18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój pies nie gryzie

~_Yarko_ • 2023-01-17, 19:31

Też żałuję, że nagranie urwane ...

donkapusta

2023-01-17, 21:55
Jak się psa nie socjalizuje to tak jest. Jak się nie wie co to kantar dla psa to jest się ciągniętym jak szmata.

Lobo24

2023-01-17, 22:09
PhantomMask napisał/a:

Mam ałabaja ale w wieku 11 miesięcy, jest jeszcze na etapie ,że kocha wszystkich



Bądź czujny. Socjalizuj to pomoże w jakimś stopniu ale bądź czujny. Przyjdzie taki dzień ( i to nie długo), że wyrwie się do przodu z taką siłą, że nie zdążysz zareagować. Na spacerze z alabajem to ty musisz obserwować otoczenie. Lepiej żebyś pierwszy zauważył kota albo psa którego nie lubi.
Mi mój raz złamał mały palec u ręki (szczeknął na niego buldog francuski) .Raz 2 kości śródręcza w prawej ręce - zobaczył psa który ugryzł go gdy był szczeniakiem.

ZajętyPelikan

2023-01-17, 22:17
Lobo24 napisał/a:

Bądź czujny. Socjalizuj to pomoże w jakimś stopniu ale bądź czujny. Przyjdzie taki dzień ( i to nie długo), że wyrwie się do przodu z taką siłą, że nie zdążysz zareagować. Na spacerze z alabajem to ty musisz obserwować otoczenie. Lepiej żebyś pierwszy zauważył kota albo psa którego nie lubi.
Mi mój raz złamał mały palec u ręki (szczeknął na niego buldog francuski) .Raz 2 kości śródręcza w prawej ręce - zobaczył psa który ugryzł go gdy był szczeniakiem.



ahh zazdroszczę Wam tych psów, ale cóż na razie wiodę życie nastawione na podróże więc jeszcze przyjdzie czas :)

Też od dziecka miałem owczarki niemieckie / belgijskie, w życiu małego psa bym nie wziął, bo co to za pies którego ty musisz bronić :)

PhantomMask

2023-01-17, 22:32
Lobo24 napisał/a:

Bądź czujny. Socjalizuj to pomoże w jakimś stopniu ale bądź czujny. Przyjdzie taki dzień ( i to nie długo), że wyrwie się do przodu z taką siłą, że nie zdążysz zareagować. Na spacerze z alabajem to ty musisz obserwować otoczenie. Lepiej żebyś pierwszy zauważył kota albo psa którego nie lubi.
Mi mój raz złamał mały palec u ręki (szczeknął na niego buldog francuski) .Raz 2 kości śródręcza w prawej ręce - zobaczył psa który ugryzł go gdy był szczeniakiem.



Jest silny jak jasna cholera, używam szelek z podpięciem z przodu, teoretycznie dla psów ciągnących. Na koty jest cięty jak jasna cholera, dostaje szału i odgłosy jak rozjuszony niedźwiedź. Do ludzi zero agresji ale no czas pokaże.

lysout

2023-01-17, 22:48
Mam psa 80 kilo żywej wagi. W życiu by mi niczego nie złamał, bo w trakcie wychowywania używałem kolczatki. Jak widze psy ras agresywnch wyprowadzane na "szelkach", to aż mam ochotę dac w ryj włascicielowi. Ręce opadają...

PhantomMask napisał/a:

Jest silny jak jasna cholera, używam szelek z podpięciem z przodu, teoretycznie dla psów ciągnących. Na koty jest cięty jak jasna cholera, dostaje szału i odgłosy jak rozjuszony niedźwiedź. Do ludzi zero agresji ale no czas pokaże.



Właśnie się przyznałes, że jesteś debil, obym nie spotkał Twojegfo psa na szekach na swojej drodzę.Używaj prezerwatyw - tak na przyszłość.

smc

2023-01-17, 23:44
Na wasze psy zawsze mam w kieszeni gaz pieprzowy.

mit2

2023-01-18, 00:00
Jaki by wielki i zły piesio nie był, to nie zagryzie rozpędzonej ołowianej pastylki fi 9mm, lecącej prosto w jego pusty, kudłaty łeb.

kocur

2023-01-18, 00:29
smc napisał/a:

Na wasze psy zawsze mam w kieszeni gaz pieprzowy.



z iq piasku pewnie sobie w pysk nim psikniesz, o ile zdążysz go wyciągnąć i użyć. tylko folder otwierany jedną ręką.

opółnocyuciebie

2023-01-18, 00:30
Lobo24 napisał/a:

Raz 2 kości śródręcza w prawej ręce - zobaczył psa który ugryzł go gdy był szczeniakiem.



Mściwy - już mi się podoba :-D

PhantomMask

2023-01-18, 00:39
lysout napisał/a:

Mam psa 80 kilo żywej wagi. W życiu by mi niczego nie złamał, bo w trakcie wychowywania używałem kolczatki. Jak widze psy ras agresywnch wyprowadzane na "szelkach", to aż mam ochotę dac w ryj włascicielowi. Ręce opadają...
Właśnie się przyznałes, że jesteś debil, obym nie spotkał Twojegfo psa na szekach na swojej drodzę.Używaj prezerwatyw - tak na przyszłość.



Mówisz, że mam nie popełniać błędów twojego starego ?

ChomikAdrian

2023-01-18, 10:02
Do utylizacji, jedno i drugie.

pablohasan

2023-01-18, 15:14
Jestem dosyć sprawny fizycznie mam 82kg i czasem ciężko jest mi utrzymać mojego wilka 43kg.
Tymczasem błazen z filmu wyprowadza wściekłego niedzwiedzia. Powodzenia!

ellsworth

2023-01-18, 19:14
Jakiekolwiek agresywne zachowanie psa w stosunku do człowieka powinno się kończyć uśpieniem. Eliminować wszystkie te agresywne geny z puli rasowej. Nie żyjemy do ch*ja w średniowieczu, gdy te rasy były tworzone!

Toperson1

2023-01-20, 00:00
Do uśpienia, i pies i właściciel

pipi71

2023-01-20, 11:59
ale cudo ale facet w ogóle nie potrafi go prowadzić