18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monsanto

Mr.Bungle • 2012-12-28, 14:47
"Pracownicy Monsanto zakładają to kiedy przygotowują opryski jedzenia dla ludzi do zjedzenia"

rusofil

2012-12-28, 21:24
Nie tłumacz nic więcej :homer:

kartofel69

2012-12-28, 21:38
@sidian no właśnie, wg filmu, to działa w dwie strony, i monsanto bajeruje i ci naukowcy lub "naukowcy", filmu nie ogladalem badz co badz. A zapis licencji jest po to żeby nikt nie odtworzył ich nasion, przynajmniej głownie.

skival

2012-12-28, 21:54
gdzie można kupić tych ludzi do zjedzenia ?

JezusToŻyd

2012-12-28, 21:54
Nikt jeszcze nie napisał:

Oglądnijcie film o Monsanto!

Wake up sheeple!!!

stanek1235

2012-12-28, 22:00
gowno prawda akurat pracuje dla monsanto :p

kaime

2012-12-28, 22:05
Roundup nie ulega rozkladowi w glebie i wszystko w tym temacie.
Pozniej wpie**alamy caly ten syf i bedziemy wpie**alac jeszcze wiecej, po tym jak podpisalismy usatwe o GMO. Monsanto dazy do kontroli zywnosci na calym swiecie, stopniowo eliminujac ta naturalna.


brandon3000

2012-12-28, 22:08
Czytam te komentarze i za przeproszeniem żal dupę ściska! Sadistic słyną kiedyś z czarnego humoru, a teraz banda mądralińskich się wykłóca i wielki k***a skandal że przesłanie obrazka to nie prawda!

modzgi

2012-12-28, 22:32
Dzień dobry Sadole --- to jest normalność...
Nie chcecie GMO --- będą wspomagacze, ukorzeniacze, środki owadobójcze, usztywniacze.....
GMO na prawdę nie gryzie tak bardzo jak mówią

A Super długie frytki ---> Najpierw się mieli ziemniaki, a potem formuje na linii produkcyjnej

Mówicie o naturalnej żywności - przy dzisiajszych warunkach pogodowych nic naturalnie już nie wyrośnie, tylko ugór, trzeba posypać, popryskać żeby mieć co zebrać

I jeszcze żeby wątpliwości nie było - nie mówię że jak będzie GMO to nie będzie wspomagaczy, będą, tylko że będzie po prostu ich mniej bo nie będą ąż tak potrzebne

Rafal1757

2012-12-28, 22:35
chodzi o to ze coś co jest w ch*j skoncentrowane, rzeczywiście może być szkodliwe. ALe spryskane na dużym obszarze chyba już nie ??

Lob

2012-12-28, 22:54
J****a propaganda, dałeś się zmanipulować ...

feluke

2012-12-28, 23:11
kaime napisał/a:

Roundup nie ulega rozkladowi w glebie i wszystko w tym temacie.
Pozniej wpie**alamy caly ten syf i bedziemy wpie**alac jeszcze wiecej, po tym jak podpisalismy usatwe o GMO. Monsanto dazy do kontroli zywnosci na calym swiecie, stopniowo eliminujac ta naturalna.


W dupie byles gowno widziales. Z mila checia przyja bym Roundupa ktory zapobiegl by wylazeniu zielska z pomiedzy kostki. Niedosc ze chwasty to nawet trawa sie przedziera gdzie srednio raz w miesiacu musze podlewac roundupem zeby nie roslo jak glupie.

Svenlee

2012-12-28, 23:12
Roszp napisał/a:

Zajebiście głupie jest to zdjęcie. Równie dobrze możecie wejść do jakiejś fabryki gdzie produkuje się wybielacze, zobaczyć że pracownicy dolewają składniki w takich maskach i twierdzić, że producent chce otruć użytkowników.
Zanim zaczniecie rozprzestrzeniać takie głupoty, zapoznajcie się z dwoma stwierdzeniami: retoryka i asertywność.
Podpowiem że nie, asertywność to nie jest umiejętność mówienia "nie".



nie wiem za co idioci dali Ci piwa, btw - wiesz cokolwiek o monsanto?

Butter

2012-12-28, 23:45
@up

Nie jestem idiotą primo.

Secundo wystarczy odpowiedni obrazek i napis by sterować myślami ludzi, wywołać pozytywne/negatywne odczucia. Dla mnie śmierdzi tu debilnymi green-terrorystami.

Czy kiedykolwiek byłeś na jakiejkolwiek uprawie? Każdy rolnik (chyba, że wypity) przelewa/wlewa do zbiorników, jakikolwiek by to był pestycyd w takim kombinezonie, żeby nie odwalił kity od wdychania tego syfu. Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć poszukaj sobie któryś z odcinków dr House :P (chyba Twój poziom) był o dzieciaku zatrutym pestycydami. Ponadto ktoś wspominał już o czasie karencji tych środków poczytaj to sobie.


Tak oglądałem te filmiki i myślę, że jako biotechnolog znam tą firme i GMO o wiele lepiej od Ciebie. Co nie oznacza, że pochwalam politykę monsanto.

Na obrazku nie ma wzmiance o Roundupie, co nie zmienia faktu, że nie jest tak biodegradowalny jak zakładano (ale jest w przeciwieństwie do DDT.) Związek jest ten znany od o ile pamiętam 1970 ale nadal nie ma jednoznacznych wyników badań nad szkodliwością (te badania z filmiku można brać pod uwagę z dystansem, potrzebne są szerokoskalowe badania).

Piechur23

2012-12-29, 00:04
Roszp napisał/a:

Zajebiście głupie jest to zdjęcie. Równie dobrze możecie wejść do jakiejś fabryki gdzie produkuje się wybielacze, zobaczyć że pracownicy dolewają składniki w takich maskach i twierdzić, że producent chce otruć użytkowników.
Zanim zaczniecie rozprzestrzeniać takie głupoty, zapoznajcie się z dwoma stwierdzeniami: retoryka i asertywność.
Podpowiem że nie, asertywność to nie jest umiejętność mówienia "nie".


Zajebiście głupi to jest twój post. Bo z twojej wypowiedzi wynikają dwie rzeczy:
1. mylisz środki czystości z jedzeniem
2. uważasz obecnie sprzedawaną żywność za zdrową
Dużo się o tym mówi i nie dlatego że się robi nagonkę i rozsiewa plotki tylko dlatego ze faktycznie szprycują nas syfem.. Ogarnij się. Może jeszcze uważasz że obecnie stosowane szczepienia dla dzieci są dobre i służą zdrowiu?... a zresztą co ja będę się tu rozwodził jak ktoś nie wie to jego problem.