18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moje pieski!

~_Yarko_ • 2023-05-09, 20:50

Policja wezwana przez mieszkańca za rzekomy atak psów na kobietę.

Info:

420710247365

2023-05-09, 22:12
Brawo. Tak właśnie trzeba. Wystrzelać wszystkie j***ne kundle i przetopić na smalec.

Caddo13

2023-05-09, 22:12
Dupeczka na 2 piętrze mnie zainteresowała

RobsoN

2023-05-09, 22:14
p*zdy posrane a nie policja, odj***ć wystraszonego uciekającego psa i to w dodatku uwiązanego z już martwym. Mam nadzieję, że odszkodowanie będzie tak absurdalne jak ta akcja niewyszkolonych krawężników.

420710247365 napisał/a:

Brawo. Tak właśnie trzeba. Wystrzelać wszystkie j***ne kundle i przetopić na smalec.



Zaczynając od ciebie.

brylant1412

2023-05-09, 22:14
ta z drugiego piętra ma fajnego kotka


Saika

2023-05-09, 22:22
Miód na oczy. Perfekcyjnie wręcz.
A wam co bronią psiaków czy właściciela.
Wytłumaczcie dziecku dlaczego jego twarz została oszpecona na resztę życia, przykładów jest wiele.
Chcesz psa? Chomika czy k***a kunę agrestową?
Miej se, tylko zadbaj o to aby nie stanowiła zagrożenia dla innych, i ch*j mnie to boli że macie argument "przecież on nie gryzie".
Poskramiasz mówisz? To poskrom swój mózg o ile go masz, bo się chyba trochę te synapsy rozbrykały.
Nie każdy lubi psy, nie każdy poskramia bo ja wiem, T-Rexy na śniadanie.
Czy jak lubię szermierkę to mam latać po ulicy i napie**alać ludzi szablą? Czy jak jestem elektrykiem to mam j***ć ludzi prądem? I w obu wypadkach śmiać się ze hej? Albo gadać "ja bym się obronił" albo "tego kabelka bym nie tykał"?
Mieszkasz w społeczeństwie więc się dostosuj.
Pies? Ok, kaganiec i smycz, zesra się? To sprzątnij i nikt ci nie będzie gadał.

Marcinqqq

2023-05-09, 22:23
Ganso napisał/a:

Posrkamiałem już konie i krowy, co to jest nałożyć na szyję i przytrzymać poskrom?
A tobie żeby coś tam na dole nie stanęło bo ta strona jest pełna pojebów



poskramiałeś ale chyba ku*asa końskiego

Rafafik

2023-05-09, 22:25
Ganso napisał/a:

j***ne p*zdy nie policjanci, nie mogli sobie k***a z patykiem do poskramiania poradzić do od razu strzelać do psa? Pod ściane z takimi śmieciami



Ciebie i twojego obsrańca który liże ci mordę zaraz po umyciu dupy językiem też to czeka

RobsoN

2023-05-09, 22:31
Rafafik napisał/a:

Ciebie i twojego obsrańca który liże ci mordę zaraz po umyciu dupy językiem też to czeka



Swoje fantazje erotyczne zachowaj dla siebie.

mesjans

2023-05-09, 22:31
Masz psa to go wyprowadzaj według zasad posiadania psa, jesteś agresywnym pojebem do którego często wpada policja to nie dziw się że je odjebią podczas interwencji. W domu jeszcze bym zrozumiał ale na mieście podczas interwencji są do odj***nia bo stwarzają zagrożenie. Co innego oglądać taki film raz na pół roku a co innego mieć kontakt kilka razy w miesiącu gdy atakuje cię pies aresztowanej osoby.

Anal_Intruder_69

2023-05-09, 22:33
Miód na oczy. Bez powodu tylu funkcjonariuszy tam nie wezwali.

A wszystkim bambinistycznym zoofilom niech j***ne pchlarze odgryzą fujarę tudzież gówniaka. I wtedy będziecie optowali za linczem na właścicielu, a niewinne pieski wyślecie do schroniska na koszt podatnika (czyli m. in. wasz), żeby trafiły do szczęśliwej i kochającej rodziny na powtórkę.

sadol001

2023-05-09, 22:45
j***ć koty ale jak pies należy do zj***nych ras i jest agresywny, to bardzo dobrze, że został odstrzelony. Może jedynie trzeba było go dobić żeby nie cierpiał.

Scout

2023-05-09, 22:55
Mógłbym za friko chodzić po ulicach i odstrzeliwać kundle...

Dziecko wali o beton a ci zamiast je ułożyć na płaskim i nie ruszać do przyjazdu karetki to podnoszą i pionują... zero pomyślunku

Bartas1992PL

2023-05-09, 23:05
Każde zapchlone gówno w przestrzeni publicznej bez smyczy i kagańca powinno być eksterminowane.

Cezar87

2023-05-09, 23:21
Do psow to latwo strzelac co ten jeden w ogole nie byl agresywny. Ale jak przyjdzie 10 imigrantow to lojjjj trzeba wzywac posilki a oni i tak robia co chca smiejac sie z tych pieskow w mundurkach.