18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młody twardziel

phrontch • 2020-05-06, 09:52
Wytrzymały gówniak




Gilera1231

2020-05-06, 16:26
k***a dostał klapkiem bo coś odj***l a p*zdy i tak się przypie**alają.

LaChupacabra

2020-05-06, 17:28
Co za ciota. Nawet porządnie nie umie ręką przypie**olić.

OliverSucks

2020-05-06, 17:29
Mnie gorzej stara napie**alała, ale teraz przez to jestem jebnięty.

coincrush

2020-05-06, 17:31
OliverSucks napisał/a:

Mnie gorzej stara napie**alała, ale teraz przez to jestem jebnięty.



A wystarczyłoby Ci odciąć internet

mieszalniapasz

2020-05-06, 17:51
Kto laczkiem na dupe nie dostał ten dzisiaj rurkowiec, pedalarz i ciota.

stefanmusialxx

2020-05-06, 17:53
Taki hard 20-30 lat temu był w każdym Polskim domu :lol:

Janko

2020-05-06, 18:18
ch*jowy tatuś

Budrys2000

2020-05-06, 18:34
twojadziewczynajestgruba napisał/a:

nagraj filmik jak lejesz swoje bachory



Impotenci nie mogą mieć dzieci

ProVVe

2020-05-06, 18:42
k***a skąd tu tyle ciot? Jesli to uważacie za wpie**ol powinniście widzieć jak kiedyś szedł pas w ruch... Od Ojca zawsze słusznie dostałe... Nigdy nie miałem pretensji i nawet przychodziłem przeprosić. Czy to za szyby, bójki etc Jedyne co uważam, że moja matka przesadzała bo chciała wyrządzić jakiś konkretny ból (brała co miała pod ręką kiedy wpadała w szał...). Raz dostałem na ulicy kluczykiem od samochodu, aż obcy facet podleciał mnie "ratować" i dzięki Bogu bo ledwo co wytrzymałem bez krzyku po tych kilku "ściągnięciach" w uda. Musiałem się ratować kładąc na ziemi. Pamiętam dość dobrze bo to był dla nie nowy próg bólu, aż się sam zdziwiłem, że może tak boleć. Powód dość prozaiczny uważam... Nie chciałem iść do fotografa w jakimś głupim sweterku i stawiałem lekki opór. Tutaj tym klapkiem to jakis cholerny masaż i widac po mordzie gówniarza, że nic sobie z tego nie robi, a krzyczy, żeby szybciej się skończyło. Na wsiach leciały pasy, kable sznury, chodaki (sa tacy co pamiętają ta głupia mode) i wiele sprzętów... Ciekawe czy uzyliby elektrycznego pstucha w tamtych czasach na dzieciaku :-D

rastaban

2020-05-06, 18:44
hdposter napisał/a:

Denerwują mnie takie sceny. Zamiast po ryju lać go tym laczkiem to się męczy i go podnosi przygłup.



Jesteś totalnym zjebem...

Justynka99

2020-05-06, 18:44
poligon6 napisał/a:

Ale się cacka, po mordzie niech tłucze tym laczkiem az gówniarz się oblize.



No i rozwiązany problem, dlaczego on ciągle pisze o przemocy na psach. Tak go rodzice wychowywali.

katrzyk3

2020-05-06, 18:51
jak te k***y moga bic dzieci????

alucard321

2020-05-06, 19:13
To i tak ch*j. Ja tam pamiętam do tej pory jak kabel pachnie. W życiu czegoś takiego swoim dzieciom nie urządzę

InnyName

2020-05-06, 20:42
Kepeszek napisał/a:

I ciach 15 lat do przodu i dzieciak albo sie wyniesie ucinając kontakt albo zostając; bedzie napie**alał i matke i ojca. No i koło egzystencji się zamyka



Mnie ojciec też napie**alal jak coś zrobiłem i wyszedłem na całkiem przyzwoitego sk***iela, ale napie**alał jak coś zrobiliśmy. Nie mamy problemu z byciem patusem więc pie**olenia.
Co innego skakanie po głowie jak tydzień temu film, a co innego kontrolny wpie**ol

forti

2020-05-06, 22:25
Kepeszek napisał/a:

I ciach 15 lat do przodu i dzieciak albo sie wyniesie ucinając kontakt albo zostając; bedzie napie**alał i matke i ojca. No i koło egzystencji się zamyka



Za zrobienie czegoś złego dostałem nie raz paskiem i cyk mam 28 lat nie napie**alam żadnej kobiety jestem zdrowy psychicznie i posiadam szacunek do starszych a Ciebie stary widocznie nie karał i teraz mamy efekty siedzisz przed tym obejszczanym komputerem i zgrywasz psychologa.

Dobranoc