18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moje pieski!

~_Yarko_ • 2023-05-09, 20:50

Policja wezwana przez mieszkańca za rzekomy atak psów na kobietę.

Info:

Rafafik

2023-05-09, 23:22
RobsoN napisał/a:

Swoje fantazje erotyczne zachowaj dla siebie.



Jak nazywasz to fantazją erotyczną to fajnie masz

PsikutaBezS

2023-05-09, 23:42
Z własnego podwórka... co ta kobieta miała do chłopa żeby go od razu "bronią" ? :)


ProVVe

2023-05-10, 00:08
flejtuch napisał/a:

To sam k***a spróbuj tak zrobić internetowy cwaniaczku.



Abstrah*jąc od faktu, że z palcem w dupie ogarniesz paa bo uwaga! po to został ten j***ny patyk wymyslony to... Na ch*j im ten poskron skoro nie umie go używać i wedlug ciebie jest to niemalże niemożliwe? :-D . Tak trzeba miec jakąś tężyzne fizyczna i uwazam, ze kazdy mundurowy jesli jej nie ma to wyjazd z roboty. Tutaj obstawiam, ze maly siur chcial sobie strzelic do czegoś. Jakby nie mieli tego kija ok jesli pokaze zeby kula leci. Jednak mimo wszystko szkoda stwora bo cierpi przez j***nych idiotow jak zwykle

eliveruss

2023-05-10, 00:17
Moją narzeczoną pogryzł parę lat temu pies. Biegał sobie od tak, nagle podbiegł i upie**olił ją kilka razy. Skończyło się na siniakach i lekkich zadrapaniach, bo była grubo ubrana, no ale dziabnął do krwi, więc przez pół roku co miesiąc musiała latać do zakaźnego na drugim końcu miasta, by zrobić zastrzyki na wściekliznę, bo okazało się, że pies nieszczepiony. Traumę ma do teraz i jak idzie pies z naprzeciwka, to przechodzi na drugą stronę chodnika lub chowa się za mną. I teraz wyobraźcie sobie, że przez pierwszego lepszego j***nego burka, którego właściciel idiota puszcza luzem w zaludnionych miejscach i nie pilnuje, do tego jeszcze nie szczepi, możecie być zmuszeni na comiesięczne telepanie się do szpitala przez pół roku. Ostatnio jakiś imbecyl wypuścił wielkiego amstafa w parku obok placu zabaw dla dzieci, pies podbiegał do ludzi skacząc i szczekając. Chciałem opie**olić właściciela, ale najlepsze jest to, że nie było go w zasięgu wzroku... Kumacie? Nawet jak ten pies mu uciekł, to jak trzeba być niedoj***nym, by chodować psa rasy agresywnej, nad którym nie potrafi się w ogóle panować. Ja akurat na szczęście byłem tylko z dwoma kundlami teściowej, która pojechała na wakacje, a nie z dwuletnim dzieckiem. Psy miałem na smyczy, widać było po nich, że są obsrane, jak ten z dużą prędkością podleciał. Sam już się szykowałem na to, że może być grubo - widzisz rozpędzonego, wielkiego amstafa biegnącego w twoim kierunku szczekając. Skończyło się na tym, że moje psiaki się wycofywały, a ten skakał obok nas i ujadał. Udało mi się go odpędzić, zanim do nich podszedł. Teraz wyobraźcie sobie, co się by się stało, gdyby w panice któryś z trzymanych przeze mnie psów choćby ze strachu go ugryzł. Teraz co by było, gdybym szedł z dwuletnim dzieckiem, które jeszcze nie czai, co piesek lubi, a czego nie lubi i czasem pacnie lub uszczypnie ręką, a taki amstaff by się zbytnio zbliżył lub wleciał rozpędzony impetem w ważącego pewnie dwukrotnie mniej dwulatka. Za dużo widziałem na sadolu, co zwykły "burek tylko się tak bawi" potrafi zrobić dzieciakowi czy nawet dorosłemu. Szkoda mi psów z filmiku, bo nie było innego wyjścia, niemniej uważam, że to przede wszystkim właściciel powinien zostać odj***ny i odpowiadać za zastrzelenie tych psów, bo to on ich nie upilnował. Jak nie potrafisz ogarnąć zwierzęcia tak, by nie stwarzało zagrożenia i nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny oraz masz problemy z myśleniem, to kup sobie k***a słoik i gazę, nalej wody, zasiej j***ną fasolkę, a potem ją przesadź do doniczki, a jak ci jeszcze raz przyjdzie do głowy posiadanie pieska, to usiądź na ten j***ny słoik

Makulata

2023-05-10, 00:45
RobsoN napisał/a:

p*zdy posrane a nie policja, odj***ć wystraszonego uciekającego psa i to w dodatku uwiązanego z już martwym. Mam nadzieję, że odszkodowanie będzie tak absurdalne jak ta akcja niewyszkolonych krawężników.
Zaczynając od ciebie.


Pierwszy byś ryczał jakby taki wystarszony, uciekający pies cię upie**olił, że gdzie była policja i dlaczego go nie unieszkodliwili j***ny hipokryto.

neo001

2023-05-10, 03:43
RobsoN napisał/a:

Swoje fantazje erotyczne zachowaj dla siebie.



Też płaczesz nad losem odstrzelonych kundli poj***nego właściciela? Może w takim razie to i ciebie czeka i twojego czteronogiego kundla.

DudekSND

2023-05-10, 05:00
Heliar napisał/a:

Pies bez kagańca, pies do odstrzału i właściciel w ramach prewencji.



ty k***o niemyta...

razielkain92

2023-05-10, 06:02
Heliar napisał/a:

Pies bez kagańca, pies do odstrzału i właściciel w ramach prewencji.



tak samo dla ludzi zjebów (bez kagańca = do odstrzału)

Emilian89

2023-05-10, 06:51
I przez głupia k***e dwa psy do piasku :/

uFo125

2023-05-10, 06:54
Ehhh k***a to mi zrobiło poranek piwerko jak zawsze za taki materiał. Sekcja komentarzy tez nie zawiodła

BambiPMT

2023-05-10, 07:00
RobsoN napisał/a:

p*zdy posrane a nie policja, odj***ć wystraszonego uciekającego psa i to w dodatku uwiązanego z już martwym. Mam nadzieję, że odszkodowanie będzie tak absurdalne jak ta akcja niewyszkolonych krawężników.
Zaczynając od ciebie.



pie**olisz. Jakby typ je opanował a nie rzucał się to by ich nie odj***li.
Widać miał już dość wychodzenia z nimi.

T0B1

2023-05-10, 07:28
Lobo24 napisał/a:

Cywilizowany zachód psia krew! Ludzie to zaraza. Takie kiło - rako - aids tej planety.



"Postępowy brytol" odstrzeli - cywilizowany chińczyk... obedrze żywcem ze skóry :lol:

IcoJaRobieTu

2023-05-10, 08:10
Ganso napisał/a:

Posrkamiałem już konie i krowy, co to jest nałożyć na szyję i przytrzymać poskrom?



A po co, skoro można odj***ć kundla i z głowy? U mnie panowie milicjanci mają po piwku, dobra robota.

KuBuX

2023-05-10, 08:14
Heliar napisał/a:

Pies bez kagańca, pies do odstrzału i właściciel w ramach prewencji.



A co k***a powiesz o tym psie ktory nie utrzymal psa pętla poskromu przez co inny pies musial odjebac zwierzaka? :)

darayavahus

2023-05-10, 08:37
Policja - silni wobec słabych, słabi wobec silnych.