18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Młodzi Ruscy A Historia Rosji

T3RMINATOR • 2019-04-01, 15:55
Jak młodziaki z mateczki Rosiji uczcili pamieć o zwycięskiej bitwie z nazistami. :idzwch*j:



Dwóch nastolatków w wieku 14 lat zbezcześciło 70. rocznicę upamiętnienia zwycięstwa w Łabińsku.
Do incydentu doszło o 20:11 27 marca na ulicy Lenina, kiedy uczniowie przechodzili obok pomnika. Zatrzymali się, po czym jeden z nich wspiął się na pomnik i oddał mocz na Wieczny Płomień. Gasząc płomienie, nastolatkowie uciekli ale ich namierzono.
Nietrudno było znaleźć intruzów: jeden z nich mieszka w Łabińsku, drugi przyszedł do niego z Armawiru. Teraz uczniowie i ich rodzice są pod obserwacja kuratorów to spraw nieletnich.

woytasw

2019-04-01, 15:57
Dobrze, że na schody nie weszli...

Halman

2019-04-01, 16:02
zawsze można odwrócić kolejność i jest epicko ...


Salieri16000

2019-04-01, 16:06
T3RMINATOR napisał/a:

Jak młodziaki z mateczki Rosiji uczcili pamieć o zwycięskiej bitwie z nazistami



Jakimi k***a Nazistami- z Nazilandii?! To byli Niemcy z Niemiec, którzy dali się omamić wąsatemu Austriakowi- temu, na którego cała polska wołała Hycler...


kwas79

2019-04-01, 16:24
Ta, pod obserwacją kuratorów. Pewnie już w połowie drogi na Sybir.

poligon6

2019-04-01, 16:59
W Polsce podobne obczszymurki sa bohaterami KOD-omitów.

htp

2019-04-01, 22:44
Salieri16000 napisał/a:

Jakimi k***a Nazistami- z Nazilandii?! To byli Niemcy z Niemiec, którzy dali się omamić wąsatemu Austriakowi- temu, na którego cała polska wołała Hycler...



Niemcy z Niemiec, Węgrzy z Węgier, Austriacy z Austrii, Włosi z Włoch, Rumuni z Rumunii itd.
Polska piszemy z dużej litery.

Go...........Fr

2019-04-01, 23:09
Tesla chciał dać wolną energię dla każdego, wszyscy mu zazdrościli i teraz historia wygląda jak kraina mlekiem i miodem płynąca.
Wiara czyni cuda. :walikonia:

McQurwa

2019-04-02, 00:20
Nie tylko w Rosji mają tego typu problemy z lewacko-liberalną złotą młodzieżą



Rejti

2019-04-02, 12:23
Pomnik armi czerwonej, tfu, syf. Chociaż szczylnia i tak nie zrobiła tego z pobudek ideologicznych, większość współczesnej młodzieży nie ma bladego pojęcia o polityce i ma to w dupie. Piękne czasy się szykują.

Siberian_Meat_Grinder

2019-04-02, 12:53
@up:

może w końcu ludzie przestaną się nienawidzić i mordować za przeszłość i grzechy przodków ... gdyby dodatkowo odsunąć od polityki i nauki KAŻDĄ religię, a marnowane na nią pieniądze spożytkować na rozwój nauki, żylibyśmy w komforcie kilkadziesiąt lat dłużej.

Rejti

2019-04-02, 12:57
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

@up:
może w końcu ludzie przestaną się nienawidzić i mordować za przeszłość i grzechy przodków ... gdyby dodatkowo odsunąć od polityki i nauki KAŻDĄ religię, a marnowane na nią pieniądze spożytkować na rozwój nauki, żylibyśmy w komforcie kilkadziesiąt lat dłużej.



Żyjesz marzeniami. Ja rozumiem czym jest ten świat i co mnie na nim czeka. Przez to ja pożyję, a Ty uschniesz marząc o idealnym świecie.

Siberian_Meat_Grinder

2019-04-02, 14:28
@up:

Marzeniami? Czy ja stwierdziłem, że tego pragnę?

Poza tym ja na to patrzę inaczej - ty będziesz żyła dalej swoją paranoją zżerającą cię od środka - m.in. z polityką, z którą nic nie możesz zrobić, ja natomiast również pożyję tyle co ty (a być może i dłużej) w spokoju, nie zaprzątając sobie głowy niepotrzebnymi bzdetami. Ty będziesz tracić energię na walkę z wyimaginowanym złem, ja na czerpanie przyjemności z życia.

piotrekt1976

2019-04-02, 20:52
Prawda jest taka ze Rosjanie , nie mowie o Rosjii poswiecili bardzo wiele, fakt ze mieli przywodcow jakich mieli i to im sie dalej odbija czkawka od jakis 70 lat. Zwykly Rosjanin nie ma nic do Brata Polaka, jesli szukasz nienawisci to jedzo na Ukraine, na tam bedziesz lachem nawet dla dalszej rodziny , nawet jak masz za zone ich krew. Troche swiata zjezdzilem, od dobrych 20 lat pracuje w roznych krajach i wiem jak to wyglada od praktycznej strony. Bedac w np w Rosji nigdy , przenigdy sie nie psotkalem z tym ze ktos na mnie pluje bo jestem Polakiem, zapamietajcie ze jesli nie patrzecna polityke to zwykli rosjanie jak zwykli polacy wycierpieli bardzo duzo. W kwesti Ukrainy czy Litwy mam wlasne prywatne zdanei ,ale go nei napisze bo podejdzie to pod "mowe nienawisci", mimo ze mam zone z innego kraju. T co odwalila gowniazeria pokazuje tylko ze system oswiaty w Rosji kuleje ...