18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modern Warfail

Czerew • 2010-01-25, 11:44
Chciał być cwany, a wyszło jak wyszło

d4...........os

2010-01-25, 19:03
ps3:
" Procesor Graficzny (RSX)

Zaprojektowany wspólnie przez firmy NVIDIA i Sony. Jego możliwości można porównać do układu graficznego – 6800Ultra w trybie SLI (2x 6800 Ultra) lub do jednej 7900GTX."

tyle w kwestii grafiki :) Fakt, pisanie wiadomości wyglądało żałośnie, jednak do konsoli da się podłączyć klawiaturę, a do pcta pada. sam mam bezprzewodowy sprzęt i nie raz oglądam filmy których konsola po prostu nie odtworzy(w sumie to poza kompem nic ;]) leżąc na łóżku kilka m dalej. jeśli chcesz tylko grać, zależnie od ilości czasu a) pobierasz gry z neta, komputer jest dużo tańszy (xbox niby działa, ale nie warto ryzykować rroda, pojawiającego się nie raz znikąd) b) grasz na oryginałach - pc wyjdzie taniej po zakupie dużej ilości gier.


Gość który to robił musiał być serio głupi. Rozumiem zmarnować sek, dwie, ale tyle czasu co on pisał, to nie raz kilkanaście osób tamtędy przejdzie...

ArniHell

2010-01-25, 20:43
brzyt
druga część sugeruje że jest totalnym leszczem który nie potrafi zrobić kilku rzeczy na raz.

DjRicky

2010-01-25, 21:41
co za lama :homer:

Ale piwo leci, bo mnie rozwaliłeś :)

Bi...........az

2010-01-25, 21:59
Tak to jest, panowie i panie: FINEZJA GUBI!!
Jesli macie idealna okazje kogos zajebac - zrobcie to od razu! ;]

Szabla

2010-01-25, 22:47
Uwielbiam słuchać pecetowców że nie da się grać na konsoli w FPSy.
Fajna bajka ;)
Nie jednego rozj***łbym na padzie gdyby była taka możliwość ;) Dla mnie teraz FPSy na kompa śmierdzą i nie potrafie celować. Kwestia przyzwyczajenia. Wole mieć wszystko pod ręką niż latać paluchami i uczyć się całej klawiszologi ;)
No offence oczywiście

Szabla

2010-01-25, 23:04
aexalven napisał/a:

Pozostała kwestia szybkiego zmieniania broni cyframi, kwestia wprawy.


To samo tyczy sie FPSów na konsole. Kwestia wprawy.
Ja konsole mam 3 lata (x360) i nie uwierz mi że nawet nie wiesz jak dobrze można grać na padzie ;)
Gdyby była możliwość grania w FPSy na PC na padzie skorzystałbym.
Kiedyś grałem chwile u kolegi w GoW na PC na padzie i pocisnąłem najlepszą drużyne wtedy :P

Szabla

2010-01-26, 11:47
aexalven napisał/a:

Wszystko fajnie, ale to właśnie na PCtach odbywają się wszelkiego rodzaju zawody z FPSami w roli głównej :D


I tu cię musze zmartwić.
GameBattles i CSL (internet), MLG (LANy)
http://www.mlgpro.com/ Niestety tylko w USA. My musimy się zadowolić jedynie rozgrywkami przez internet jako EU :/

Szabla

2010-01-26, 12:38
aexalven napisał/a:

Zerowy prestiż, kiepskie tytuły.


To był niezły żart.
MLG organizuje turnieje w najlepsze tytuły na konsolach. Amerykanom bardziej zależy na MLG niż jakiś WCG i innych tego typu zawodach. A o takich nagrodach możesz jedynie pomarzyć ;)

Skoczek

2010-03-28, 22:45
Filmik nawet nawet. Te ostatnie kilka sekund strasznie wpada w ucho... Oświeci mnie ktoś cóż to za kawałek?
Ps. Tagi boskie ;p