18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Młody z dystansem do siebie

b1ue • 2013-10-30, 19:03
Jakoś tak wyszło, ze wyjechałem do norwegii, pracuje przy remontach. mniejsza o to.

Pracujemy obecnie u sympatycznej rodzinki(kawa, ciasteczka i te sprawy). Niestety bozia ich ukarała i maja CZWÓRKE RUDYCH dzieci. sprawa toczy się jednak ich ok. 12-14letniego syna.
Jak wrócił młody ze szkoły, to zamknął sie w pokoju i tak co jakiś czas otwierał drzwi, patrzył przez chwile i w momencie jak, któryś z nas sie obejrzał w jego strone, zamykał je z powrotem. z tego co sie dowiedzielismy pozniej, chcial isc do lazienki.
Któregoś razu z kolei, jak tylko zauwazyłem, ze otwiera drzwi, pytam go:
- co Ty się nas tak boisz, tacy zli jestesmy?

i w tym momencie młody zniszczył wszystkich odpowiadając:
- jak byś był rudy, to też byś się wszystkiego bał.

chyba nie muszę tłumaczyc, ze wszyscy jebli smiechem. po tym gadka sie rozwineła i młody, czuł sie pewniej. mimo, ze ma przej***ne to od małego ma chłopak dystans do siebie :mrgreen:

z góry informacje dla hejterów;
1. nie, nie rozmawialismy po polsku tylko po angielsku. napialem w ojczystym jezyku, zeby placzu nie było.
2. tak, w norwegii dzieci w wieku 14 lat mówią płynnie po angielsku. poziom wielu naszych studentów.
3. jak sie komus nie podoba, ze pracuje zagranica to ma problem.
4. tak przeszkadza mi to, ze w ch*j tu ciapatych, ale nic na to niestety nie poradze.


nie było. chyba, ze jeden z moich współpracowników ma tu konto :shock:

MetaIurg

2013-10-30, 19:31
ja pie**ole, przynajmniej dzieciak ma dystans do siebie w porównaniu do cb, bo więcej jest tłumaczenia niż całej historii. Mam to w dupie że rozmawialiście po ang, chyba każdy sie tego domysli.

olo2511507

2013-10-30, 19:50
To weź się w końcu zdecyduj czy mówi płynnie po angielsku, czy na poziomie studentów :D

remi1982

2013-10-30, 20:56
Dobre. Leci piwko, bo własne i śmieszne.

Skowroniasty

2013-10-30, 20:59
olo2511507 napisał/a:

To weź się w końcu zdecyduj czy mówi płynnie po angielsku, czy na poziomie studentów :D


A co, nie wiesz od jakiej grupy należysz?

peacepraiser

2013-10-30, 22:01
Piwo za napinanie w ojczystym języku.

bebe_nuss

2013-10-30, 22:04
Mogli jeszcze snakać po norsku

~Vuko

2013-10-30, 22:12
Skowroniasty on nie wie czy też się może przyznać do tego że jest rudy.

halobiba

2013-10-30, 22:20
mam ortograficzny orgazm czytając to. uczcie się, k***a, od kolegi, że przecinki nie gryzą, a słownik ortograficzny nie parzy!

b1ue

2013-10-30, 22:23
MetaIurg napisał/a:

ja pie**ole, przynajmniej dzieciak ma dystans do siebie w porównaniu do cb, bo więcej jest tłumaczenia niż całej historii. Mam to w dupie że rozmawialiście po ang, chyba każdy sie tego domysli.


starałem sie szczegółowo opisac cała sytuacje a te 'tłumaczenia" na końcu były wlaśnie dla takich głąbów jak Ty, zebym nie musiał tracic czasu odpisujac na durne komentarze. polecam sławną maść na ból dupy.

a tak w ogóle.. "cb"? z gimnazjum sie urwałeś?

no i 2 sprawa - nie każdy sie mógł domyślic, w jakim jezyku rozmawialismy, bo (tu Cie moge zaskoczyc!) w norwegii obowiązuje jezyk norweski - ale skąd Ty mozesz o tym wiedziec :lol:
milego wieczoru :mrgreen:

Johny B

2013-10-30, 22:26
urzekła mnie ta historia

ptaq666

2013-10-30, 22:43
b1ue napisał/a:


starałem sie szczegółowo opisac cała sytuacje a te 'tłumaczenia" na końcu były wlaśnie dla takich głąbów jak Ty, zebym nie musiał tracic czasu odpisujac na durne komentarze. polecam sławną maść na ból dupy.



Trzymaj się swoich postanowień i na przyszłość staraj się jednak nie dyskutować z debilami :)

UBcjaPOLSKA

2013-10-30, 22:55
@Skowroniasty
A h*j Cię to obchodzi?

diablo

2013-10-30, 23:13

Bardzo śmieszny żarcik o rudym chłopczyku ha ha ha

dyda1999

2013-10-31, 06:57
pozdro z Nesoya :)