18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój pies nie gryzie

~_Yarko_ • 2023-01-17, 19:31

Też żałuję, że nagranie urwane ...

Kriski

2023-01-17, 19:37
Po co temu psu krasnal?

8marca

2023-01-17, 19:45
Pewnie w bloku na 48m2 trzyma tego niedźwiedzia

AbdulWisiMiLacha

2023-01-17, 20:14
Pewnie jak go kupował to sprzedający powiedział " Panie ten szczeniaczek max będzie miał 40 cm wzrostu" chyba że to jest jeszcze szczeniaczek...

chucksfd

2023-01-17, 20:42
pan sie nie boi on sie tak bawi

Lobo24

2023-01-17, 20:54
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Pewnie jak go kupował to sprzedający powiedział " Panie ten szczeniaczek max będzie miał 40 cm wzrostu" chyba że to jest jeszcze szczeniaczek...



Ja mama Alabaja. Jak go kupiłem to jako szczeniak 4,5 miesiąca miał 70cm i 40 kilo wagi. Obecnie ma prawie 3 lata i 78 kilo oraz 84 cm w kłębie i jest to średniak na tę rasę.

onucek

2023-01-17, 20:58
wredne bydle

kikutnik666

2023-01-17, 21:09
ladny alabai, ale jeszcze nie olbrzymi- taki sredniak.

aczkolwiek gosciu nie powinien go miec jesli nie umial psa wychowac i/lub utrzymac.

wiem co mowie- mam doga kanaryjskiego, wychowanego- nazywa sie Puszek.


encoder178

2023-01-17, 21:12
kikutnik666 napisał/a:

ladny alabai, ale jeszcze nie olbrzymi- taki sredniak.
aczkolwiek gosciu nie powinien go miec jesli nie umial psa wychowac i/lub utrzymac.
wiem co mowie- mam doga kanaryjskiego, wychowanego- nazywa sie Puszek.



No i po ch*j ci taki duzy pies? Zeby grzmocil cie w dupe? :D

kikutnik666

2023-01-17, 21:17
encoder178 napisał/a:

No i po ch*j ci taki duzy pies?


od dzieciaka u mnie byly duze psy- takie przyzwyczajenie. Duze sa stabilniejsze niz te male i maja inny typ osobowosci. Inna sprawa ze lubie sie smiac- jak sprawdzal zlodziej u mnie klamke to tak sp***alal ze buta zgubil. Calkiem zabawne to bylo (pies nie dobiegl, skurkowaniec musial byc lekkoatleta)


encoder178 napisał/a:

Zeby grzmocil cie w dupe?


łeee słabe, mogles sie bardziej postarac z tym pojazdem :roll:

nemesisnt

2023-01-17, 21:27
kikutnik666 napisał/a:

ladny alabai, ale jeszcze nie olbrzymi- taki sredniak.
aczkolwiek gosciu nie powinien go miec jesli nie umial psa wychowac i/lub utrzymac.
wiem co mowie- mam doga kanaryjskiego, wychowanego- nazywa sie Puszek.



Najłagodniejsze psy z jakimi kiedykolwiek miałem styczność, mowa ofc o perro de prasa canario. Choć Twój wygląda trochę chudo

kikutnik666

2023-01-17, 21:35
nemesisnt napisał/a:

Najłagodniejsze psy z jakimi kiedykolwiek miałem styczność, mowa ofc o perro de prasa canario.


zgodze sie w 100%. Normalnie jak sa wychowane to sa to psy idealne. Pelne milosci, czulosci, delikatnosci dla rodziny i przyjaciol. Przy zagrozeniu dla swoich nie cofaja sie nawet na krok, zycie taki pies poswieci za czlowieka bez mrugniecia okiem

nemesisnt napisał/a:

Choć Twój wygląda trochę chudo



Puszek nie jest ze mna od szczeniaka- to starszy adopciak po zagłodzeniu, z zapaleniem jelit (dokladniej IBD)- jak do mnie trafil wazyl cale 30kg po pol roku odkarmiania po interwencji (a normalnie waza 60kg)... Stracil praktycznie wszystkie miesnie (zeszkieletowany, nie byl w stanie nawet stac na wlasnych nogach). Odkarmilem, odbudowalem ile sie dalo miesni w tym wieku i z ta choroba, "doszlifowalem" calkiem niezle wychowanego psa i w sumie pies idealny. Jak w sumie wszystkie kanary wychowane w sposob normalny.

alahu1

2023-01-17, 21:36
Jeden lepszy od drugiego. Właściciel idiota, bo takie bydle powinno mieć kaganiec i być prowadzone na podwójnej smyczy, a autor bez instynktu samozachowawczego

mejkaaa

2023-01-17, 21:43
Ugryźć, ch*ja tam, pobawić się chciał xD

Ugryźć, ch*ja tam, pobawić się chciał xD



PhantomMask

2023-01-17, 21:53
kikutnik666 napisał/a:

ladny alabai, ale jeszcze nie olbrzymi- taki sredniak.
aczkolwiek gosciu nie powinien go miec jesli nie umial psa wychowac i/lub utrzymac.
wiem co mowie- mam doga kanaryjskiego, wychowanego- nazywa sie Puszek.



Mam ałabaja ale w wieku 11 miesięcy, jest jeszcze na etapie ,że kocha wszystkich :D