18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Moda na zniewieściałych pedałów i babochłopy

ujebutor • 2015-08-12, 18:49
Od kilku pokoleń jestem Warszawiakiem (czekam na hejty ludzi z kompleksem wsi zabitej dechami, gdzie psy dupami szczekają) i coraz intensywniej obserwuję na ulicach, facebooku i ogólnie w internecie pewne kłujące w oczy zjawisko.

Co to za moda, że kobiety próbują za wszelką cenę upodobnić się do mężczyzn? Zaczęło się od noszenia spodni, potem nastała moda na próby podejmowania za wszelką cenę specjalizacji zawodowych i profesji typowo męskich. Następnie był etap wmawianie kobietom, że zajmowanie się domem i dzieckiem (w ogóle rodzenie) jest uwłaczające, a my wstrętne, szowinistyczne świnie jesteśmy faworyzowani przez biologię i rynek pracy, który de facto jest nam bardziej przychylny mi.n dlatego, gdyż mamy naturalne predyspozycje do zawodów technicznych i budzących autorytet.
Obecnie obserwuję, że rośnie popularność kobiecej kulturystyki, fitnessu (co niestety w praktyce bardziej odnosi się do muscular niż fit), czy sportów walki z udziałem kobiet (a raczej babochłopów).

To wszystko zasługa femi-nazistek...

Czy to efekt jakiś kompleksów co do płci, z którą się przyszło na świat?
Kobiecość jest piękna, czego nie można powiedzieć o próbach upodobnienia się do płci przeciwnej.

Tłumaczę sobie, że w naturze nic nie ginie i jest to naturalna reakcja środowiska na rosnącą w zatrważającym tempie ilość pedałów w rurkach z torebeczką na ramieniu, którzy są promowani przez lewackie kanony mody i organizacje propagujące chorych psychicznie pojebów z LGBT.

Nastały chore czasy, gdzie bycie kwadratowym babochłopem z wystającymi barami i wychudzoną p*zdą z głosem kastrata i leginsami jest "trendy i cool".

koniosraj

2015-08-12, 18:52
I ch*j cie to boli? Nie patrz na te pasztety, tylko wyrwij normalna laskę.

premium122

2015-08-12, 19:01
No ale taki jest plan.
ODwrocic piramide wartosci.

Rodzina z dziecmi jest chora ale bycie biseksualnym,androgenicznym,bezdzietnym ch*j wie co jest cool:D
Pdsycanie wzajemnej nienawisci wzgledem kobiet i mezczyzn oraz szacunek dla zycia w rozumieniu -eutanazja i aborcja sa fajne ale kara smierci jest absolutna zbrodnia.

Do tego dorzuca sie imigrantow i czeka az wszystko zacznie wrzec.

ujebutor

2015-08-12, 19:04
Mam już dziewczynę.

Boli mnie pie**olona, lewacka propaganda, która wmawia nam, że cechy typowo kobiece u mężczyzny i męskie u kobiety są modne i normalne. Wk***ia mnie promocja pedalów i tranzystorów i wmawianie społeczeństwu, że to jest postęp, a Ci ludzie są normalni lub bardziej wartościowi od osób normalnych. Boli mnie także wszechobecny socjalizm, przez który tkwimy w ekonomicznej dupie i który wkrótce zaowocuje ekonomicznym, społecznym i demograficznych kryzysem, jakiego Europa jeszcze nie znała. Wk***ia mnie także ściąganie tutaj i faworyzowanie ograniczonych umysłowo podludzi z afryki, którzy kulturowo, cywilizacyjnie i przede wszystkim intelektualnie znacząco od nas odbiegają i nawet nie podejmują prób asymilacji, a w zamian za to, że żyją na nasz koszt, odcinają nam głowy, gwałcą nasze kobiety i plują na naszą cywilizację, kulturę i tradycję.

To wszystko jest ze sobą połączone i jest skutkiem rządów lewactwa.
Mam nadzieję, że udzieliłem wyczerpującej odpowiedzi.

koniosraj

2015-08-12, 19:16
ujebutor napisał/a:

Boli mnie pie**olona, lewacka propaganda, która wmawia nam, że cechy typowo kobiece u mężczyzny i męskie u kobiety są modne i normalne. Wk***ia mnie promocja pedalów i tranzystorów i wmawianie społeczeństwu, że to jest postęp, a Ci ludzie są normalni lub bardziej wartościowi od osób normalnych. Boli mnie także wszechobecny socjalizm, przez który tkwimy w ekonomicznej dupie i który wkrótce zaowocuje ekonomicznym, społecznym i demograficznych kryzysem, jakiego Europa jeszcze nie znała. Wk***ia mnie także ściąganie tutaj i faworyzowanie ograniczonych umysłowo podludzi z afryki, którzy kulturowo, cywilizacyjnie i przede wszystkim intelektualnie znacząco od nas odbiegają i nawet nie podejmują prób asymilacji, a w zamian za to, że żyją na nasz koszt, odcinają nam głowy, gwałcą nasze kobiety i plują na naszą cywilizację, kulturę i tradycję.

To wszystko jest ze sobą połączone i jest skutkiem rządów lewactwa.
Mam nadzieję, że udzieliłem wyczerpującej odpowiedzi.



Nie musisz żyć w ich świecie. Nie słuchaj,nie patrz,olewaj. Afryki tu drugiej nie będzie, bo za biedni jesteśmy. A z kucowstwa wyrośniesz, ja wyrosłem.

ujebutor

2015-08-12, 19:24
No tak, najlepiej się niczym nie interesować, mieć wszystko w dupie, a potem się obudzić z ręka w nocniku :)
Nie mogę tego nie zauważać, gdyż ch*jowa sytuacja ekonomiczna spowodowana etatyzmem, biurokracją oraz innymi plagami pozwalającymi sądzić, że Polska jest pod zaborem ekonomicznym Niemiec, dotyczą mnie i mojej rodziny bezpośrednio.

Kiedy przyszli po narodowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież narodowcem.
Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem przecież katolikiem.
Kiedy przyszli po biednych, nie protestowałem. Nie byłem przecież biedny.
Kiedy przyszli po rodziny, nie protestowałem. Nie byłem przecież rodzinny.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

krzyks

2015-08-12, 20:13
"Jestem Warszawiakiem." Pierwsze wrażenie.. Jestem za Legią Warszawa. Jakie to ma znaczenie skąd jesteś, skoro masz problem ogólnokrajowy? Takie problemy tylko w Warszawie? Czujesz się wyróżniony? Narzekasz na BABY a jednocześnie stawiasz się wyżej niż inni faceci w tym kraju? BO OD URODZENIA JESTEŚ WARSZAWIAKIEM? Wytłumacz się, albo CIĘ tu zjadą.... POLAK JEST POLAK, NIE ma PODZIAŁÓW!

Namex

2015-08-12, 20:28
Spokojnie, jeszcze pare lat i to wszystko pie**olnie ;p

nosoundz

2015-08-12, 20:30
@krzyks, zjechać to ja go zjadę za niedoj***nie mózgowe - zaśmiecasz nasz ukochany portal swoimi przemyśleniami. Mam w dupie to gdzie mieszkasz (czyt. nie ma się czym chwalić..). Daj sobie i nam spokój od swoich myśli. Komputer sprzedaj - kup lornetkę i idź pooglądać ptaki czy inne ch*je. Piwa za Twoje denne wypowiedzi nie dostaniesz. Bo sprawa wygląda tak - im więcej niedoj***nych umysłowo (tak! tak jak Ty..) chłoptasi w rurkach tym więcej normalnych dziewczyn dla normalnych facetów. Więc ja bym się cieszył na Twoim miejscu - większe szanse na to że znajdziesz jakąś dziewoje po tym jak rzuci się obecna po przeczytaniu tego co Ty tu na wymyślałeś.

ujebutor

2015-08-12, 20:50
krzyks napisał/a:

"Jestem Warszawiakiem." Pierwsze wrażenie.. Jestem za Legią Warszawa. Jakie to ma znaczenie skąd jesteś, skoro masz problem ogólnokrajowy? Takie problemy tylko w Warszawie? Czujesz się wyróżniony? Narzekasz na BABY a jednocześnie stawiasz się wyżej niż inni faceci w tym kraju? BO OD URODZENIA JESTEŚ WARSZAWIAKIEM? Wytłumacz się, albo CIĘ tu zjadą.... POLAK JEST POLAK, NIE ma PODZIAŁÓW!



Twoja dedukcja jest błędna, bo w dupie mam piłkę nożną, a już na pewno ekstraklasę.

Zaakcentowałem miejsce mojego pochodzenia nie po to, żeby się wywyższać (skoro tak stwierdziłeś, to wyczuwam pewien kompleks) tylko dlatego, że tutaj wybitnie widoczne są takie mody na bycie światowym i europejskim - pedalstwo, fitnessy, shoppingi i inne ch*jostwa.

nosoundz napisał/a:

@krzyks, zjechać to ja go zjadę za niedoj***nie mózgowe - zaśmiecasz nasz ukochany portal swoimi przemyśleniami. Mam w dupie to gdzie mieszkasz (czyt. nie ma się czym chwalić..). Daj sobie i nam spokój od swoich myśli. Komputer sprzedaj - kup lornetkę i idź pooglądać ptaki czy inne ch*je. Piwa za Twoje denne wypowiedzi nie dostaniesz. Bo sprawa wygląda tak - im więcej niedoj***nych umysłowo (tak! tak jak Ty..) chłoptasi w rurkach tym więcej normalnych dziewczyn dla normalnych facetów. Więc ja bym się cieszył na Twoim miejscu - większe szanse na to że znajdziesz jakąś dziewoje po tym jak rzuci się obecna po przeczytaniu tego co Ty tu na wymyślałeś.



Troglodyto, nie dość, że nie potrafisz zrozumieć moich wypowiedzi, to jeszcze zarzucasz mi "niedoj***nie mózgowe", podczas gdy sam kaleczysz ojczysty język. Czy poprawne opanowanie choćby jednego języka, w dodatku takiego, którym posługujesz się na co dzień, przerasta Twoje siły?

Specjalnie dla Ciebie przeredaguję moje wypociny, by dać Ci szansę zrozumieć konkluzję z nich płynącą.
Obserwuję drastycznie nasilający się trend na zniewieścienie i spedalenie "mężczyzn", ale to także działa w drugą stronę - coraz więcej kobiet przyjmuje typowo męskie cechy wyglądu i charakteru (czasami takie, które były na prawdę fajne, zanim dotknęła je ta plaga), tak więc Twój argument, że dzięki temu jest więcej "wolnego towaru na rynku" jest bezzasadny.

P.S. Jaki jest Twój wkład w ten portal?
0 tematów, komentarze na poziomie ameby intelektualnej i raptem 300 otrzymanych browców. No k***a, guru sadistica przemówił, klękajcie użyszkodnicy! Tak więc wypie**alaj, buraku :)

KolekcjonerDobrego

2015-08-12, 21:37
w nowej kolekcji ZARA promocja pedałowania pełną gębą ... moze ktoś z tego zrobi ciekawy materiał na sadola

hycel

2015-08-12, 21:44
Cytat:

Od kilku pokoleń jestem Warszawiakiem


Znaczy co, reinkarnujesz się czy ki ch*j?

nosoundz

2015-08-12, 22:09
Naprawdę policzyłeś mi piwa/tematy? Nie masz nic lepszego do roboty? Jaki wkład? Brak negatywnego wkładu. Więc posmaruj się maścią na ból dupy i wsadź sobie tam moje 300 piw o które tak dociekałeś.

welder72

2015-08-12, 22:21
Ale tu zajebiście!

WidziszINieGrzmisz

2015-08-12, 22:27
ujebutor:
Jak nie jestes kims to jestes nikim. Slyszales kiedys to powiedzenie?
Ty identyfikujesz sie jako Warszawiak. Warszawiacy to bardzo duza grupa ludzi, ale czujesz sie jej czescia.
Inni staraja sie wybic z tej grupy [lub jakiejkolwiek innej grupy] po to by nie by po prostu "twarza w tlumie".
W ten sposob czuja sie "kims". Dlatego robia sobie jakze "oryginalne" tatuarze, tunele i wtykaja sobie w morde tyle zelastwa ile tylko sie zmiesci.
W twoim przypadku masz swiadomosc przynaleznosci, ale i swojego indywidualizmu, dlatego bardziej niz inni zauwarzasz takie jednostki i nie potrafisz ogarnanc o co im chodzi. Ja ich nie bronie, sam jestem taka "twarza w tlumie" i niczym sie nie wyrozniam, ale ja po prostu tego nie potrzebuje.

Jezeli chodzi o kobiety wchodzace w meskie zawody to prawda jest taka, ze sa one po prostu lepiej platne i to jest fakt.
Ulubiony argument feminazistek, ze kobieta lekarz zarabia mniej niz facet lekarz jest prawdziwy... ale nie do konca.
Idziesz to przychodni do lekarza rodzinnego albo internisty i co? Kobieta.
Traf na sale operacyjna i co? Chirurg - facet. Anestezjolog - facet. Kardiolog, neurolog, ortopedzi - faceci.
Specjalista zarabia wiecej od lekarza rodzinnego - to chyba oczywiste.
Kobieta lekarz wybrala ten kierunek, bo lubi dzieci/chce leczyc ludzi i ogolnie lubi to zajecie. Facet idzie raczej po hajs, dlatego wiecej facetow sie specjalizuje i dzieki temu zarabia wiekszy hajs. Dlatego "srednio" kobieta lekarz zarabia mniej od faceta lekarza. To tak jakby porownywac wlasciciela macdonalda z gosciem, co przewraca burgery i plakac, ze jeden zarabia mniej od drugiego.
Nawet jezeli kobieta zostaje lekarzem, bo dobry hajs to czesto nie ma nerwow, by sie specjalizowac. Daj kobiecie rybe do wypatroszenia. Niewiele da rade, bo blee flaki. I co? Taka laska ma potem zostac chirurgiem? Nie sadze. Ortopeda i neurolog wymaga czasem tez sily fizycznej. Jakos nie widze, by laska 50kg wwiercala sie komus w czaszke.