18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

moda na drifting

wympal • 2012-11-19, 12:36
w związku z sezonem na drifting chciałbym zauważyć,
że sport to niezwykle widowiskowy niemniej jednak sam drift dla driftu trąci samogwałtem.
były kiedyś czasy gdy drift służył wykręcaniu lepszych czasów na oesach zamiast bezsensownemu paleniu opon.
spójrzcie na próbkę mistrzowskiej jazdy kultowym sprzętem
który niestety został strasznie zwieśniaczony
przez domorosłych drifterów ścinających tyłem wiejskie latarnie.
enjoy.

angielski na poziome opony z drutami na wierzchu wymagany

kaelem

2012-11-19, 19:58
wympal napisał/a:

w związku z sezonem na drifting chciałbym zauważyć,
że sport to niezwykle widowiskowy niemniej jednak sam drift dla driftu trąci samogwałtem.
były kiedyś czasy gdy drift służył wykręcaniu lepszych czasów na oesach zamiast bezsensownemu paleniu opon.
spójrzcie na próbkę mistrzowskiej jazdy kultowym sprzętem
który niestety został strasznie zwieśniaczony
przez domorosłych drifterów ścinających tyłem wiejskie latarnie.
enjoy
angielski na poziome opony z drutami na wierzchu wymagany



Nie mogłem się powstrzymać, aby nie odpowiedzieć takiemu idiocie jak TY. Wersję Rally to kupisz za lat 120, kiedyś może zrobiłeś "bączka" polonezem dziadka, nie wiesz chyba nawet, co to drift i na czym polega, skoro piszesz takie bzdury,
Nie wiem, czy miałeś czy widziałeś E-30, ale skupię się na tym, że widziałeś i może dotknąłeś, bo ch*ja wart z Ciebie komentator , nawet własnego filmiku

icac

2012-11-19, 20:12
Ja pie**olę. Cisnąć po drifcie na filmie z rajdów
:trzesieee:

contowsky

2012-11-19, 20:47
widzę, że kolega wierszem ciśnie

Macieyou

2012-11-19, 21:03
za e30 zawsze browar;) Auto cudo, niestety ma pecha co do właścicieli, jak każde BMW zresztą

Elkameleon

2012-11-19, 21:33
Najłatwiej sprawdzić opłacalność "driftu" na gokartach. Jak będziesz latał bokiem na zakrętach to ni ch*ja nie zdobędziesz dobrego czasu, liczy się jak najmniejsza ilość poślizgów i jak najbliższa obecność przy bandzie wewnętrznej zakrętu

akryl849

2012-11-19, 22:45
Drodzy Sadolowi eksperci od driftingu!
Apeluję, poprzyjcie swoje twierdzenia jakimiś dowodami. Polecam poczytać sobie tematyczne fora, obejrzeć film pt. "Biblia Driftu", wsiąść za kółko i zrobić coś samemu. Wtedy dopiero możecie się wymądrzać - drifting umożliwia szybsze pokonywanie zakrętów - dowody? Keiichi Tsuchiya. Człowiek, który jest prawdziwym Drift Kingiem, nie jakimś z Szybkich i Wściekłych wygrał swoją techniką 24 Hours of Le Mans.
k***A, najeżdżacie na twórcę tematu, a sami gówno wiecie

marcin21d

2012-11-19, 22:51
wolę taki drift

camson

2012-11-19, 23:44
Cytat:

po pierwsze drifting nie służył nigdy do polepszania czasu. Jak nie masz przyczepności to nie przenosisz momentu na asfalt. Unika się wyskakiwania, ślizgania, srania... Po drugie manewry jakie pokazujesz to skręcanie z przeciwskrętem.


Drift nie służył polepszaniu czasu? Przecież na początku w japońskich górach, gdy drift był stricte nielegalny, ludzie fruwali bokiem właśnie na jak najlepszy czas. Jak wiadomo górskie serpentyny i strome zbocza nie sprzyjały publice. Dopiero z czasem gdy zawody te przeniosły się do centrów miast czas przestał odgrywać rolę, a widowiskowość i reakcja publiki. Tak oto powstało D1, a za nim to co znacie dziś- odsyłam do lektury historii tego najprężniej rozwijającego się sportu motorowego.

QKLUX

2012-11-19, 23:54
@akryl849: wyobraź sobie, że jestem kierowcą rajdowym, torowym, streetowym i drifterem. Bo jestem.
W rajdach umiejętności drifterskie się przydają, choć raczej zaryzykowałbym stwierdzenie że w drifcie umiejętności rajdowe się przydają. W wyścigach driftu trzeba unikać jak ognia, gdyby w F1 próbowali driftem pokonywać zakręty, to relacja byłaby wyłącznie ze zmian opon.
Jakiś idiotyzm z pomysłem że drift coś dodaje do efektywności. Dość powiedzieć, że na trening driftowy idzie koło 40 opon.
W wyścigu masz ich 8.
Starasz się wsadzić Miss Polski do jednego gara z Marianną Rokitą.
Jedna zużyje dla tytułu 6 gumek (tyle jurorów), druga 800, żeby zaimponować paru kolesiom w internecie.
Ale i tak drift lubię: konkurs piękności, ale niewielu potrafi tak precyzyjnie kręcić kółkiem, operować gazem i dwoma hamulcami.
W rajdach i wyścigach się przydaje :-D

Mr.Bungle

2012-11-20, 02:47
a ja qrwa cały film czekałem na drift :idzwch*j: