18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moralne rozpasanie...

Halman • 2020-09-21, 15:30

tylko ciekawe ile w tym prawdy... ?

grozny12321

2020-09-21, 21:46
Co to gówno robi na głównej?

Je...........ik

2020-09-21, 21:56
k***a on nawet tutaj.....

tdoberman

2020-09-21, 22:54
Debil z tego nagrywającego, nie daje się pieniędzy obcym ludziom, jak kogoś znasz i wiesz że wymaga pomocy, inaczej to są po prostu kanciarze.

Grymson

2020-09-21, 22:58
Tak tak... tak zgrzal bezdomny Dzikiego_Trenera ze ten ze zlosci mu obciagnal z polykiem.
Przestancie juz wrzucac brednie tego idioty i zasmiecac porzadny serwis takim gownem. k***a sa tu jacys admini wgl ?


adamo4242

2020-09-22, 02:00
Chyba kazdy srednio ogarniety jelop wie ze dziki wymysla historyjki do tych swoich filmikow , a ze jest gosciem dosc inteligentnym to ma kosmos subow debili na YT ktorym jego wysrane z dupy historyjki pasuja do zycia codziennego. Dzikus jako jeden z wielu znalazl sposob na robienie hajsu z wielomilionowej tluszczy idiotow i zjebow internetowych pozbawionych mozgu.

Grzechu_Jaku_

2020-09-22, 02:23
po co to na sadola dodajesz, wrzuc na swoja tablice i zainstaluj lepsza przegladarke

gumofc

2020-09-22, 02:51
Jak ja nie lubię tego ch*ja

pioter84

2020-09-22, 10:32
ANALizator napisał/a:

na biednego nie wygląda, mógł mu kupić już tego kebaba



Też jesteś żulem? Kupić Ci kebaba?

KebabRemover napisał/a:

to nie mógł zapytac co mu kupić to by powiedzial ze kebaba a pewnie najtansze co bylo wzial czyli zapiekanke i jak sie ma bezdomny tym najesc jak caly dzien nic nie jadl



A ch*j to kogo obchodzi co bezdomny jadł i czy jadł, niech ginie śmierdziel.

Policeman

2020-09-22, 10:33
Ten koleś wymyśla sobie historie opowiada w stylu zespołu touretta, a ludzie się podniecają. Normalnie tyle ile on ma przygód to nikt nie miał w swojej histori, Odyseusz, Jazon, Kolumb, Magellan etc. mogą mu buty pucować.

Pedofilek

2020-09-22, 14:34
pewnie sie brynlzujecie do do niego. sadolowe dziwaki

Adrian92

2020-09-23, 05:40
Policeman napisał/a:

Ten koleś wymyśla sobie historie opowiada w stylu zespołu touretta, a ludzie się podniecają. Normalnie tyle ile on ma przygód to nikt nie miał w swojej histori, Odyseusz, Jazon, Kolumb, Magellan etc. mogą mu buty pucować.



A skąd ty parówo internetowa wiesz co on przezył a co nie, na jakiej podstawie sądzisz, że nie doświadczył tego co opowiada? mierzysz wszystkich swoją miara? to ze ty społeczniaku siedzisz w domu i kolegów nie masz i nic w zyciu nie doświadczasz to nie znaczy, ze kazdy tak ma, sam wiele roznych ludzi poznałem i nie wiem co w tych jego historiach jest nierealnego, wyjdź do ludzi przegrywie :mrgreen: :mrgreen:

DoubleBorger

2020-09-26, 19:02
chciałbym kiedyś zobaczyć takiego influencera ch*ja muja jak mówi tak do telefonu, najlepiej tak emocjonalnie i ekspresyjnie. Jak głupio to musi wyglądać :-/