18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monotematyczna polemika z szeryfem...

Halman • 2022-04-22, 10:44

wyłączyli go w końcu prądem... :-D

chujex

2022-04-22, 21:18
nieanawidze pie**olonych hamburgerowskich smieci wszystkich

to...........10

2022-04-22, 22:37
Zarejestruj napisał/a:

Typowe lewackie podejście. Wszystko moge i w ogóle konstytucja.



Ale jak glina ci syneczka odstrzeli, to będzie kwik, że masz jakieś prawa ;D

czempion

2022-04-23, 01:53
zwierzak30 napisał/a:

-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.



"Wieże panu" ? I rower you? Tej ekspert, poczytaj słownik lepiej

:-D

zwierzak30 napisał/a:

-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.



"Wieże panu" ? I rower you? Tej ekspert, poczytaj słownik lepiej

:-D

BrainOsw

2022-04-23, 15:17
Powinno być prawo, że jeśli nagranie z kamery policjanta się nie nagrało to powinno się uznać wszelkie słowa zatrzymanego za prawdę a wspólną wersję oficerów poddać wątpliwościom bo od nie od dziś wiadomo, że fabrykują dowody oraz niechciane usuwają. Tak długo jak bezpieczeństwa będzie strzegło takie kurestwo jak policja, tak długo bezpieczeństwa i działania zgodnego z prawem nie będzie. Może gdyby rynek mógł stworzyć konkurencję dla policji w postaci prywatnej firmy której pieniądze zależałyby od efektów, zaraz uwidocznionoby ile pięniędzy w policji jest marnowanych na bezsesns i kolesiostwo. Każdy wie, że działają niezgodnie z prawem i nikt z tym nic nie robi/nie może zrobić, przecież tak być k***a nie może, że w sejmie przed kamerami łamią prawo i mają na wszystko wyj***ne, to jest skandal. W dyby na rynek i obrzucać k***y zgniłymi owocami.

PhantomMask

2022-04-23, 20:37
Zarejestruj napisał/a:

Typowe lewackie podejście. Wszystko moge i w ogóle konstytucja.



A by ci kiedyś tonfę w dupę wsadzili

:roll:

krasnal_hałabała

2022-04-24, 02:40
zwierzak30 napisał/a:

-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.



Dlatego właśnie policjanci i prokuratorzy nie mogą i nigdy nie będą mogli (w żadnym kraju) czuć się bezpiecznie poza siłą przewagi liczebnej swojego "ludu", to samo bandyci, wszędzie na świecie samosądy są wykonywane najczęściej na 1. gangusach i bandziorach 2. na policjantach i prokuratorach 3. na politykach i biznesmenach.

Jeśli u nich jest takie prawo, że czekoladowy mógł nagrywać, to ma prawo nagrywać, dobrze, że trafiło to do sieci, być może uda się ciapatemu coś wywalczyć za to, ale wątpię. k***a k***ie, łba nie urwie.

Ks...........aw

2022-04-24, 06:35
kula w łeb powinna się należeć za taką niesubordynację :/ skandal

BambiPMT

2022-04-24, 22:43
zwierzak30 napisał/a:

-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.


A co ty k***a myślisz że w USA psy tylko brązowych zatrzymują żeby ich odj***ć? Przestrzelić ta łapę i po problemie.

Wiewór

2022-04-25, 18:29
John-Flopp napisał/a:

No ok, co ma geneza do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to że skoro funkcjonariusze mają kamery na sobie i w samochodzie i na bieżąco rejestrują zdarzenie tylko w celu dowodowym i zapewnienia bezpieczeństwa sobie jak i poszkodowanemu/podejrzanemu to po ch*j ten poj***ny debil będzie to nagrywać telefonem i jeszcze będzie darł mordę że to dla jego bezpieczeństwa? To chyba powinno być takie powszechnie wiadome że jak policjant podejmuję jakiekolwiek działania to ma to udokumentowane i ty nie musisz odpie**alać z smartfonem.



Serio jesteś aż tak głupi? W Polsce facet „powiesił” się w łóżku we śnie w kryminale leżąc k***a. Klawisz poszedł na fajkę a nagrania z monitoringu niestety uległy uszkodzeniu.

Amerykańska policja to sa takie k***a łory. Facet trzyma telefon bo się boi ze go zastrzelą za kolor skory a ci się napinają.