18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moralne rozpasanie...

Halman • 2020-09-21, 15:30

tylko ciekawe ile w tym prawdy... ?

Dds80

2020-09-21, 17:30
Fh*j dawno temu na youtubie bylo

justincase999

2020-09-21, 17:49
Sporo w tym prawdy, tak to wygląda. Ktoś u mnie na osiedlu dokarmia jakiegoś menela i co rusz mam za płot wrzucone plastikowe talerze po zupie, itd., raz nawet leżał wesoło pod moją bramą pełen talerz żureczku, bo najwyraźniej panu nie zasmakował, więc zostawił mi do wyrzucenia, no bo co się będzie męczył i pofatyguje się z tym do śmietnika. Mamy takie czasy, że menele mają wikt i opierunek jeśli nie chleją, więc nic im nie dawać.

KebabRemover napisał/a:

to nie mógł zapytac co mu kupić to by powiedzial ze kebaba a pewnie najtansze co bylo wzial czyli zapiekanke i jak sie ma bezdomny tym najesc jak caly dzien nic nie jadl



Nie ośmieszaj się. Dziś taka najtańsza zapiekanka jeszcze w Kraku to minimum z 12 złotych, czyli 4 dolce. 4 dolce - ludzie kiedyś za 8 dolarami za godzinę jeździli masowo do USA, a tu menel dostaje 4 dolce za bycie menelem i jeszcze za mało :) . Pomijam, że w socjaliźmie jaki mamy te menele mają wszystko zapewnione, ale ten łazi i mendzi, bo oczywiście chce chlać, a pijanych do schroniska nie przyjmują. A jak głodny to niech się weźmie do roboty.

Skądinąd historyjka z życia wzięta - bo tak łażą te menele i sępią o coś do zjedzenia, albo coś do roboty, ale jest to pic marketingowy ich, chodzi o to, by komuś nie chciało się kupować, albo zrobić mu kromki, tylko dał tych parę zeta na piwko - kromki zwykle lądują za płotem sąsiada. Przylazł raz taki do mojego wujka i spytał czy jest coś do zrobienia, bo on bardzo chętnie. No to wujek mu (a było to grube kilkanaście lat temu), że jak pograbi liście w ogródku (małym) to da mu dwie dychy (na dzisiejsze to jak 4 dychy albo 5 dych). No i chłop wziął te grabie i zaczął grabić, po czym wujek wygląda przez okno minutę później, grabie leżą, chłopa nie ma. Tak więc tyle w temacie. Nie dawać nic darmozjadom i pasożytom.

Snajkers

2020-09-21, 17:58
0_rafiks_0 napisał/a:

Cicha obietnica braku podobnej wrzutki w przyszlosci plus seria zacnych tematow w temacie sadolowym i rysa zostanie zmazana for sure



Jutubkowy niedorozwój, hę ?
Jak dla mnie gość dobrze gada.

Menelom też już się w dupach poprzewracało. Wczoraj byłem z żoną na zapiekankach i podchodzi żuł, taki osiedlowy pijaczyna i mówi do mnie coś w stylu "Daj no pan 5zeta na browara" Dosłownie. Już nie 1zl, nie 2zl, tylko 5.
k***a za 2-3 lata będzie chciał dychę albo setkę bo 5zł to za mało.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-21, 18:02
Za złotówkę odprowadzali 10 lat temu. k***a inflacja jest...

Snajkers napisał/a:

...podchodzi żuł, taki osiedlowy pijaczyna i mówi do mnie coś w stylu "Daj no pan 5zeta na browara" .



Może się szanuje i byle szczochów nie pije???

ademicus

2020-09-21, 18:07
Zegarek na prawej ręce nosi gej. A gej to sami wiecie...

Wolta123

2020-09-21, 18:10
Miałem kiedyś robotę w mieszkaniu, dobra kasa. Akurat miałem do wywalenia gruzu, jakaś godzina roboty (znieść na dół i załadować na samochód). Podjeżdżam pod blok, wychodzę i podchodzi żul. Oczywiście po co innego jak po kasę, ja mu mówię że mogę mu dać 20 zł bo nie mam drobnych. Oczywiście zadowolony że dostanie 20 zł ale był mały problem. Musiał znieść cały ten gruz do samochodu, ja mu mówię że godzina roboty max a jak będzie nosił cały czas i zejdzie troszkę dłużej to dopłacę. Spuścił głowę i bez słowa odszedł.... Gruz sam zniosłem, nosiłem jakieś pół godziny bo się spieszyłem a gościu stał i się patrzył. Widziałem go za każdym razem co przyjechałem, ale chyba mnie się bał ( i roboty).

wecrewkailo

2020-09-21, 18:11
StalowyNożyk napisał/a:

... ale ma dziewczyna rację, nie spodziewałbym się po Tobie dobry człowieku, że wrzucisz tu tego jutubkowego niedorozwoja. Wstydź się.



O kura

AaronSzechter

2020-09-21, 18:42
kolo jest spoko ale czy powinny jego filmiki tutaj trafiać? chyba że zaje,bał komus albo próbując zaje,bać komuś zaje,bał sobie.

Tr...........ty

2020-09-21, 18:54
Halman napisał/a:

tylko ciekawe ile w tym prawdy... ?



Tyle prawdy, ile inteligencji ma w sobie ten lansujący się pojeb.

SwietyKozak

2020-09-21, 19:58
Dlaczego on tu k***a w ogóle jest ? ;/

TrzyDwaJeden

2020-09-21, 20:13
Filmik z wyciętymi momentami kiedy się zapluł i pysk musiał wytrzeć

borelli

2020-09-21, 20:53
A więc wygląda na to, że mamy taki dobrobyt w tym kraju, że nawet bezdomni gardzą pieniądzem i go nie chcą.

RazoR2011

2020-09-21, 21:21
Przecież to jest stare xd

ti...........ax

2020-09-21, 21:27
k***a ktoś go zna osobiście ima na tyle kasy żeby mu j***ny k***a statyw kupić do tego j***ne telefonu?