18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Moje wady

heysatan • 2015-07-25, 23:17
Dziękuję moim znajomym za to, że wciąż się ze mną widują mimo moich wad:

- urodziłem się biały, co czyni mnie rasistą
- nie głosuję na lewicę, co czyni mnie faszystą
- jestem hetero, co czyni mnie homofobem
- nie działam w związkach zawodowych, co czyni mnie zdrajcą
- analizuję to, co przekazują nam media, co czyni mnie konspirantem
- troszczę się o moją kulturę, co czyni mnie ksenofobem
- zostałem wychowany w dyscyplinie, co czyni mnie tyranem
- chciałbym żyć bezpiecznie i widzieć przestępców w więzieniu, co czyni mnie nietolerancyjnym

A jednak mam wrażenie, że nie jestem jedyny. Wy też tak macie?


zajumane i przetłumaczone, zapraszam do dyskusji co jeszcze mnie czym czyni

Prometheus_Coprophagus

2015-07-26, 18:38
Sov3reign napisał/a:

prawicowym (...) plującym na związki zawodowe



Czyli jesteś tak samo prawicowy jak PZPR. Czy gdybyś urodził się o dwadzieścia pięć lat wcześniej, wstąpiłbyś do ZOMO lub ORMO, by rozpędzać strajki i studenckie demonstracje?

lapps

2015-07-27, 13:47
Prometheus_Coprophagus napisał/a:



Czyli jesteś tak samo prawicowy jak PZPR. Czy gdybyś urodził się o dwadzieścia pięć lat wcześniej, wstąpiłbyś do ZOMO lub ORMO, by rozpędzać strajki i studenckie demonstracje?



w PRL-u od momentu końca WWII istniały związki zawodowe wspierane przez PZPR... i tak samo jak teraz dorabialy się na dymaniu robotnikow z owocow ich ciężkiej pracy, miedzy innymi przeciwko ich kurewstwu stworzono solidarnosc. po przemianach systemowych wszystko wrocilo do starego komunistycznego porządku tylko nas dodatkowo zalali tonami kolorowego gowna z chin i ameryki...

i tak samo jak 25 lat temu zomo czy ormo rozpedzalo studentow na demonstracjach, tak teraz policja rozpedza "faszystow" i innych "bandytow", tylko teraz patrzysz na to inaczej bo mamy "wolność" mimo, ze nie osobista, ani gospodarcza, ani nawet prawa nie możemy sami stanowic jak Moskwa(a nie sory Bruksela) nie zatwierdzi, ale przynajmniej każdy może mieć srajfona i być 24/7 namierzany

Prometheus_Coprophagus

2015-07-27, 16:56
lapps napisał/a:

w PRL-u od momentu końca WWII istniały związki zawodowe wspierane przez PZPR


Działające po 1945 pro-partyjne związki zawodowe z ideą związków zawodowych niewiele miały wspólnego, gdyż podlegały PZPR i były od niej w znacznej mierze uzależnione. Jauniści też nazwali swoje twory związkami zawodowymi, a faktycznie skupiali pracowników ślepo posłusznych przełożonym. Nazywali się też narodowymi socjalistami, chociaż nie byli ani narodowcami, ani socjalistami.
Równie dobrze mógłbyś kamień nazwać "chleb" i dziwić się, że kanapki nie smakują.

lapps napisał/a:

mamy "wolność" mimo, ze nie osobista, ani gospodarcza, ani nawet prawa nie możemy sami stanowic


Odnoszę wrażenie, że nie do końca rozumiesz pojęcie wolności osobistej.

Pozdrawiam.

Sz...........la

2015-07-27, 18:05
masz różowy znaczek przy nicku będąc facetem, co czyni Cię kłamczuszkiem. :ciasteczkowy: