18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody twardziel

phrontch • 2020-05-06, 09:52
Wytrzymały gówniak




masternik

2020-05-07, 00:48
Kepeszek napisał/a:

I ciach 15 lat do przodu i dzieciak albo sie wyniesie ucinając kontakt albo zostając; bedzie napie**alał i matke i ojca. No i koło egzystencji się zamyka



Ty z tych po 2000?

garota

2020-05-07, 08:13
Kepeszek napisał/a:

I ciach 15 lat do przodu i dzieciak albo sie wyniesie ucinając kontakt albo zostając; bedzie napie**alał i matke i ojca. No i koło egzystencji się zamyka



Przecież on trochę dostał kapciem. Poj***ni jesteście p*zdusie 21 wieku.

katoslaw

2020-05-07, 08:20
Kepeszek napisał/a:

I ciach 15 lat do przodu i dzieciak albo sie wyniesie ucinając kontakt albo zostając; bedzie napie**alał i matke i ojca. No i koło egzystencji się zamyka



pie**olisz jak potłuczony. Tak jak opisałeś zachowują się właśnie ofiary bezstresowego wychowania

Belweder

2020-05-08, 00:11
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

No i gówno prawda! Całe moje pokolenie i wcześniejsze było karane kapciem oraz rogolką i nie ma takich sytuacji jak mówisz.
'Klaps" kapciem to nie bicie, poza siniakiem na dupie nie ma obrażeń.



Twoje pokolenie czyli jakie ? Bo te 60+ to tępe k***y, wredne stare babska, wyborcy pis`u, które rzucają ch*jami i sk***ielami a później idą sobie do kościółka, żeby być świętym. O tym pokoleniu mówisz dobrze wychowanym ? O tym, które rozpie**oliło polskę i przez lata polska to było dzięki nim totalne gówno?

ProVVe napisał/a:

k***a skąd tu tyle ciot? Jesli to uważacie za wpie**ol powinniście widzieć jak kiedyś szedł pas w ruch... Od Ojca zawsze słusznie dostałe... Nigdy nie miałem pretensji i nawet przychodziłem przeprosić. Czy to za szyby, bójki etc Jedyne co uważam, że moja matka przesadzała bo chciała wyrządzić jakiś konkretny ból (brała co miała pod ręką kiedy wpadała w szał...). Raz dostałem na ulicy kluczykiem od samochodu, aż obcy facet podleciał mnie "ratować" i dzięki Bogu bo ledwo co wytrzymałem bez krzyku po tych kilku "ściągnięciach" w uda. Musiałem się ratować kładąc na ziemi. Pamiętam dość dobrze bo to był dla nie nowy próg bólu, aż się sam zdziwiłem, że może tak boleć. Powód dość prozaiczny uważam... Nie chciałem iść do fotografa w jakimś głupim sweterku i stawiałem lekki opór. Tutaj tym klapkiem to jakis cholerny masaż i widac po mordzie gówniarza, że nic sobie z tego nie robi, a krzyczy, żeby szybciej się skończyło. Na wsiach leciały pasy, kable sznury, chodaki (sa tacy co pamiętają ta głupia mode) i wiele sprzętów... Ciekawe czy uzyliby elektrycznego pstucha w tamtych czasach na dzieciaku



Współczuję patologii w rodzinie. Ale nie musisz się żalić tutaj, bo i tak każdy ma to w piździe jak Cię lali i czy do nich masz pretensje czy nie.

Wiewór

2020-05-08, 23:34
Przecie z polactwo uważa stresowe wychowanie za najlepsze.