18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój ból dupy

silon • 2015-07-24, 01:31
Boli mnie Sadole! (wiem, że gdzieś tam jesteście)

Jestem użytkownikiem tego portalu od dość dawna, trochę krócej mam konto. Nie było mnie tu ostatnie kilka miesięcy, wpadałem sporadycznie i nie zauważyłem tego co dzisiaj po przejrzeniu kilkudziesięciu stron. 95% treści to jakieś kompletne śmieci wrzucane z kwejka czy innego gówna a użytkownicy to totalna gimbaza bez jakiegokolwiek rozumowania logicznego.

Zauważalne było z czasem pojawianie się jakiś mniej sadystycznych treści ale to co się dzieje teraz to jest jakaś paranoja, nie ma na czym oka zawiesić, scrolluję i scrolluję a widzę to samo co na jakiś wykopach a to chyba nie o to chodzi nie?

Żenada totalna administracjo, przez wasze olewki filtrowania treści na stronie głównej dopuściliście aby powstał kolejny portal ze śmiesznymi obrazkami, kotami i żartami, które nie zasługują nawet na miano suchara bo sięgają tak nisko dna. Już nawet przy zdjęciu kota nie ma dopisku "mało sadystyczne ale wrzucę". Poziom gimnazjum (zaznaczam POZIOM) widać dosłownie wszędzie, od dodawanych wpisów przez komentarze do forum.

Rozumiem, że to wolny portal i to ludzie decydują co może znaleźć się na głownej, jakie PEREŁKI z poczekalni trafią na tablicę ale skoro ustalona jest maksymalna granica "sadyzmu" na stronie głównej to czemu nie ustawić minimalnej?

Przykro mi się zrobiło przeglądając dzisiaj "Sadola" i mam ból dupy bo mi szkoda tego świetnego i niegdyś adekwatnego do nazwy portalu. Wpis pewnie zaginie gdzieś pomiędzy kotami i nieśmiesznymi żartami ale ja swoje wyżaliłem.

Pozdro Sadole!

I jeszcze jedno, niech mnie żaden bałwan nie odsyła na harda, to co napisałem tyczy się strony głównej.

~tip.top

2015-07-24, 15:32
Ale oczywiście to wszystko nasza wina :amused:

~Conscribo

2015-07-24, 15:37
Nie, to wina czerwonych komunistów :amused:

ed...........00

2015-08-03, 23:20
Moderatorzy usuwają fajne posty bez jakichkolwiek powodów, bez żadnego info, maila czy choćby nawet wiad. pryw. Z samym postem wszystko było ok, miałem już parę piw, wstawiłem opis i wszystko było zgodnie z regulaminem. Ten portal zszedł na p$y już bardzo dawno temu. Filmik który umieścilem:
Dead Can Dance - Persephone

Post z żalami zostanie usunięty za, 3... 2..

~LeweOkoSaurona

2015-08-03, 23:57
Za takie biadolenie powinni napie**alać kijem po nerkach. :hitler:

El...........ny

2015-08-04, 06:42
To wszystko prawda, co napisałeś, OP. Ale chyba wiem, dlaczego tak się dzieje. Sukcesem dla posta jest zamieszczenie w nim jak największej ilości przekleństw i hejtu, bo tylko wówczas temat jakoś żyje i udaje "kontrowersyjność". Tymczasem, niestety, dawanie piwek i emotikonem z Hitlerem to wcale nie jest żaden sadyzm. Strony takie jak 4chan, reddit czy imgur nigdy nie prowadziły takiej cenzury i pozwalają na wrzucanie dosłownie wszystkiego, zawsze tworzyły się grupy, którym się podobało lub też nie, ale przynajmniej nie było masowego usuwania tematów, które się nie spodobały akurat Świętemu Administratorowi, który wkleja znaczek z kotkiem, gdy próbujesz usuwać konto. To samo w sobie pokazuje, jak kiepsko się sprawy mają. Tutaj to działa na zasadzie "jesteśmy kontrowersyjni bardzo, ale na dobranocce muszę być w domu, bo mama będzie się denerwować". Być może polski internet jeszcze nie dojrzał do jakichkolwiek prawdziwych kontrowersji, tylko chce udawać, że tak jest, bo to przyciąga uwagę i hajsik się zgadza. Smutne to, ale prawdziwe. A tymczasem, "sadole, dobranocka!".

El...........ny

2015-08-04, 07:00
Przyłączam się do "wielkiej smuty". OP dobrze prawi i zasługuje na swoje piwo. Sam lubiłem wpadać na tę stronę, to znaczy dopóki nie założyłem tutaj konta. Dopiero wówczas okazało się,
że ta strona to kolejny wytwór istniejący dla Administracji, nie dla użytkowników nawet. Dokładnie jak w przypadku chamsk, komixxów i innych kwejków: ta strona za bardzo stara się
udawać, że jest "kontrowersyjna", a w rzeczywistości to kolejny zbiornik prywatnych preferencji grupki osób. "Okej, już jaramy, przeklinamy, ssamy, kumamy, tylko się jeszcze na Internetach nie znamy. Bo
mimo wszystko nie chcemy urazić uczuć naszej mamy. | Jestem sadolem, kuwa kuwa hój, ale na dobranockę muszę być w domu,
bo się mama będzie denerwować :( ". Za często ma tu miejsce sytuacja, gdy temat po trzydziestu sekundach (jak nie wcześniej)
ląduje w archiwum, bo nie podoba się kotolubnym modom. Widziałem nawet trzaski,
w których temat z dawno przekroczonymi 20 piwami trafiał z głównej do sucharów, bo wcześniej Wszechmogąca Administracja go przeoczyła i nagle uznała, że jednak nie, nie podoba
im się. Dlaczego? A kto ich wszystkich tam wie. "Totalnym guffnem" dla modów tak naprawdę może być wszystko, więc żadne "uszytkownicy filtrujo tematy" nie ma tu miejsca. Wrzucają
prawie wszystko, co się im nie spodoba do archiwum - a później dziwią się, że mało kto tu już wpada.

Ja tam daję sobie spokój z tą stroną. Siedzenie tutaj się nie opłaca, bo to kolejny prywatny sandbox Modów i wąskiej grupki dzieciaków, które wrzucają "wchodzenie po drabinie"
(jak to ktoś wcześniej przytoczył dobry przykład) i myślą, że są sadystyczne tak bardzo. Tymczasem nie, kufa kufa co drugie słowo i wlepianie piwek to nie jest sadyzm. Wolę już
spędzać czas na redditach i innych imgurach. Tam nie ma cenzury, prywatnych preferencji Admina, a przede wszystkim - nikt nie udaje, że jest kontrowersyjny. Tam jest kontrowersyjnie.
Może kiedyś polski internet dorośnie do poziomu zachodnich protoplastów. Ale na razie się na to nie zanosi. Tylko coraz rozsądniejsi użytkownicy uciekają z tych wszystkich stron,
a to co zostaje to zadufane w sobie gimby. Smutne to, ale prawdziwe.

PS: "Jeżeli usuniesz konto, Admin zabije kotka:(".
1) A zabijajcie sobie. W Internecie jest stanowczo za dużo tych zasranych kotów.
2) Tak bardzo dojrzałe, tak bardzo.

ed...........00

2015-08-04, 09:53
Zgadzam się z autorem, dawno już nie wchodziłem na sadola ale ostatnio trafiłem na ciekawy "teledysk" Dead Can Dance i tak mi się skojarzyło, że za zwyczaj takie rzeczy tu pasowały. Niestety przesunęli do zbiorczego, zupełnie nie związanego z tematyką, "mieszając" komentarze do mojego postu z innymi w zbiorczym. Malo tego nie można teraz tego znaleźć po tagach a google podaje linka do usuniętego, pustego posta, gdzie sens i logika? Umiescilem jeszcze raz z pełnym opisem i ok. 20min zmarnowałem na samo ściągnięcie filmu i wgranie go z dysku, nie z YT. Niestety post nie pożył tym razem nawet godziny. Nawet nie zaglądam co tam się dzieje na gównej, po prostu zapominam o sadolu, dodaje filtry do przeglądarek i będę mówił wszystkim, że to teraz dalski portal. Bad bye.

Na odchodne podzielę się czymś jeszcze: Wykonawca: BABYLON DISCO kawałek: DEATH SENTENCE .

Czołem Niedobitki.