18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Moje wady

heysatan • 2015-07-25, 23:17
Dziękuję moim znajomym za to, że wciąż się ze mną widują mimo moich wad:

- urodziłem się biały, co czyni mnie rasistą
- nie głosuję na lewicę, co czyni mnie faszystą
- jestem hetero, co czyni mnie homofobem
- nie działam w związkach zawodowych, co czyni mnie zdrajcą
- analizuję to, co przekazują nam media, co czyni mnie konspirantem
- troszczę się o moją kulturę, co czyni mnie ksenofobem
- zostałem wychowany w dyscyplinie, co czyni mnie tyranem
- chciałbym żyć bezpiecznie i widzieć przestępców w więzieniu, co czyni mnie nietolerancyjnym

A jednak mam wrażenie, że nie jestem jedyny. Wy też tak macie?


zajumane i przetłumaczone, zapraszam do dyskusji co jeszcze mnie czym czyni

Prometheus_Coprophagus

2015-07-25, 23:20
Nie zgadzam się z większością pseudo-prawicowych, niby-nacjonalistycznych, quasi-patriotycznych i rasistowskich wypowiedzi, co czyni mnie rudym czarnoskórym żydowskim muzułmańskim homoseksualnym lewackim pedofilskim eko-terrorystą, płatnym trollem PO sterowany przez TVN i Gazetę Wyborczą, a w wolnych chwilach także przez Putina.

ti...........ax

2015-07-25, 23:31
heysatan napisał/a:

- urodziłem się biały, co czyni mnie rasistą
- nie głosuję na lewicę, co czyni mnie faszystą
- jestem hetero, co czyni mnie homofobem
- nie działam w związkach zawodowych, co czyni mnie zdrajcą
- analizuję to, co przekazują nam media, co czyni mnie konspirantem
- troszczę się o moją kulturę, co czyni mnie ksenofobem
- zostałem wychowany w dyscyplinie, co czyni mnie tyranem
- chciałbym żyć bezpiecznie i widzieć przestępców w więzieniu, co czyni mnie nietolerancyjnym



Pod tym powinien być przycisk "Potwierdź założenie konta na sadistic.pl"

Sov3reign

2015-07-25, 23:37
Jestem dumny z bycia białym, prawicowym hetero mężczyzną, plującym na związki zawodowe, ból dupy górników, rząd i patrzącym z pogardą na to, co jest w mediach, oraz na idiotów pokroju

Prometheus_Coprophagus napisał/a:

Nie zgadzam się z większością pseudo-prawicowych, niby-nacjonalistycznych, quasi-patriotycznych i rasistowskich wypowiedzi, co czyni mnie rudym czarnoskórym żydowskim muzułmańskim homoseksualnym lewackim pedofilskim eko-terrorystą, płatnym trollem PO sterowany przez TVN i Gazetę Wyborczą, a w wolnych chwilach także przez Putina.



I nic nie złamie mojej woli. j***ć komunistów, homo-propagandystów, idiotów, którzy twierdzą że każda rasa jest równa pod wszystkimi względami, że to nie religie a choroby psychiczne popychają "ekstremistów" do zamachów prowadzących do śmierci setek/tysięcy ludzi.

biorgul

2015-07-25, 23:38
Tyle szumu, a nikt nie kiwnie wawet fituem, trza chyba od kompa odejsc w kierunku wiejskiej z zalozeniem i planem obalenia cyrku. Ktos ma jaja? Ja sie pisze na to jak szczor na otwarcie kanalu. Jesli takowe wyjscie bedezie miedzy 18.08-2.10.2015 to ide, bo boli mnie dupa jak patrze na polske przez pryzmat UK. Chce wrocic to Polski, ale nie takiej jak jaka jest teraz. Calego swiata nie zmienimy, ale pokarzemy swiatu, ze my mozemy cos w naszym kraju zminic.

Piwo za temat KOLEGO moj i innych jeszcze ludzi myslacych. NIe jestes sam :)

mi...........80

2015-07-25, 23:57
Co to znaczy "troszczę się o moją kulturę"? "analizuję to, co przekazują nam media"? W jakim sensie? "Jestem białym hetero"? Dlaczego się z tego tłumaczysz?


kaiel

2015-07-26, 00:09
a to o babce z ku*asem cenzura wycieła

pakozi

2015-07-26, 00:11
heysatan napisał/a:

zajumane i przetłumaczone, zapraszam do dyskusji co jeszcze mnie czym czyni



Polecę klasykiem:
Chodzenie do kościoła czyni Cię katolikiem, a stanie w garażu samochodem.

lapps

2015-07-26, 00:18
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

Nie zgadzam się z większością pseudo-prawicowych, niby-nacjonalistycznych, quasi-patriotycznych i rasistowskich wypowiedzi, co czyni mnie rudym czarnoskórym żydowskim muzułmańskim homoseksualnym lewackim pedofilskim eko-terrorystą, płatnym trollem PO sterowany przez TVN i Gazetę Wyborczą, a w wolnych chwilach także przez Putina.



jesteś oszołomem po prostu. minie 5-10 lat, zobaczycie jakie bagno zgotowaliscie w niegdyś najlepiej rozwiniętych i cywilizowanych krajach na swiecie, to może przejzycie na oczy...

albo dalej będziecie szli w zaparte i próbowali na sile "kolorować" ojczyznę obojętne jak bardzo przestępczym i zdegenerowanym elementem, a wszystkie ich przestępstwa dalej będziecie tlumaczyc brakiem tolerancji wobec nich :szczerbaty: albo tym, ze Polacy emigrują do Anglii czy Irlandii :szczerbaty:

rai87

2015-07-26, 00:39
biorgul napisał/a:

Tyle szumu, a nikt nie kiwnie wawet fituem, trza chyba od kompa odejsc w kierunku wiejskiej z zalozeniem i planem obalenia cyrku. Ktos ma jaja? Ja sie pisze na to jak szczor na otwarcie kanalu. Jesli takowe wyjscie bedezie miedzy 18.08-2.10.2015 to ide, bo boli mnie dupa jak patrze na polske przez pryzmat UK. Chce wrocic to Polski, ale nie takiej jak jaka jest teraz. Calego swiata nie zmienimy, ale pokarzemy swiatu, ze my mozemy cos w naszym kraju zminic.

Piwo za temat KOLEGO moj i innych jeszcze ludzi myslacych. NIe jestes sam :)



No i tutaj zakończyło się twoje fifarafafa.

Miles87

2015-07-26, 00:40
Jesteś głupi pisząc takie pierdoły co czyni cię biednym w świecie ludzi inteligentnych.

moonelq

2015-07-26, 02:17
Ehh.. Ta nasza mentalność, ciężko się nam zorganizować, wystarczyło by wylać się na ulice, narobić rabanu, ch*j że zdestabilizowalibyśmy państwo na jakiś czas, bo w sumie jak się nie zrobi tego teraz to później może być już trochę za późno, sytuację geopolityczną jaką mamy to każdy widzi.. Z jednej i z drugiej strony bat nad nami wisi, a my biernie się przyglądamy temu. Kiwamy głową, bo nic już nas nie zdziwi. Wałki jakie przechodzą na Wiejskiej zaczynają przechodzić pojęcie, zaraz znów dostaniemy kiełbasą wyborczą po głowie i znów pogrążymy się w stagnacji, bo wybór jaki jest każdy widzi.. Tak wiem to jest takie pie**olenie Polaka, kocham Polskę w końcu to moja ojczyzna z wspaniałą historią z wieloma wspaniałymi ludźmi.. Wk***ia mnie to że ten piękny kraj jest niszczony, pogrążany.. Wk***ia mnie to że ludzie na wizytę u specjalisty muszą czekać miesiące, lata.. Wk***ia mnie to że dzieci są odbierane rodzicom i oddawane w ręce zwyrodnialców prowadzących swoje biznesy w branży rodzin zastępczych. Wk***ia mnie to że jestem w stanie na spokojnie utrzymać siebie, ale już aby utrzymać rodzinę to będzie problem.. Wk***ia mnie po prostu ten stan rzeczy.. Bardzo chętnie bym wyszedł na ulice aby walczyć o wartości takie jak Polska, Rodzina, Przyszłość.. Wiem że mam po co walczyć, mam też dla kogo.. Tylko szkoda że tak ciężko nam się zorganizować aby coś w końcu zrobić...

greesha

2015-07-26, 08:46
- chciałbym żyć bezpiecznie i widzieć przestępców w więzieniu, co czyni mnie nietolerancyjnym

Moze mi ktos ten punkt rozwinac? Nie ogarniam


Loaloa

2015-07-26, 10:04
Kwintesencja bycia polaczkiem - duma ze swojej cebulowo - katolsko - przaśnej "kultury" plus nienawiśc do każdego, kto różni się choć odrobinę od was.

BundyR

2015-07-26, 10:13
Doucz się, faszyzm jest przesiąknięty lewicą, bo to lewica