna, bo nie jest.
Jeżeli preferencje seksualne są zapisane w genach, to modyfikując DNA można wyeliminować fetysz stóp, oraz tak samo zapisane są pedofilia i zoofilia, czego wyjaśnić się w ten sposób, k***a, nie da.
Może przestańmy torpedować ludzi bzdurami nazywającymi: afirmację tolerancją, tolerancję obojętnością, obojętność niechęcią, a niechęć wrogością. No wypie**alać po prostu.



Znowu niedouczenie i znowu "znam się lepiej od naukowców". Orientacja seksualna i preferencje seksualne to zupełnie różne sprawy. Preferencje mogą się zmieniać z wiekiem, czy nawet w zależności od nastroju. Orientacja seksualna jest stała. Nie ma możliwości jej zmiany. Jest możliwość zaledwie oszukiwania się.

Noside

2020-07-31, 21:58
Justynka99 napisał/a:

Znowu niedouczenie i znowu "znam się lepiej od naukowców". Orientacja seksualna i preferencje seksualne to zupełnie różne sprawy. Preferencje mogą się zmieniać z wiekiem, czy nawet w zależności od nastroju. Orientacja seksualna jest stała. Nie ma możliwości jej zmiany. Jest możliwość zaledwie oszukiwania się.



Oj nie pie**ol :) Nagle jakaś róznica czy się chce ch*ja włożyć w dziecko, czy chłopa. Trzeba być poj***nym, żeby w to wierzyć.

Kiblodrzemek88

2020-07-31, 22:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Na hardzie pedalstwo, w poczekalni pedalstwo...



LGBT i LPG się szerzy...

wilkoala

2020-07-31, 23:16
Noside napisał/a:

Nagle jakaś róznica czy się chce ch*ja włożyć w dziecko, czy chłopa.



Ja pie**ole.
Nie kompromituj się.
Przecież dziecko jest ciaś...
Nie powiem tego, to nadal sadistic, prawda?

Rozjebie

2020-07-31, 23:58
Justynka99 napisał/a:

Czyli chorobą psychiczną jest dla Ciebie również stosowanie antykoncepcji, monogamia, nie wspominając już nawet o katolicyźmie?



Dlaczego miałbym tak sądzić? Mężczyzna rodzi się z prezerwatywą na członku? Albo zamiast płakać śpiewa katolickie psalmy?

Justynka99 napisał/a:

To nie jest samolubne ze strony lesbijek, tylko ze strony ludzi, którzy uczą swoje dzieci tego typu nienawiści (...).



Czyli adoptowany przez gejów dzieciak ma płacić swoim życiem, dlatego ze społeczeństwo nie toleruje homoseksualnych związków? Nie rozumiem logiki. Sytuacja jest jaka jest, nie możesz zaklinać rzeczywistości. I jeśli w tej rzeczywistości para gejów/ lesbijek adoptuje dziecko, to naraża je na duże nieszczęście. Chcesz zmieniać świat, to zmieniaj, ale nie kosztem dzieciaków

Justynka99 napisał/a:

Proponuję przeczytać też kolejny akapit, jak coś cytujesz. Nawet w wikipedii.



W drugim akapicie jest napisane, ze m.in. WHO zgodziło się z tym, ze homoseksualizm jest normalnym wariantem ludzkiej seksualności.
Ciekawe dzięki czyim działaniom osiągnięto ten konsensus - czyżby homoseksualistów na wysokich szczeblach władzy, o czym wspominałem już wcześniej?

Jagang

2020-08-01, 02:17
"Kiedyś homoseksualizm był uznawany za chorbę i wpływowi homoseksualiści opłacili tysiące naukowców na świecie, przez co homoseksualizm dziś nie jest chorobą"
"Kiedyś uważano, że Ziemia jest płaska, a ŻOND ŚWIATOWY - ILLUMINATI opłacili dziesiątki tysięcy naukowców i innych ludzi na świecie, aby wciskali kłamstwo o okrągłej Ziemi, LUDZIE OBUDŹCIE SIEM!"
Ja pie**ole, banda debili na sadolu nigdy nie zawodzi, zawsze można się z was pośmiać, bezmózgich, antynaukowych małp, wietrzących wszędzie spisek, musicie mieć kurewsko nudne życie. Najsmutniejsze jest to, że uważacie się za oświeconych w przeciwieństwie do 99% społeczeństwa, a prawda jest taka, że jesteście głupsi od murzynów z nizin społecznych okradających sklepy w USA.

d_mek

2020-08-01, 10:19
Dziwne, że nikt nie kwestionuje autentyczności filmu... słyszeliście o czymś takim jak DeepFake? Można połączyć taki filmik z dowolną mordą.

Rozjebie

2020-08-01, 10:34
Jagang napisał/a:

"Kiedyś homoseksualizm był uznawany za chorbę i wpływowi homoseksualiści opłacili tysiące naukowców na świecie, przez co homoseksualizm dziś nie jest chorobą"
"Kiedyś uważano, że Ziemia jest płaska, a ŻOND ŚWIATOWY - ILLUMINATI opłacili dziesiątki tysięcy naukowców i innych ludzi na świecie, aby wciskali kłamstwo o okrągłej Ziemi, LUDZIE OBUDŹCIE SIEM!"
Ja pie**ole, banda debili na sadolu nigdy nie zawodzi, zawsze można się z was pośmiać, bezmózgich, antynaukowych małp, wietrzących wszędzie spisek, musicie mieć kurewsko nudne życie. Najsmutniejsze jest to, że uważacie się za oświeconych w przeciwieństwie do 99% społeczeństwa, a prawda jest taka, że jesteście głupsi od murzynów z nizin społecznych okradających sklepy w USA.



Nawet jesteś taka p*zda, ze boisz się personalnie do kogoś zwrócić. Ale najgłośniej krzyczysz o szacunek, cioto ;) Właśnie przez takie robactwo ci "normalni" geje potem cierpią

Piolho1987

2020-08-02, 15:06
jakie zajebiste dyskusje pod filmem gdzie pedał dostaje wpie**ol :D

sard

2020-08-08, 18:33
murzyny go napie**alają bo nie im obciągają.

LouisdeFunes

2022-08-09, 23:25
A może to była taka duża przerośnięta łechtaczka