18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój stary to fanatyk

Ha...........ng • 2017-09-12, 14:48
Mój stary to fanatyk Providenta. Całe mieszkanie zaj***ne przez komornika.

bollol_stern

2017-09-13, 14:03
BrianGriffin napisał/a:

@up

I właśnie miedzy innymi przez takie robactwo jak ty, normalni ludzie są obciążani kosztami złych kredytów. Oby karma wróciła ;-)



Normalni ludzie to Ci, którzy nie czytają umów, nie odbierają listów poleconych, nie znają przepisów, nie wiedzą, że istnieje możliwość zaskarżenia, później załamują ręce i pam buk tak chciał, są sami sobie winni.

Moby_Dick

2017-09-13, 15:25
Velture napisał/a:



Matka umarła już a oni są w plecy a pisma z sądu/komornika przez 13 lat jak nie było tak nie ma.



Wzięła pożyczkę w providencie, najpierw nachodzili niby "bandziory", potem wyjechała, teraz nie żyje - przypadek? Nie sądzę :hitler:

pXIX

2017-09-20, 03:09
A. Kawał to parodia znanej pasty o ojcu wędkarzu, więc nie wiem o co spiny
B.
Cytat:

W zdecydowanej większości przypadków tak, ale powinieneś już wiedzieć, że na świecie rzadko coś jest zerojedynkowe. Oczywiście frajerów, którzy chcieli być mądrzejsi niż ładniejsi i żyli ponad stan na dobrym kursie trzeba olać. Istnieje jednak na pewno jakiś procent po prostu zmanipulowanych ludzi, nie każdy musi się znać, a z różnych powodów kredyt trzeba było wziąć. Dobrze wiemy, że nikt tak nie specjalizuje się w r*chaniu ludzi jak banksterzy. Zmanipulowanym lub po prostu oszukanym wypadałoby w jakimś stopniu pomóc, chociażby pokrywając koszty procesów z bankami.

Chwilunia- jesteś dorosły, masz według prawa pełną zdolność do czynności prawnych, więc masz też zachować i ponieść odpowiedzialność za swoje działania- nikt nie może kazać Ci wziąć kredytu, do cholery- jak to zwykły mówić matki "a jakby z mostu skoczyć kazali, to też byś skoczył?". Każdy (przynajmniej w założeniach przyjętych przez współczesne prawo) ma swój rozum. Jak nie masz rozumu, to załatw sobie pełnomocnika i orzeczenie, będziesz miał ograniczoną zdolność i kredytu wmówionego już nie weźmiesz.
A tak serio- na dowód osobisty i prawa wyborcze (oraz jak na powyższym widać ogólnie czynności prawne) powinno się pisać egzamin. Obecne kryterium 18 to kpina, bo widuję 14 o większym rozsądku i mądrości (nawet życiowej, co to pono przychodzi z wiekiem) niż wielu dorosłych
Masz 18- z automatu ograniczona zdolność do czynności prawnych, możliwa do zmiany po zaliczeniu egzaminu- nie zdasz?- poprawiasz (odpłatnie) najwcześniej po poł roku i nagle kraj idzie do przodu
Jedyna wada tego konceptu, to problem z rzetelnym wytworzeniem egzaminu- jak znać pisiory, to byłby test z indoktrynacji :/

MCanczej

2017-09-22, 12:17
Ja pie**ole jakie dzbany :krejzi: bandziory z providenta :wyj***ne: