18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monotematyczna polemika z szeryfem...

Halman • 2022-04-22, 10:44

wyłączyli go w końcu prądem... :-D

petru23

2022-04-22, 11:08
Prawidłowo. Jeszcze jakiś ładunek by zdetonował telefonem.

Zarejestruj

2022-04-22, 11:18
Typowe lewackie podejście. Wszystko moge i w ogóle konstytucja.

John-Flopp

2022-04-22, 11:49
Logiczne.. Będę nagrywał dla swojego bezpieczeństwa mimo że policjanci posiadają kamery które nagrywają całą tą sytuację DLA MOJEGO i ich bezpieczeństwa.

baronturbina

2022-04-22, 11:50
John-Flopp napisał/a:

Logiczne.. Będę nagrywał dla swojego bezpieczeństwa mimo że policjanci posiadają kamery które nagrywają całą tą sytuację DLA MOJEGO i ich bezpieczeństwa.


Geneza zdarzenia nie ma znaczeni. Osobnik jest etnicznie podejrzany :-)

John-Flopp

2022-04-22, 12:29
baronturbina napisał/a:

Geneza zdarzenia nie ma znaczeni. Osobnik jest etnicznie podejrzany



No ok, co ma geneza do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to że skoro funkcjonariusze mają kamery na sobie i w samochodzie i na bieżąco rejestrują zdarzenie tylko w celu dowodowym i zapewnienia bezpieczeństwa sobie jak i poszkodowanemu/podejrzanemu to po ch*j ten poj***ny debil będzie to nagrywać telefonem i jeszcze będzie darł mordę że to dla jego bezpieczeństwa? To chyba powinno być takie powszechnie wiadome że jak policjant podejmuję jakiekolwiek działania to ma to udokumentowane i ty nie musisz odpie**alać z smartfonem.

zwierzak30

2022-04-22, 12:49
John-Flopp napisał/a:

No ok, co ma geneza do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to że skoro funkcjonariusze mają kamery na sobie i w samochodzie i na bieżąco rejestrują zdarzenie tylko w celu dowodowym i zapewnienia bezpieczeństwa sobie jak i poszkodowanemu/podejrzanemu to po ch*j ten poj***ny debil będzie to nagrywać telefonem i jeszcze będzie darł mordę że to dla jego bezpieczeństwa? To chyba powinno być takie powszechnie wiadome że jak policjant podejmuję jakiekolwiek działania to ma to udokumentowane i ty nie musisz odpie**alać z smartfonem.



-Jak to Panie prokuratorze? Moja osobista kamera nie działała?Nic się nie nagrało?
O jaka szkoda.Ale tak jak mówiłem,stawiał opór i musiałem użyć broni.Czułem się zagrożony.
-No dobrze panie policjancie.Wieżę panu. Śledztwo zostaje umorzone.
ps:
Tak czysto hipotetycznie.

~DMT

2022-04-22, 13:00
Patrząc na niego, istnieje uzasadnione podejrzenie, że w telefonie mogła być bomba... :amused:

Halman

2022-04-22, 13:07
DMT napisał/a:

Patrząc na niego, istnieje uzasadnione podejrzenie, że w telefonie mogła być bomba...


a w dokumentach zdjęcie ukochanej...

Payan

2022-04-22, 15:42
Dziwie się, że psiarski nie odj***ł klienta, bo mógłby go uznać za terrorystę.

KFCnigget

2022-04-22, 15:52
Pajan napisał/a:

Dziwie się, że psiarski nie odj***ł klienta, bo mógłby go uznać za terrorystę.



a nie uważasz że mógł podzielić się z nim swoimi obawami zamiast w kółko wydawać to polecenie? powszechna opinia wobec polskich policjantów jest taka że można ich nagrywać na służbie, a jeśli im to przeszkadza to znaczy że coś chcą odj***ć :kawa:

Noct

2022-04-22, 17:54
John-Flopp napisał/a:

No ok, co ma geneza do mojej wypowiedzi? Chodzi mi o to że skoro funkcjonariusze mają kamery na sobie i w samochodzie i na bieżąco rejestrują zdarzenie tylko w celu dowodowym i zapewnienia bezpieczeństwa sobie jak i poszkodowanemu/podejrzanemu to po ch*j ten poj***ny debil będzie to nagrywać telefonem i jeszcze będzie darł mordę że to dla jego bezpieczeństwa? To chyba powinno być takie powszechnie wiadome że jak policjant podejmuję jakiekolwiek działania to ma to udokumentowane i ty nie musisz odpie**alać z smartfonem.



młody, głupi i naiwny. Korzystaj, te lata już nie wrócą :)

shoe5maker

2022-04-22, 19:04
Do rutynowej kontroli nie celują do ciebie z broni, nawet w USA, więc musiał coś przeskrobać, a teraz zgrywa ofiarę.

ElPieso

2022-04-22, 20:33
Pajan napisał/a:

Dziwie się, że psiarski nie odj***ł klienta, bo mógłby go uznać za terrorystę.



A ciebie za zjeba ;-)
W sumie tym bardziej do odstrzału ;-)

andysmith

2022-04-22, 20:35
nie rozumiem tych idiotow co nie wykonuja polecenia policjanta . w usa jest tak ze oni maja prawo cie odstrzelic jak nie wykpnasz ich polecen. ten naro d jest durniejszy z pokolenia na pokolenie