18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Mój ból dupy

silon • 2015-07-24, 01:31
Boli mnie Sadole! (wiem, że gdzieś tam jesteście)

Jestem użytkownikiem tego portalu od dość dawna, trochę krócej mam konto. Nie było mnie tu ostatnie kilka miesięcy, wpadałem sporadycznie i nie zauważyłem tego co dzisiaj po przejrzeniu kilkudziesięciu stron. 95% treści to jakieś kompletne śmieci wrzucane z kwejka czy innego gówna a użytkownicy to totalna gimbaza bez jakiegokolwiek rozumowania logicznego.

Zauważalne było z czasem pojawianie się jakiś mniej sadystycznych treści ale to co się dzieje teraz to jest jakaś paranoja, nie ma na czym oka zawiesić, scrolluję i scrolluję a widzę to samo co na jakiś wykopach a to chyba nie o to chodzi nie?

Żenada totalna administracjo, przez wasze olewki filtrowania treści na stronie głównej dopuściliście aby powstał kolejny portal ze śmiesznymi obrazkami, kotami i żartami, które nie zasługują nawet na miano suchara bo sięgają tak nisko dna. Już nawet przy zdjęciu kota nie ma dopisku "mało sadystyczne ale wrzucę". Poziom gimnazjum (zaznaczam POZIOM) widać dosłownie wszędzie, od dodawanych wpisów przez komentarze do forum.

Rozumiem, że to wolny portal i to ludzie decydują co może znaleźć się na głownej, jakie PEREŁKI z poczekalni trafią na tablicę ale skoro ustalona jest maksymalna granica "sadyzmu" na stronie głównej to czemu nie ustawić minimalnej?

Przykro mi się zrobiło przeglądając dzisiaj "Sadola" i mam ból dupy bo mi szkoda tego świetnego i niegdyś adekwatnego do nazwy portalu. Wpis pewnie zaginie gdzieś pomiędzy kotami i nieśmiesznymi żartami ale ja swoje wyżaliłem.

Pozdro Sadole!

I jeszcze jedno, niech mnie żaden bałwan nie odsyła na harda, to co napisałem tyczy się strony głównej.

iI...........Ii

2015-07-24, 01:37
Zgadzam się.

W............R.

2015-07-24, 01:42
Łączę się z Tobą w bólu dupy.

Hi...........ch

2015-07-24, 01:48
Ja utworzylem nawet specjalna petycje do Administratora, czasem najprostsze rozwiazania sa najlepsze:

Link do petycji

silon

2015-07-24, 01:51
@Palozz Widzę ze zyskales spore uznanie ale martwi mnie jedno. Ta gimbaza jest tak ograniczona ze polowa z tych piw co dostales to od tych co wrzucają jakies gowna bo mysla ze to nie ich dotyczy...

Prometheus_Coprophagus

2015-07-24, 01:54
silon, przyganiał kocioł garnkowi, sam iście arcysadystyczne tematy wrzucasz, na przykład ten. ;-)
Nie pomogą prośby do moderacji - trzeba wziąć się w garść i samemu wrzucać sensowne tematy.

Pozdrawiam cieplutko.

Aseksualista

2015-07-24, 02:13
Podzielam ten ból odbytnicy... to odczucie nazywa się nostalgią.
Dzieci z gimbazy przejmują dzisiaj wszystko.


W............R.

2015-07-24, 02:57
Zacytuję klasyka i odpowiem, bo w tamtym temacie zapomniałem:

Conscribo napisał/a:

to ja wlepię to co wlepiam pod każdym tego typu wpisem:

wypie**alamy - źle bo ograniczenie wolności
suszymy - źle bo ograniczenie wolności
scalamy - źle bo nikt nie zobaczy zajebiście ciekawego tematu o polityce

Czas się zdecydować ;)



Żeby móc w dobrym tego słowa znaczeniu ograniczać wolność, trzeba najpierw stworzyć jasne i proste zasady, po czym je skutecznie egzekwować. W obecnej postaci rzeczywiście temu portalowi brakuje najprostszych wytycznych odnośnie do tematyki, natomiast istniejące przypominają szafę katalogową ze spec-ustawami (zamiast konstytucji) - a dowodem na to jest choćby często i prześmiewczo cytowane hasło przewodnie portalu: "codzienna dawka czarnego humoru".

Sorry, ale bawicie się w tę administrację jak pijane dzieci we mgle :)

Kiedyś w dziennikarstwie (które paradoksalnie ma sporo wspólnego z zarządzaniem takim portalem) istniała złota zasada, że zanim jakiś artykuł zostanie dopuszczony do zatwierdzenia na kolegium redakcyjnym przed składem wydania, musi zdać egzamin, składający się z kilku pytań. Odpowiedzi na te pytania były swoistym testem na rzetelność dziennikarza będącego autorem tekstu.

Samych pytań nie zdradzę, bo to jedno z moich narzędzi pracy i za znajomość tych pytań, przekazanych mi jeszcze przez mojego Mentora, przytulam co jakiś czas trochę złociszy, ale wierzę w Wasz potencjał. Na pewno stworzycie sobie własny zestaw, taką "check-listę", która pomoże Wam odkwejczyć sadistica.

A na dziś - good night and good luck.

P.S.: Źle otagowany temat :shock:

~tip.top

2015-07-24, 09:13
Temat wałkowany milion razy, dlatego nie będę się rozpisywał. Powiem jedynie, pretensje można mieć tylko i wyłącznie do użytkowników, którzy dla gównianych wirtualnych piw ładują tu byle gówno. Każdy idzie na ilość, a nie na jakość.
Gdybyśmy suszyli tematy według naszych upodobań to poczekalnia byłaby pusta :roll:

golip

2015-07-24, 12:04
silon, k***a od 2011 masz 2 tematy i chcesz cokolwiek tutaj zmieniać na tym portalu? Może pokaż co twoim zdaniem powinno się tutaj wrzucać? Chociaż 10 mega sadolowych tematów tak dla przykładu, bez kwejka i innych gimbusiarskich wstawek. Daj innym przykład jak to powinno wyglądać.
Też mnie poziom niektórych tematów aż bije w oczy ale bardziej mnie wk***ia jak ryja drą ci co najmniej robią.
tip.top napisał/a:

Gdybyśmy suszyli tematy według naszych upodobań to poczekalnia byłaby pusta


Jakby taki jeden z drugim wrzucali po kilka tematów (ale takich sadolowych w ch*j :-P ) tygodniowo to można by suszyć kwejki.

~Vuko

2015-07-24, 13:34
silon napisał/a:

Żenada totalna administracjo, przez wasze olewki filtrowania treści na stronie głównej dopuściliście aby powstał kolejny portal ze śmiesznymi obrazkami, kotami i żartami, które nie zasługują nawet na miano suchara bo sięgają tak nisko dna.


Ja pie**ole :facepalm: to użyszkodnicy za pomocą piw "filtrują" te materiały (+ drobna pomoc modków którzy totalne gówno od razu wypie**alają).

Administracja filtruje tematy - źle bo wypie**alamy Wasze gówniane tematy, które według was są zajebiste i na pewno dostaną dużo piw.
Administracja nie filtruje tematów - źle, bo wrzucanie gówno, które piwkujecie i wywalacie na główną.

I weź tu z takimi rozmawiaj.

De...........37

2015-07-24, 15:15
Filtrują te tematy które mogą tj te które nie są od razu wypie**olone przez moda w kosmos. Wiekszość tematów obecnie to: jakaś ch*joza gdzie ktoś się chwali autem, motórem czy czymś, jakas ch*joza gdzie ktoś się chwali swoim zwierzątkiem, jakas ch*joza gdzie ktoś jest na spacerze w górach, ostatnio trafiłem na ch*jozę trwającą chyba 7 minut o tym jak chłop lezie po drabinie. Płacze jakiegoś ch*jka który dostał mandat czy tam zabrali mu dowód rejestracyjny... i tak w kółko. Dorwać na sadisticu coś sadystycznego graniczy z cudem.