18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Moda na zniewieściałych pedałów i babochłopy

ujebutor • 2015-08-12, 18:49
Od kilku pokoleń jestem Warszawiakiem (czekam na hejty ludzi z kompleksem wsi zabitej dechami, gdzie psy dupami szczekają) i coraz intensywniej obserwuję na ulicach, facebooku i ogólnie w internecie pewne kłujące w oczy zjawisko.

Co to za moda, że kobiety próbują za wszelką cenę upodobnić się do mężczyzn? Zaczęło się od noszenia spodni, potem nastała moda na próby podejmowania za wszelką cenę specjalizacji zawodowych i profesji typowo męskich. Następnie był etap wmawianie kobietom, że zajmowanie się domem i dzieckiem (w ogóle rodzenie) jest uwłaczające, a my wstrętne, szowinistyczne świnie jesteśmy faworyzowani przez biologię i rynek pracy, który de facto jest nam bardziej przychylny mi.n dlatego, gdyż mamy naturalne predyspozycje do zawodów technicznych i budzących autorytet.
Obecnie obserwuję, że rośnie popularność kobiecej kulturystyki, fitnessu (co niestety w praktyce bardziej odnosi się do muscular niż fit), czy sportów walki z udziałem kobiet (a raczej babochłopów).

To wszystko zasługa femi-nazistek...

Czy to efekt jakiś kompleksów co do płci, z którą się przyszło na świat?
Kobiecość jest piękna, czego nie można powiedzieć o próbach upodobnienia się do płci przeciwnej.

Tłumaczę sobie, że w naturze nic nie ginie i jest to naturalna reakcja środowiska na rosnącą w zatrważającym tempie ilość pedałów w rurkach z torebeczką na ramieniu, którzy są promowani przez lewackie kanony mody i organizacje propagujące chorych psychicznie pojebów z LGBT.

Nastały chore czasy, gdzie bycie kwadratowym babochłopem z wystającymi barami i wychudzoną p*zdą z głosem kastrata i leginsami jest "trendy i cool".

ujebutor

2015-08-13, 00:20
hycel napisał/a:


Znaczy co, reinkarnujesz się czy ki ch*j?



:D Faktycznie, ch*jowo to sformułowałem.
Niemniej jednak jak zwykle wszyscy doczepili się pochodzenia (co było łatwe do przewidzenia), zamiast skupić się na meritum.

Zjawiska, które opisałem, są szczególnie widoczne w Warszawie, dlatego o tym wspomniałem i jest to istotne w kontekście mojej wypowiedzi.

O pokoleniach dodałem wzmiankę dlatego, że zaraz jakiś kretyn doj***łby się, że pewnie jestem słoikiem z Radomia czy ki ch*j, który mieszka tu od 3 lat i uważa się za wielkiego miastowego.

Mężczyźni zarabiają więcej dlatego, że:
1. Są bardziej inteligentni
2. Mają umiejętności takie jak wzbudzanie autorytetu co predysponuje ich do stanowisk kierowniczych
3. Znacznie lepiej radzą sobie w przedmiotach ścisłych i technicznych
4. Nie biorą urlopu macierzyńskiego, nie zwalniają się z pracy, żeby zostać z chorym dzieckiem (to na ogół obowiązek bab)
5. Większość kobiet traktuje pracę jako dodatkowe źródło dochodu rodziny, a nie główne, które spoczywa na ramionach mężczyzny.
Stąd też na ogół krócej pracują, a w zamian za to bardziej poświęcają się obowiązkom domowo-rodzinnym.
Wymieniać tak można by długo.

WidziszINieGrzmisz

2015-08-13, 00:53
@up
Co do twojej listy

Ad 1) ch*ja tam. Nawet jezeli to prawda to ma to niewielkie znaczenie, bo ktos moze byc debilem, ale miec wyuczony zawod i bardzo dobrzeplatna prace, wiec ten punkt jest niewazny.
Ad 2) Z koleji kobiety sa potrafia byc lepszymi szefami, bo potrafia lepiej rozmawiac z ludzimi, tworza lepsz atmosfere pracy itd itp. Obie strony maja zalety. Punkt niewazny.
Ad 3) A kobiety znacznie lepiej radza sobie z np doborem kolorow i ogolna estetyka. "Dobrze platna praca" nie oznacza tylk inzyniera maszyn lotniczych czy naukowca. Moze byc rowniez dekorator, projektant czy wyobraz sobie ksiegowy, gdzie glowna cecha nie jest umiejetnosc dodawania cyferek, a dokladnosc i znajomosc prawa.
Ad 4) Pod warunkiem, ze zajdzie w ciaze i, ze chce wziasc macierzynski. Znam matki co braly tydzien macierzynskiego.
Ad 5) Tak, np wszystkie samotne matki. Teraz to pojechales.

voidinfinity

2015-08-13, 11:20
@ujebutor

Wydumane problemy - które z prawdziwymi problemami nie mają wiele wspólnego.

ujebutor napisał/a:

Mężczyźni zarabiają więcej dlatego, że:



Mężczyźni zarabiają więcej bo wykonują pracę lepiej płatną. Koniec kropka. Robienie list powodów jest głupie - bo w zasadzie wszystko się na to składa.

Namex napisał/a:

Spokojnie, jeszcze pare lat i to wszystko pie**olnie ;p



Jak miałem 24 lata - to też tak mówiłem. Nie ma tak lekko młody. Przystosowuj się.