18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody z dystansem do siebie

b1ue • 2013-10-30, 19:03
Jakoś tak wyszło, ze wyjechałem do norwegii, pracuje przy remontach. mniejsza o to.

Pracujemy obecnie u sympatycznej rodzinki(kawa, ciasteczka i te sprawy). Niestety bozia ich ukarała i maja CZWÓRKE RUDYCH dzieci. sprawa toczy się jednak ich ok. 12-14letniego syna.
Jak wrócił młody ze szkoły, to zamknął sie w pokoju i tak co jakiś czas otwierał drzwi, patrzył przez chwile i w momencie jak, któryś z nas sie obejrzał w jego strone, zamykał je z powrotem. z tego co sie dowiedzielismy pozniej, chcial isc do lazienki.
Któregoś razu z kolei, jak tylko zauwazyłem, ze otwiera drzwi, pytam go:
- co Ty się nas tak boisz, tacy zli jestesmy?

i w tym momencie młody zniszczył wszystkich odpowiadając:
- jak byś był rudy, to też byś się wszystkiego bał.

chyba nie muszę tłumaczyc, ze wszyscy jebli smiechem. po tym gadka sie rozwineła i młody, czuł sie pewniej. mimo, ze ma przej***ne to od małego ma chłopak dystans do siebie :mrgreen:

z góry informacje dla hejterów;
1. nie, nie rozmawialismy po polsku tylko po angielsku. napialem w ojczystym jezyku, zeby placzu nie było.
2. tak, w norwegii dzieci w wieku 14 lat mówią płynnie po angielsku. poziom wielu naszych studentów.
3. jak sie komus nie podoba, ze pracuje zagranica to ma problem.
4. tak przeszkadza mi to, ze w ch*j tu ciapatych, ale nic na to niestety nie poradze.


nie było. chyba, ze jeden z moich współpracowników ma tu konto :shock:

MdoN

2013-10-31, 12:00
Hahaha, ten przynajmniej zna swoje miejsce na świecie, bo wczoraj musiałem jednego rudego wyj***ć z imprezy :D

Meph1k

2013-10-31, 16:30
Byłem w Szwecji dwukrotnie i poziom angielskiego wśród młodzieży był bardzo wysoki. W wymowie bardzo przypominają rodzimych, amerykańskich native-speakerów ;)

Nizaryta1

2013-10-31, 21:21
Gdybyś niedouku więcej czytał to nie tylko byś miał lepszą szkołę i dalej lepszą pracę, ale wiedziałbyś że w Norwegii dużo ludzi jest rudych, co więcej każdy rudy człowiek jest z pochodzenia ze Skandynawii.

misiekkk

2013-10-31, 21:31
@blacky86 ahahahahahaha kurva rudy z mojej szkoły lol

No i oczywiście znalazł sie ekspert od wszystkiego k***a mac Nizaryta p*zdo glupia, nie wk***iaj ludzi...