18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja mama spowodowała wypadek, czy pójdzie do wiezienia?

Halman • 2019-08-02, 22:31

nie wiem słodziaku, ale możesz i tak podziękować mamusi za inny wypadek sprzed kilku lat...

shoe5maker

2019-08-03, 16:17
Zajebiste robią te aplikacje do deformacji twarzy w czasie rzeczywistym.

jurekNN

2019-08-03, 17:07
Hłe hłe, przypomina mi się slogan "a gdyby to była Twoja matka..."

Pawehan

2019-08-03, 17:16
Nie nie pójdzie do więzienia , bo nikt nie zamyka matek za rodzenie zniekształconych dzieci. Poza tym Ty się ciesz że nie szczekasz bo taka była impreza.

niemamskarpet.

2019-08-03, 19:30
biedna dziewczynka, ale to chyba indie wiec u nich tam to normalne, dobrze, że nie ma trzeciej reki albo brata przyrośniętego na plecach

freaky

2019-08-03, 21:09
Arathnmor napisał/a:

Piwo dla specjalisty który przypomni jak nazywają taki przypadek. Widać dziewczę lekko nie miało i tracheotomie zaliczyła.



Prawdopodobnie to pierwotna osteodysplastyczna karłowatość mikrocefaliczna. Częste szczególnie w Indiach, gdzie praktykowane jest kojarzenie pokrewniacze. A dzieciaka mi szkoda.

Zeal

2019-08-04, 09:52
ProVVe napisał/a:

k***a mówcie co chcecie, ale serce takie coś rozrywa na kawałki... Co ona jest winna, na bank ma ciężko, jeszcze wiele pewnie frajerów jej będzie dokuczać... Mimo to często od takich ludzi bije cholerna rzeka dobroci... Patrząc jakim np ja jestem sk***ielem czasami, a o innych nie wspomnę... To nie zasługuję na taki los. Chce się normalnie pomóc w jakis sposób albo przynajmniej mieć pewność, że jest szczęśliwa na ile to możliwe.... Może na starość robię sie miękki, ale za tego "sida" kopa w wory powinno Ci się sprzedać cross...
PS. Jak ktoś ogarnie dane tej młodej wymiata



Ładnie jestes zj***ny. Podwojne standardy sadistica.

ProVVe

2019-08-04, 23:01
Zeal napisał/a:

Ładnie jestes zj***ny. Podwojne standardy sadistica.



Jestem i ch*j ci w dupe i na imie. Bedzie mi o standardach pie**olił jak na jakimś zebraniu

bede831

2019-08-06, 12:07
Ja myslalem na poczatku ze to jakas zj***na instagramowa nakladka.