18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja mama spowodowała wypadek, czy pójdzie do wiezienia?

Halman • 2019-08-02, 22:31

nie wiem słodziaku, ale możesz i tak podziękować mamusi za inny wypadek sprzed kilku lat...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-02, 22:39
Nie wiem, ale mam wrażenie, że ma za duży odstęp między oczami....

Szymon86

2019-08-02, 22:41
bardzo smutne to, bardzo

polakwrocek

2019-08-02, 22:48
Bethesda testuje nowy creator postaci do Starfield ?

Arathnmor

2019-08-02, 22:53
Piwo dla specjalisty który przypomni jak nazywają taki przypadek. Widać dziewczę lekko nie miało i tracheotomie zaliczyła.

DariuszKalafior

2019-08-02, 22:55
Czy tylko mnie sie kojazą ci ludzie ze wzgórza mają oczy ?

r061071

2019-08-02, 22:56
chłopiec urodził sie z genetyczną deformacją twarzo czaszki ale widze ze lekarze poprawiali mu troszke wygląd

Juzef_Rzelazin

2019-08-03, 01:20
Trudno na podstawie wyglądu samej twarzy ustalić pewne rozpoznanie . Należy zwrócić uwagę na szereg cech, które pozwolą nam przyporządkować zestaw zaburzeń do konkretnej jednostki chorobowej. Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę szeroki rozstaw oczu, zwany hiperteloryzmem ocznym. Jest to cecha występująca w bardzo wielu schorzeniach genetycznych, wiec nie daje pewnego rozpoznania. Wyraźnie słyszymy zaburzenia mowy. Sugeruje to patologię na poziomie krtani, tchawicy, gardła bądź przełyku. Upewnia w tym ślad po, bądź drożna trachesotomia - aktualne, bądź w przeszłości trudność z oddychaniem. Gdy dziecko otwiera usta, widzimy braki w uzębieniu po stronie lewej u góry. Może być to wynikiem naturalnej utraty zębów i wymiany na zęby stałe, lecz może również świadczyć o zaburzeniach w zrastaniu kości podniebienia, formowania prawidłowej linii dziąseł. Rozszczep podniebienia? być może operowany. Trudno oceniać na podstawie takiego filmiku stopień opóźnienia umysłowego, lub w ogóle jego obecność, ponieważ wrzucanie filmików do neta i błaganie o suby nie stanowi (przynajmniej według współczesnych norm) wskazania do diagnostyki tego typu zaburzeń. Jedynym zespołem, który przychodzi mi na myśl zawierający wszystkie wymienione i inne, których nie sposób ocenić na podstawie zamieszczonego materiału, to zespól GBBB zwany Zespołem Opitza - Friasa. Albo ch*j wie jaki dobranoc.

ProVVe

2019-08-03, 02:00
k***a mówcie co chcecie, ale serce takie coś rozrywa na kawałki... Co ona jest winna, na bank ma ciężko, jeszcze wiele pewnie frajerów jej będzie dokuczać... Mimo to często od takich ludzi bije cholerna rzeka dobroci... Patrząc jakim np ja jestem sk***ielem czasami, a o innych nie wspomnę... To nie zasługuję na taki los. Chce się normalnie pomóc w jakis sposób albo przynajmniej mieć pewność, że jest szczęśliwa na ile to możliwe.... Może na starość robię sie miękki, ale za tego "sida" kopa w wory powinno Ci się sprzedać cross...


PS. Jak ktoś ogarnie dane tej młodej wymiata

adamov

2019-08-03, 06:57
ta matka to chyba sobie w jakiś magiczny sposób ikrę karpia ze spermą połączyła i ot wyszło co wyszło

mieszał

2019-08-03, 09:12
~Velture napisał/a:

Ale, że o co chodzi?



k***a bieda się tam wj***ła ostra Velture , straszna bieda , nie widzisz ?

@crossdressphyxia

Cocsdrespsychopata , ty teraz przesadziłeś .Weź swoją mordę tu wstaw to się pośmiejemy .

Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Trudno na podstawie wyglądu samej twarzy ustalić pewne rozpoznanie . Należy zwrócić uwagę na szereg cech, które pozwolą nam przyporządkować zestaw zaburzeń do konkretnej jednostki chorobowej. Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę szeroki rozstaw oczu, zwany hiperteloryzmem ocznym. Jest to cecha występująca w bardzo wielu schorzeniach genetycznych, wiec nie daje pewnego rozpoznania. Wyraźnie słyszymy zaburzenia mowy. Sugeruje to patologię na poziomie krtani, tchawicy, gardła bądź przełyku. Upewnia w tym ślad po, bądź drożna trachesotomia - aktualne, bądź w przeszłości trudność z oddychaniem. Gdy dziecko otwiera usta, widzimy braki w uzębieniu po stronie lewej u góry. Może być to wynikiem naturalnej utraty zębów i wymiany na zęby stałe, lecz może również świadczyć o zaburzeniach w zrastaniu kości podniebienia, formowania prawidłowej linii dziąseł. Rozszczep podniebienia? być może operowany. Trudno oceniać na podstawie takiego filmiku stopień opóźnienia umysłowego, lub w ogóle jego obecność, ponieważ wrzucanie filmików do neta i błaganie o suby nie stanowi (przynajmniej według współczesnych norm) wskazania do diagnostyki tego typu zaburzeń. Jedynym zespołem, który przychodzi mi na myśl zawierający wszystkie wymienione i inne, których nie sposób ocenić na podstawie zamieszczonego materiału, to zespól GBBB zwany Zespołem Opitza - Friasa. Albo ch*j wie jaki dobranoc.



A co Ty patolog jesteś ? Tak tylko chciałem się zapytać .

McQurwa

2019-08-03, 10:59
„Please subscribe” no to już jest z deczka przesada

ProVVe

2019-08-03, 14:57
McQurwa napisał/a:

„Please subscribe” no to już jest z deczka przesada



No wiesz stary... Takie teraz są czasy i ona też chce tej obecnej "normalności" i jakoś się wpasować... Niech się dzieciak cieszy i dostaje te suby