18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Montana Meth Project - Junkie Den

Gonzoitano • 2011-06-29, 18:53
Montana Meth Project - Kampania informacyjna na temat obecnie najniebezpieczniejszego narkotyku. Informacje, relacje, dane, historie ludzi oraz spoty telewizyjne..







Zachęcam do zapoznania się z tematem - podobnych filmików jest chyba z kilkadziesiąt.

Don_KILLuminati

2011-06-30, 12:55
extrime, nie uznaję takiego pojęcia jak "ostatni raz", bo zdaję sobie sprawę, że to okłamywanie samego siebie. Nie twierdzę, że jestem zajebisty, bo lubię narkotyki, ani też nikogo nie namawiam do ćpania. Szczerze mówiąc, nie zależy mi na aprobacie osób trzecich. Irytuje mnie jedynie wrzucanie różnych używek do jednego worka, przez co pokolenie naszych rodziców nie widzi różnicy między marihuaną a heroiną (akurat heroinę uważam za syf totalny, o wiele bardziej jebiący łeb niż metka). Myślący człowiek, albo inaczej - człowiek wyposażony w rozum, nie ćpa dzień w dzień. Co złego jest natomiast raz na miesiąc pośmigać na dobrym koksie? Nie widzę specjalnie różnicy między usankcjonowanymi prawnie używkami w postaci alkoholu, zwłaszcza że pierwsi do krytykowania ludzi lubiących narkotyki wyrywają się amatorzy opróżniania wysokoprocentowych cieczy ze szklanych opakowań.

cysio0407

2011-06-30, 14:43
Don_KILLuminati
"Wprawionym intoksynatorom polecam - doznania warte grzechu"
"ani też nikogo nie namawiam do ćpania"
Taa...

Don_KILLuminati

2011-06-30, 15:20
Zauważam ZASADNICZĄ różnicę w znaczeniu słów "polecać" a "namawiać". Może jestem ćpunem, ale na języku polskim się znam.

daf098

2011-06-30, 16:43
aż bym sobie zajarał lolka :maryska:

Kimo36

2011-06-30, 16:51
@up ch*j nas to obchodzi?

@topic
Wiadomo, że scierwa sie nie bierze, hamerykanie są na tyle bezmyślni, że media muszą pomagać im w tej czynności.
k***a nie.

wciazszukam

2011-06-30, 20:19
Fajny ten dźwięk na końcu. Fifka podobnie skwierczy przy opalaniu :)

emk

2011-07-01, 02:30
co by sie nie bralo i tak niszczy ! a spoty sa dla ludzi ktorym zostalo troche szarych komorek ...wiec jesli bierzesz to nie zrozumiales !