18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Modern Warfail

Czerew • 2010-01-25, 11:44
Chciał być cwany, a wyszło jak wyszło

Adriano9

2010-01-25, 16:28
dobrze tak sk***ielowi. tepic nozownikow!

brzyt

2010-01-25, 16:33
no dobra przyznaje ci racje- nie interesuje sie informatyka az tak bardzo i dopiero teraz naprostowalem swoje poglady ;) chociaz nie wiem co ci nie pasuje w tych 9 rdzeniach w ps3


nie zmienia to jednak faktu, ze na rynku gier konsole juz wyprzedzily PCty



swoja droga, zaraz przyjdzie jakis mod i rozda BANbonierki za spam

chujens

2010-01-25, 16:37
w 9ciu rdzeniach nie podoba mi sie to, ze o ile faktycznie ps3 je ma, o tyle nie jak wsadzimy je do kompa to nie uzyskamy 70 tyś teraflopów, a tyle ma najszybszy komp na swiecie.

a co to znaczy wyprzedzić? ze niby liczba sprzedanych kopii czy grafika? bo mi się wydaje, ze wszystkie przełomowe gierki to na kompach mają premiere jesli mowimy o technikaliach. grywalność to nie jest coś co można zmierzyć, wiec raczej nikt tu nikogo nie wyprzedza.

poza tym skoro się nie znasz to co pie**olisz głupoty? chciales sie popisać?

brzyt

2010-01-25, 17:03
tak, chcialem sie popisac przed 19sto latkiem :szczerbaty: jeszcze gdybys byl dziewczyna to moze bym sie zastanowil, a tak... nie badz smieszny, prosze cie ;)

chodzi mi o sprzedaz. moze tego jeszcze nie widac w europie - zwlaszcza na wschodzie, bo to ciagle jest tutaj droga zabawka, ale patrzac na kraje z wyzszymi dochodami to rynek kompow powoli spada z piedestalu

co powiesz o uncharted 2? grze okreslanej kamieniem milowym w produkcji gier? god of war?


jesli chodzi o storne graficzna to wydaje mi sie, ze konsole maja lepsze rozwiazania - a przynajmniej patrzac po prostu na wyglad gier, przy czym nie wiem jak to wyglada sprzetowo. jak wiesz to chetnie poczytam, chyba ze masz zamiar pokazywac jak dobrze znasz lacine podworkowa i bedziesz chcial pokazac jak fajnie umiesz kogos nazwac fagasem- wtedy podziekuje ;)

.:...........:.

2010-01-25, 17:11
Ciekawe czy jest Scorched Earth na konsolę. :roll:

brzyt

2010-01-25, 17:12
i to by bylo tyle jesli chodzi o grywalnosc gier :lol:

brzyt

2010-01-25, 17:27
mam 28 lat i nie mam konsoli, takze twoja teoria troche nie pasuje. a druga czesc wypowiedzi sugeruje tylko, ze dawno nie grales w gry na konsoli ;)

Zkirtaem

2010-01-25, 17:30
A ja mam dobry pecet i marnego PSXa. Pomijając fakt, że fajnie sobie pograć z bratem w crash team racing na PSX, muszę powiedzieć, że UWIELBIAM grać w strzelanki na padzie podłączonym do peceta - nie dość, że jest o tyyyyle wygodniej (chociaż nieco trudniej, ale jak się człowiek przyzwyczai, to poezja), to jeszcze każdy trafiony strzał daje tyle radości, że na myszy z całego meczu tyle nie wyniosę :D

A filmik? Genialny, lubię widzieć, jak ludzie chcą zabłysnąć i im nie wychodzi :D

PS: aexa... axae... Ty, z Neliel w avku i sygnie :P Zapewniam Cię, że po tygodniu grania byłbyś w stanie spokojnie rozwalać boty na domyślnym poziomie w ut2k4, a tam zbyt łatwo wcale nie jest. Ja właśnie po tygodniu już umiałem naprawdę dobrze grać, a nie powiem, żebym był jakiś szczególnie utalentowany.

chujens

2010-01-25, 17:37
jak chcesz by ktoś był dla ciebie miły i sympatyczny mimo wszystko to na kafeterii na pewno znajdą się takie osoby. empatii na sadyscie szukać xd
po za tym co ma sprzedaż do tego czy gra jest dobra i czy mi sie podoba? to ze wiecej kasy w to pompują koncerny nie znaczy ze gierka jest grywalniejsza. dla mnie dalej najfaniejsze gry to medieval i wacraft 3 i zaden uncharted 2 tego nie zmienił. wiec po co wszedzie fani konsol piszą, ze pod takim i takim wzgledem są lepsze jak to wszystko jest nie do zmierzenia? bo na wadze czy linijką stwierdzisz ze jakaś gra jest lepsza?
moja konkluzja brzmi: jak lubisz konsole to sobie kup i przestan pie**olić ze coś tam i coś tam mają lepsze bo wszyscy mają to w dupie

brzyt

2010-01-25, 17:38
stwierdziles tak po graniu w uncharted 2? w shadow of colossus? w meta geara 4 albo killzone?
pewnie- masz do tego prawo, ale jeszcze nie spotkalem nikogo, kto by twierdzil, ze te gry sa kiepskie

chujens

2010-01-25, 17:42
edited, powtorzyłem posta

Zkirtaem

2010-01-25, 17:44
aexalven - Wiesz, ja nie mówię, żebyś się uczył grania na padzie - tylko zauważyłem, że napisałeś: konsole nadają się tylko do platformówek, mordobić, i ścigałek. I temu stwierdzam, że się mylisz i że na padzie można równie dobrze walić headshoty, jak i na myszce. Takie podejście, jak moje, to już jest dość wyjątkowa sytuacja.


Aha, cholernie mnie rozbawiło stwierdzenie brzyta, że konsole wyprzedziły pecety - słyszałem wiele rzeczy za konsolami, ale takiego czegoś jeszcze dosłownie NIGDY :D Są tańsze, jeśli chodziłoby o specyfikację, i lepiej wykorzystane, bo są tylko do gier - ale mają dalej w porównaniu do PC kijowe parametry.

chujens

2010-01-25, 17:47
brzyt, naucz się czytać. ja nie twierdze ze te gry są słabe a grałem w część nich i mi się podobały, chce jedynie napisać, że to, że coś jest ładne i ma dużo opcji nie znaczy, że jest takie od razu zajebiste i lepsze od czesci starszych gierek. tyle ode mnie.

.:...........:.

2010-01-25, 17:54
Jesteście rozgadani jak obrońcy zwierzątek na hardzie. :facepalm:

brzyt

2010-01-25, 17:57
ch*jens odstaw koks, bo ci androgeny chyba skoczyly i strasznie cisnieniujesz. tamten post nie byl do ciebie

Zkirtaem zobacz sobie kilka statystyk dotyczacych sprzedazy to zrozumiesz o co mi chodzi


u mnie tez to juz koniec, bo dyskusja zaczyna przypominac bieganie w kolko

Cytat:

Jesteście rozgadani jak obrońcy zwierzątek na hardzie.

fajna mamy dyskusje, nie? :szczerbaty: