18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młodzi Ruscy A Historia Rosji

T3RMINATOR • 2019-04-01, 15:55
Jak młodziaki z mateczki Rosiji uczcili pamieć o zwycięskiej bitwie z nazistami. :idzwch*j:



Dwóch nastolatków w wieku 14 lat zbezcześciło 70. rocznicę upamiętnienia zwycięstwa w Łabińsku.
Do incydentu doszło o 20:11 27 marca na ulicy Lenina, kiedy uczniowie przechodzili obok pomnika. Zatrzymali się, po czym jeden z nich wspiął się na pomnik i oddał mocz na Wieczny Płomień. Gasząc płomienie, nastolatkowie uciekli ale ich namierzono.
Nietrudno było znaleźć intruzów: jeden z nich mieszka w Łabińsku, drugi przyszedł do niego z Armawiru. Teraz uczniowie i ich rodzice są pod obserwacja kuratorów to spraw nieletnich.

adamov

2019-04-02, 23:11
taaa pod okiem kuratorów... :-D nie zapominajmy, że to Rosja, rodzice to co najwyżej paczki do gułagu będą wysyłać hehe

poligon6

2019-04-03, 08:16
piotrekt1976 napisał/a:

Bedac w np w Rosji nigdy , przenigdy sie nie psotkalem z tym ze ktos na mnie pluje bo jestem Polakiem, zapamietajcie ze jesli nie patrzecna polityke to zwykli rosjanie jak zwykli polacy wycierpieli bardzo duzo. W kwesti Ukrainy czy Litwy mam wlasne prywatne zdanei ,ale go nei napisze bo podejdzie to pod "mowe nienawisci", mimo ze mam zone z innego kraju. T co odwalila gowniazeria pokazuje tylko ze system oswiaty w Rosji kuleje ...



Z ruskiem mozesz pogadać ale jak zaczniesz im wypominac że współpracowali z hitlerem albo ciemiezyli narody to wbija ci nóż w plecy nie lepiej jak ci zza sanu wiec nie opowiadaj bajek rodem z russkiej propagandy. W kazdym rusku siedzi mały imperialista, dla niego Polska to "prywislanskij kraj". a my jestesmy dla nich rabami i zdrajcami bo wolimy trzymac z zachodem a nie z ich smrodem.

Rozumiem że młodzierzówka JKM ma za zadanie rozsiewac brednie jak to zwykli rosjanie sa mili, albo jak wycierpieli, ale wiekszość z nich płacze za ZSRR i pozwalaja sobie na rzady kolejnego satrapy putina, który w Polsce opłaca prawicowy plankton.

Siberian_Meat_Grinder

2019-04-03, 14:44
@up:

spróbuj wypomnieć Polakowi, że "wyklęci" nie byli kryształowi i również palili wioski, mordując kobiety i dzieci :D

poligon6

2019-04-03, 14:47
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

spróbuj wypomnieć Polakowi, że "wyklęci" nie byli kryształowi i również palili wioski, mordując kobiety i dzieci



Chodzi o to ze podczas okupacji niemieckiej partyzanci robili to samo, a nagle źli sie stali jak nastała okupacja sowiecka.

Rangraf

2019-04-03, 23:24
Nie rozumiem, jak można zgasić Wieczny Ogień